Autor Téma: Clubový stejnokroj  (Přečteno 15630 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Guest

  • Host
Clubový stejnokroj
« Odpověď #30 kdy: Úterý, 15/06/2004, 12:08 »
No tak ja se zminil ze pracuju v polygrafickym prumyslu - ale tisknu na papir na tricka se pouziva tamponovej tisk nebo sitostisk a tim nedisponujem takze co se tyce sen nmeuzu slouzit. Ale jinak ten proces je stejnej tzn cim vic predloh tim vic penez a to nekolikanasobne vic. To je jasny.

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Clubový stejnokroj
« Odpověď #31 kdy: Úterý, 15/06/2004, 12:10 »
Jo asi od t?ch p?ezdívek upustíme, alespo? pro první sérii tri?ek OK?
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Guest

  • Host
Clubový stejnokroj
« Odpověď #32 kdy: Úterý, 15/06/2004, 12:48 »
Takze abyste si nemzsleli ze stojim uplne za h... tak jsem vam to zjistil: prinese se to vztisteny na papire a oni to tam naperou na nejaky kopirce:

cena za jeden motiv:

cerny tricko 300,-
bily tricko 200,-

to je kdyby bylo od kazdyho jeden kus

pri nakladu cca 15 tricek cena 180 kc ks pri stejnem motivu ale nevim jestli cerny nebo bily, asi bily. Je to vcetne tricek sakum prask. Ale asi to bude nejaky obycejny tricka to je jasny


phoenixxx

Guest

  • Host
Clubový stejnokroj
« Odpověď #33 kdy: Úterý, 15/06/2004, 12:51 »
To jsem zjistil v uplne obzcejnym copyshopu ve spaleny v Praze. Jestli to bude na nejak urovni nevim no, potrebuje to aby byliu poradne ostry data atd a apk by to asi stalo za neco. Tzn to nejak vykrivkovat a udelat znovu. Stahnout obrazek z netu neco na nem presmudlat a pak to chtit pekne vytisknout kor kdyz oni to vhtej uz zase z neceho kopirovat nevim nevim.

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Clubový stejnokroj
« Odpověď #34 kdy: Úterý, 15/06/2004, 15:52 »
jsou to dementi za slevu 20 kc na tricku si dam radsi udelats amostatny se svoji prezdivkou ty dve piva me uz nevytrhnout a ty tricka na ktery to vetsinou za tyhle prachy tisknou jsou pekne na nic, dali nam takhle skolni a nejenom napis  zmizel po prvnim vyprani ale i tricko zacina prosvitat leda zebychom to tricko meli jako suvenyr doma za sklem ve vytrine tam by moz tak rok vydrzelo
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Clubový stejnokroj
« Odpověď #35 kdy: Úterý, 15/06/2004, 15:53 »
jinak me se nejvic libi motiv od cechajdy
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Clubový stejnokroj
« Odpověď #36 kdy: Úterý, 15/06/2004, 16:45 »
Já bych po?kal na Marta. Ten jak ?íká má známího a ten by moch dát n?jakou lep?í slevu. A hlavn? já nevim jak vy, ale já mám v plánu si nechat ud?lat tak 3-5 tri?ek.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Darkness

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 536
  • Pohlaví: Mužské
Clubový stejnokroj
« Odpověď #37 kdy: Úterý, 15/06/2004, 16:50 »
Godzi ty jsi fakt maniak. Mel bys nosit i neco jinyho, nez jen Cagiva-fashion ;-)
Suzuki DL 650 V-STROM (Týna :) )
bejvalky: Kawasaki ZZR 600, Cagiva Canyon 500, Jawa 350-634, Jawa 350-639, Simson S51 enduro, Gilera skutr

Guest

  • Host
Clubový stejnokroj
« Odpověď #38 kdy: Středa, 16/06/2004, 08:25 »
Asi p?ed dv?ma rokama jsem nechával d?lat pro jednu anglickou firmu tri?ka s líme?kem a s vý?ivkou u firmy Haillo v Brn?
http://www.haillo.cz/index2.htm
Tri?ko stálo cca 30 EUR, co? je dost, ale bylo to srovnatelný s tím, co angli?an?m dodávala jejich místní firma za EUR 150....
Je?t? mám jedno doma schovaný :-)
Problém vý?ivky je, ?e vzorování nebo jak tomu ?íkají je drahý, cca 20 000 K?.

Guest

  • Host
Clubový stejnokroj
« Odpověď #39 kdy: Středa, 16/06/2004, 10:56 »
Ahoj,

taky existujou na?ehlovací papíry pro inkoustový tiskárny, výsledek z toho je docela solidní, na fotky nic extra, ale jednodu??í grafiky celkem v pohod?, a n?jakej p?rok to vydr?í ur?it? (dýl nevím, proto?e mám nejstar?í triko s tímhle asi ten p?lrok). Asi by to nebylo zhodný na upln? celý logo, ale "do?ehlit" si t?eba p?ezdívku by nebyl problém...

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Clubový stejnokroj
« Odpověď #40 kdy: Středa, 16/06/2004, 13:43 »
Já a maniak??? Nikdy!!!  To prost? ?eru. Mám to pro moji holku, a mýho bratra a jejiho bratra!!!!
Jestli to teda chapes!!!
Ale cht?lo by to n?jak popohnat, nebo si to necham ud?lat sam.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Clubový stejnokroj
« Odpověď #41 kdy: Středa, 16/06/2004, 16:07 »
to nazehleni pripadnych prezdivek neni vubec spatny napad
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Guest

  • Host
Clubový stejnokroj
« Odpověď #42 kdy: Středa, 16/06/2004, 17:00 »
Ok ud?lejte si to jak chcete. M? do toho nic neni. A? se usnesete na n??em co budete schopni i zrealizovat tak na to klidn? p?isp?ju a jakkoliv pom??u. Já jsem se pokou?el jít cestou která je sch?dná. Tedy tri?ko za 200,- p?ipracoval bych data který jste navrhli a? byste se rozhoupali vytiskl na po?ádný tiskárn? a» u? jeden kus nebo s t?ma p?ezdívkama a nechal t?eba i v tom copyshopu ud?lat.A? budete mít jinej nápad a budete ho schopni zrealizovat tak dejte v?d?t návrhy se mi líb?j v?echny tak je mi to jedno, ka?dopádn? do toho p?jdu. M?jte se ozv?te se a? to budete realizovat ?au

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Clubový stejnokroj
« Odpověď #43 kdy: Středa, 16/06/2004, 17:15 »
snad se to povede co nejdrive
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Daniel

  • Host
Clubový stejnokroj
« Odpověď #44 kdy: Středa, 16/06/2004, 19:39 »
Mám podobné mo?nosti jako phoenixxx,ale to u? jsem tu psal.V mým p?ípad? je na tri?ku na?ehlaná nebo natisklá taková siln?j?í vrstva takové pru?né barvy.Vypráno u? 20krát a stále dr?í.Fotka v galerii.
V?echny návrhy maj n?co dosebe.Budu brát minimáln? t?i trika, s tím m??ete po?ítat.A? bude jasno dejte v?d?t.