Autor Téma: New clen :-)  (Přečteno 6328 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
New clen :-)
« Odpověď #15 kdy: Čtvrtek, 16/12/2004, 11:24 »
No nevim. Podle m? motorka spolehlivá podle toho, jak se s ní zachází a jak byla zajetá!!! N?co podobnýho platí i u ?enskejch!
Ty má? tu oktávku n?jak na?ipovanou!!!  N?kde jsem ?et, ?e z ní dostali i 285 koní, ale krou»ák neuvád?li. Já mán fazera a ten má stovku asi za 3 vte?iny. M?j canyon ji ud?lal asi za 5,5. Jednou se se mnou sna?il sprintova n?jake magor v trojkovym BMW, ale n?jak se mu necht?lo! No teda tak do t?ch 140, pak m? ujel. ALe podle m? canyon neni motorka d?laná na závod?ní, je to pohodová ma?inka, se kterou se dá jezdit úpln? po v?em(terén, silnice, dálnice, led, sníh(bacha klou?e to), po lese- no prost? f?ude, kde se dá)
Hayabusa 1,3 MPi

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
New clen :-)
« Odpověď #16 kdy: Čtvrtek, 16/12/2004, 11:35 »
Nesrovnavej porad hokly a motorky :). Jestli jsem to dobre pochopil, tak Alda ma "tovarni" Octavia RS, ale prakticky stejnej motor je v Audi TT 1,8T quattro a to ma 165kW (222HP).
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
New clen :-)
« Odpověď #17 kdy: Čtvrtek, 16/12/2004, 16:21 »
U? nebudu srovnávat holky a motorky, nedaj se toti? porovnávat 2 odli?ný v?ci. To mi p?ipomíná hudební tábor............... (Prci?ky 1)
Hayabusa 1,3 MPi

Alda

  • Host
New clen :-)
« Odpověď #18 kdy: Čtvrtek, 16/12/2004, 18:27 »
Jojo, je tam chip. Z RSa nejvic dostali 450HP, ale je fakt ze motor najel 5000km :-).
Jinak vic o mym RSu a vlastne o tom co mam nejradsi je u me na webu: http://sound-tuning.borec.cz v sekci Moje auto. Tak mrknete kdo ma zajem.

Jinak souhlasim ze dobra a spolehliva je kazda motorka, ktera ma spravnyho panicka :-). Driv jsem jezdil. Mel jsem par Jaw, MZ apod, pak Hondu NSR, pak starou Yamahu 750 a pak jsem se zamiloval do aut. To mi zustalo, ale moje byvala laska k motorkam me nikdy neopustila a tak chci zacit znovu. Zatim s Canyonem at se do toho zase dostanu a pak se uvidi.

Club ma hodne clenu, skoda ze na foru se Vas schazi tak malo. Prolezl jsem ho skoro cely aporad stejnych par jmen.

Offline Darkness

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 536
  • Pohlaví: Mužské
New clen :-)
« Odpověď #19 kdy: Čtvrtek, 16/12/2004, 21:56 »
Teda Aldo koukal jsem na ty tvý stránky a p?kný autí?ko má?. vypadá to, ?e jen v t?ch blbinách kolem bude jeden funglovej Canyon ;-)

Ka?dopádn? t? nechci odradit, ale musím konstatovat, ?e na mém Canourovi z roku 2003 u? se mi dvakrát pod?lala p?evodovka a to tak, ?e ne?lo za?adit vý? ne? za t?i. Poprvé m? p?i reklamaci v Cagiv? tak vyto?ili, ?e jsem se s nima málem soudil, ale báje?n? se pokryli tím, ?e p?evodovce nic nebylo. Prý ji jen rozebrali a slo?ili a zase fachala :-( Na podruhé tvrdili, ?e byla ohnutá ?adící vidli?ka a prý do toho moc kopu, co? je blbost. Asi jsem chyt holt blbej kus a modlím se, aby to u? bylo v cajku.

Jinak je motorka v pohod? a m? to zatím jak?tak? sta?í. Sedlal jsem jí po p?tileté pauze z t?iap?le.

