Autor Téma: Na ?em jezdit po Canyonovi?  (Přečteno 3870 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
Na ?em jezdit po Canyonovi?
« Odpověď #15 kdy: Úterý, 22/08/2006, 21:51 »
Hele Miku, co takhle návrat ke Cagiv??

http://www.cagiva.cz/Cagiva.php?action=4

Raptor 650 -  s motorem Suzuki - za 159 900 v?etn? DPH!!!!!
BMW F650 CS '04

Offline Paolo

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 406
  • Pohlaví: Mužské
Na ?em jezdit po Canyonovi?
« Odpověď #16 kdy: Úterý, 22/08/2006, 22:16 »
to Mik: V strom má dle prospektu suchou hmotnost 190 kg, ale vzhledem k tomu, že jsem jízdu na n?m zvládal bez potíží i já s mojí výškou, tak to není hodn?.
Suzuki DL 650 V-Strom, dříve Cagiva Canyon 500
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože může přijít blb, který neví, že to nejde a udělá to.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Na ?em jezdit po Canyonovi?
« Odpověď #17 kdy: Úterý, 22/08/2006, 23:05 »
no hele, 190 kg, vzhledem k tomu že má výš t?žišt? je to absolutn? muší váha. Teda pro m?. Když vemu fazera, tak se s ním daleko líp manipuluje atd. Hodnotit to m?že jen ten, kterej už na n??em takovym jezdil delší dobu. A pokud m?žu hodnotit já, tak sám za sebe nezaujat? ?íkám, že daleko líp se jezdí i manipuluje s topolem, než s motorkama typu xj nebo fazer ?i cbf nebo dokonce hornet.
A vzdálenost od ?idítet je velice subjektivní. Jestli vám n?komu, kdo jste sed?l na mojí mašin? p?išlo, že mám tak n?jak dál ?idítka, tak je to kv?li tomu, že mám cca o 20 cm víc na vejšku, takže se ty dva metry n?kde složit musej!!!
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Na ?em jezdit po Canyonovi?
« Odpověď #18 kdy: Čtvrtek, 24/08/2006, 12:19 »
Na Godziho V-stromu se mi jezdilo dob?e, jen ta ?ídítka by mohla být o fousek blíž. Ale v tom to je, on je má kv?li své výšce posunuté práv? víc dop?edu, než standardn? jsou.
Tenhle víkend jsem m?l op?t p?j?ené GSR 600 a ujel 700km (takže celkem mám letos na tomhle jednom stroji 1600km, to už není málo), bohovská mašina, skv?lý motor, p?kn? ovladatelná, nízká spot?eba, motor je sametový, v poho bere od 1500 otá?ek, síla ukrutná. Párkrát mi to nedalo a vyto?il 5ku na 10tisíc a ?adil 6ku asi ve 160 a ?ekal, kdyz toho odlítnu. Na to, že je to nahá?, tak je to do 130 docela v poho, ve 150 mají kr?ní svaly problém udržet hlavu a výš je to boj o udržení se na mašin?. Je to krásný, ten zátah, ale t?ch 98k je skoro moc, jsem docela rozumný a držel jsem se zp?t, ale v??ím, že n?jakej mla?as je schopen se na tom zabít d?ív než dostane rozum. Jednou jsem na dálnici tu 5ku vyto?il až na 12 (otá?ky nejvyššího výkonu), práskl tam 6ku juknul na tachá? a už brzdil, protože tam bylo 185! To je fakt o život. Takže super mašina, ale necht?l bych ji, jednak nemám pot?ebu vytá?ení motoru (spíš brumlání ve spodních otá?kách), stále mi nesedí posaz, bolí mne z n?j záda (i když ty by si ?asem asi zvykly), nedá se s ní cestovat, nikde žádné místo a kufr tam nep?jde.
Ješt? snad dopadne svezení na Banditovi, ale to je blíž k tomu XJ a není to vodník, ani st?íka?ka, což bych rad?ji.
No ale jelikož budu mít p?íští týden opraveného peugeota a proto?í se mi panenky, tak se mi šet?ení na novou mašinu, zase posouvá kousek dál.

uf, to jsem se taky n?jak moc rozepsal.
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Na ?em jezdit po Canyonovi?
« Odpověď #19 kdy: Čtvrtek, 24/08/2006, 14:20 »
Já už jsem veškerou polemiku vzdal, protože zde má poslední slovo vždy Honza...

PS. Šet?ím na spojku!
A všechno je jinak... Mik.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Na ?em jezdit po Canyonovi?
« Odpověď #20 kdy: Pátek, 25/08/2006, 00:10 »
Miku, nic nevzdávej a spíš hledej n?jaký argumetny :)

Jo oldo, jen tak když už jsi se rozepsal o tom GSR, tak bys nám mohl ješt? jen tak pro zajímavost popsat jízdní vlastnosti FICHTLA CC limited edition!!! to je taky bajk jak se pat?í :)
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Na ?em jezdit po Canyonovi?
« Odpověď #21 kdy: Pátek, 25/08/2006, 06:27 »
Jízdní pocity z CAFIho (CAgiva FIchtl) ješt? nemám, jelikož jako zru?ný sb?ra? bodík? si na n?m netroufám vyjet bez p?ihlášení. Sice po obtížích (ale za vydatné pomoci Godziho) je již odhlášen na magistrátu v sousedním krajském m?st?, ale tady u nás ješt? p?ihlášen není, jelikož zatím by ani nedojel na eviden?ní kontrolu. V tuto chvíli je rozhozen v "motoservisu" mého 17letého synovce, který má s fichtly již bohaté zkušenosti a dává ho do kupy. Sice po p?evozu už moc neujel (do "servisu" byl 3km tla?en), ale jsou to drobnosti jako zanesený karbec, pecka na sví?ce, zakarbonovaný výfuk, nalomená ?adi?ka, uvoln?ná ?adící kulisa (jde tam bu? 1-2, nebo 2-3) - no to se vše doladí, sezona ješt? nekon?í, t?eba na n?m do práce párkrát pojedu, ale na Ostravsku mne s ním opravdu ne?ekejte, to bych asi musel vyjet v?era.   :-)
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Na ?em jezdit po Canyonovi?
« Odpověď #22 kdy: Pátek, 25/08/2006, 08:06 »
tak to p?eju hoooodn? št?stí s opravama!!! :)
Hayabusa 1,3 MPi