Autor Téma: Canyon a roztlačení  (Přečteno 3694 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline drtic

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 482
  • Pohlaví: Mužské
Re:Canyon a roztlačení
« Odpověď #15 kdy: Sobota, 06/04/2013, 14:19 »
Jj vím o čem píšeš, plno plastů, nádrž a všeho kolem dolů, ale když už máš karbec dole, zkontroluj dobře tu gumovou přírubu co je namontovaná na motoře co je do ní usazenej karbec, pokud bys ji měl někde prasklou, tak bere falešnej vzduch a dělá to taky pěknou neplechu.
Měj se Drtič.
Není nad požitek z jízdy s nadbytkem kroutícího momentu!!!

Offline pavlik1122oo

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 9
Re:Canyon a roztlačení
« Odpověď #16 kdy: Sobota, 06/04/2013, 15:22 »
Hele hrozný, karbec pročištěn, namontován zpět a pořád to samý, chytne to jen se sytičem a to ještě blbě, když už to běží, nelze přidat plyn, hned to chcípne. Jak má fungovat ta membrána, která tahá ze jehlu? Napadá mě, jen že prostě nefunguje a při otevření škrtící klapky, zůstane jehla dole, takže moc vzduchu a žádnej benzín, ale nenapadá mě proč?!

Offline pavlik1122oo

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 9
Re:Canyon a roztlačení
« Odpověď #17 kdy: Sobota, 06/04/2013, 19:08 »
Tak už to konečně funguje tak jak má, teda tak napůl, ale chytá a jezdí. Byl to opravdu zanešenej karburátor, takže děkuji moc za rady! Každopádně jsem zničil to papírový těsnění mezi přírubou karburátoru a válcem, nové jsem neměl, tak jsem to utěsnil teplotním silikonem, ale přijde mi, že to asi není vhodné, trochu tomu kolísají otáčky na volnoběh a šroub volnoběhu musím mít hodně utaženej, aby to volnoběh vůbec drželo, takže si to asi tudy přisává vzduch, nebo čím by ten nepravidelný volnoběh mohl být? Nastavení směsi?

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re:Canyon a roztlačení
« Odpověď #18 kdy: Neděle, 07/04/2013, 11:35 »
hele nechci tě naštvat, v sobotu jsem dal do hayabusy baterku, a nastartoval, čéče chytla na první otočení a to byla bez baterky od konce listopadu  ;D ;D ;D ;D
Hayabusa 1,3 MPi

Offline pavlik1122oo

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 9
Re:Canyon a roztlačení
« Odpověď #19 kdy: Neděle, 07/04/2013, 18:25 »
Nojo to je holt Italka a ty její starty, jestli mě naštve, půjde z baráku a pořídím se Hondu SLR 650 a bude klid :-D Ještě že jsem ji pořídil za slušný peníz, tak si říkám že to trápení k tomu patří  ;D Každopádně se zeptám - ten šroubek bohatosti směsi patří do karbecu spolu s pružinkou, pak je podložka a gumový O kroužek, přesně v tomto pořadí? Nejsem si jistej, jestli jsem to dobře poskládal.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re:Canyon a roztlačení
« Odpověď #20 kdy: Neděle, 07/04/2013, 21:04 »
prodat-optimisto...mysliš že to někdo koupí  ;D
Hayabusa 1,3 MPi

Offline PawelTx

  • Sponzor CC 2013
  • Nováček
  • *****
  • Příspěvků: 33
  • Pohlaví: Mužské
Re:Canyon a roztlačení
« Odpověď #21 kdy: Neděle, 07/04/2013, 22:20 »
Pánové, můj Canyon má teď právě lehce přes 65 tis. km, volnoběžka původní!!!!!! Po zimě mám lehce problémy startovat, ale jen od tý doby co do beznínu začali dávat ty sr*čky... Takže teď stačí, aby měsíc neběžela (i v létě) a pak musím roztlačovat. Přes startér to nemá vůbec cenu, ani když mám připojenou autobaterku přes kabely. Ale stačí, abych se na dvojku lehce rozběhnul, skočím na sedlo, pustím spojku a běží na první otočení (vážím 75kg) . Párkrát si to bouchne a můžu to klidně chcípnout, jde to už pak normálka na startér.  Myslím že to fakt dělaj ty biosložky. Doporučoval bych nalít čerstvý benzín a nějaký ten čistič palivovýho systému, mě to vždycky pomohlo. Jinak vám všem přeju hodně šťastných kilometrů v nové sezóně :) Já už jsem dal asi 100km, mám už za sebou jedno nepovedený wheelie (mámem jsem to přehodil), před kruháčem jsem přebrzdil přední kolo, že se z toho prej i hulilo. Takže bacha. Vím že jste všichni nadržený po dlouhý zimě na motorky, ale silnice jsou ještě fůůůůůj a asi ještě dlouho budou :) Tak bacha

Offline Choze

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 927
Re:Canyon a roztlačení
« Odpověď #22 kdy: Pátek, 30/08/2013, 18:38 »
Roztlačování motorky byla pohoda, taky jsem to znal.... sednul jsem na ni, třikrát šlápnul a na trojku hned chytla, chce si jen trochu pohrát se spojkou.... jinak vám kluci závidím jak si s tím hrajete.... můj Fazer má 58tis a už jsem na to musel taky šáhnout, nešel ventilátor u chladiče, naštěstí mám dobré kamarády a ti mi rozebrali půlku motorky (upozorňuji v Rumunsku), naštěstí jen zaseklé uhlíky.... pevné nervy :-)
Yamaha FZ6S-S2 2007  45 200km (Canyon 500 '99 44 400km prodáno duben 2007)