Autor Téma: Špatně startuje  (Přečteno 2195 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline hurikán54

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 19
Špatně startuje
« kdy: Úterý, 24/07/2012, 08:56 »
Koupil jsem novou jednotku CDI od ignitechu,pripojíl jsem ji a ten plusovej drátek jsem zapojil k elek. benzinovému kohoutu a ne do klíčku????,ale jiskru mi to hízí,ale když chci nastartovat tak mi to z motorem točí ale nenestartuji (přijde mi to že to s motorem točí pomalu),až po několika pokusech to někdy chytne samo od sebe,ale kolikrát to nechce chytit ani přez nabíječku na baterie(ale baterka je v pořátku),a když to chytne tak je to jede a vše je v pořátku,nevím jestli by to mohlo být karburátorem????dělá vám to taky?nemůže to být špátná jednotka?

Offline hurikán54

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 19
Re:Špatně startuje
« Odpověď #1 kdy: Středa, 25/07/2012, 23:33 »
Je možný že by to dělala jehla z karburátoru,máj ji docela dost vydřenou,ale membrána je zdravá.

Offline sstassik

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 6
Re:Špatně startuje
« Odpověď #2 kdy: Neděle, 03/03/2013, 12:09 »
Že starter toci pomalu nebude chyba v karb.. nabizi se zde dve moznosti a to vadna volnobezka, ale nejvic pravdepodobna je moznost uhliku na starteru nebo vadne kotvy. doporucuji vydlat starter, rozdelat ho a mrknout zda nemate prilepene uhliky (opotrebovane), nebo sjetou kotvu. uhliky jdou nahradit bud originalnima nebo napr. ze skodovky.. kotvu jde stocit na soustruhu pri mensich otackach, nedoporucuji ale zajizdet nozem kvuli moznemu odloupnuti medenych kontaktu. nejlepsi je si dat smirkovy papir na rovny spalek a lehce kotvu "liznout". Snad to nekomu pomuze :-)

Offline hurikán54

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 19
Re:Špatně startuje
« Odpověď #3 kdy: Úterý, 04/06/2013, 00:29 »
Po delší době jsem se dostal k problému, proč mi motorka špatně( vůbec) nestartuje.Startér s motorem naprázdno nemohl moc otočit, sundal jsem výčko od mozi kola a startér točil úplně normálně,myslel jsem si že mi neco drhne v motoru,ale příčina byla ve startéru.Někdo přede mnou dal do příruby od startéru delsší srouby a ty se zamáčkli do vynutí a trochu ho poničili a až ted se mi přepálil jeden medený drátek a proto startér nemohl motor vubec utočit,točil se jen na prázdno. Chci se zeptat zda by se dal ten přetržený drátek opravyt, popřípadě převinout , pokud někohoho znáte dík za info. ;)

Offline Mahdi

  • Sponzor CC 2013
  • Pokročilý
  • *****
  • Příspěvků: 56
  • Pohlaví: Mužské
Re:Špatně startuje
« Odpověď #4 kdy: Úterý, 04/06/2013, 10:23 »
Ahoj. Jestli chceš, tak volej 776 888 409. Mě nechal startér opravit exelentně. Stačí, když řekneš, že jsi z klubu :-)

Offline hurikán54

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 19
Re:Špatně startuje
« Odpověď #5 kdy: Čtvrtek, 06/06/2013, 23:24 »
Mahdi
A co jsi s tím měl? Taky se ti přepálil drátek, a dělá repase či dává nové cívky? A od kad je? Dík :)