Nicmén? hlavní ponau?ení zní . Vysrat se na oficiální zastoupení Cagiva s.r.o, pokud m??e? ;-)
Suzuki DL 650 V-STROM (Týna :) )
bejvalky: Kawasaki ZZR 600, Cagiva Canyon 500, Jawa 350-634, Jawa 350-639, Simson S51 enduro, Gilera skutr

Alda

  • Host
New clen :-)
« Odpověď #20 kdy: Pátek, 17/12/2004, 18:07 »
Kazdy ma hodne zkusenosti, nekdo dobry, nekdo spatny. Kazdopadne me uz ted nic neodradi, vcera jsem byl u kamose kterej ma taky Canyona, takze jsem si to poradne prohlidl a fakt se mi to libi, proste do ni jdu at se deje co se deje. Hlavne na to ze je to jen petikilo je to motorka pomerne velka a robusni, coz je super.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
New clen :-)
« Odpověď #21 kdy: Pátek, 17/12/2004, 21:15 »
Ty Aldo, ty se? asi kapánek ujetej na takový ty krávovinky jako repráky, který kdy? se pustej na plný koule, tak hejbou s celym autem!!! Podle m? je tuning dobrej, ale nesmí se to p?ehán?t( to tvoje je docela dost gut). Za ty úpravy si musel dát víc ne? za novýho canyona!!!
Jestli si ho chces opravdu koupit, tak u? se vyka?li na tuning a za?ni ?et?it na opravy :-)
Hayabusa 1,3 MPi

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
New clen :-)
« Odpověď #22 kdy: Pondělí, 20/12/2004, 15:01 »
doufam aldo ?e kamos o sttrankach vi
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Alda

  • Host
New clen :-)
« Odpověď #23 kdy: Pondělí, 20/12/2004, 18:18 »
Tak jsem koupil a jsem moc nadsenej, je to pekny, super zvuk, slape jak hodinky, tak uvidime.
Ted uz jsem original clen.

godzi: no jo, to vis, to me proste bere. Mam par poharku ze srazu, takze dobry. Ted vyzkousim motosrazy.
spatas: jakej kamos?

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
New clen :-)
« Odpověď #24 kdy: Úterý, 21/12/2004, 00:32 »
?ove?e Aldo, auto má? p?kný. ®ádná p?ehnnost. Teda a? na ten sound, to je pro m? u? docela vostrost, ale je?t? je to celkem v mezích :). Já obecn? tuning v lásce moc nemám. To je vlastn? blb? ?e?eno, nemám rád ty "nagelovaný" týpky, co nemaj ?ádnej vztah k motorkám a lidem na nich. To je pak vo ?ivot a hází to ?patné sv?tlo na ob? strany. Kdy? si za?nou d?lat navzájem naschvály. Jak na motorká?e, tak na tuningá?e. Tím jsem asi cht?l ?íct, ?e se n?kdy na silnici moc p?edvádí. A je to jako kdyby na vás mí?ili odji?t?nou brokovnicí od fy Remington. I kdy? já vlastn? d?lám n?kdy to samý na ma?in?. Tak?e co to tady v?bec rozmazávám.

Jednou m? ale dost zamrzelo, kdy? jsem v HK ?ekal na semaforu, p?ijel ke m? n?jakej Guzzista (jako týpek na Moto Guzzi :)) ) Pohrdav? sjel Canyona pohledeam a vid?l jsem mu na o?ích. Ty, podívej se na m?, já mám Moto Guzzi, co je víc? Tak jsem se ani nezmohl na pozdrav, dal jsem za jedna (teda a? na zelenou), p?edvedl wheelie, vypadla m? dvojka a já si nabil ku.. Stane se. Vzal jsem si z toho ponau?ení: "Nikdy nikomu nedokazuj, ?e Canyon je opravdová motorka, on a vy to víte jasn? a to sta?í!" Wheelie zdar. Musím trénovat, ?et?zovejch sad je v?ude dost.

|U m? pod pojmem "wheelie" rozum?jte jakýkoliv zda?ený pokus o odlepení p?edního kola od zem?. Prost? i mm se po?ítají.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
New clen :-)
« Odpověď #25 kdy: Úterý, 21/12/2004, 12:52 »
Naprosto souhlasím se sejracem, ty vocasové v rádoby nadupanejch autech sou fakt na zabití. Jednou jsem to nevidr?el a ?el jsem doty?nýmu vysv?tlit pravidla. Ten ?lov?k si myslel, ?e zna?ka hlavní silnice platí i pro n?j, kdy? na ní kouká z levý strany.
A v?bec nejhor?í jsou ti, který maj na zrezat?lim aut? napsáno GTI, nebo TURBO (a jiný pra?t?ný nápisy) a machrujou jako kdyby jezdili v Masseratti, nebo ferrari. Ale n?který mla?áci na motorkách nejsou o moc lep?í.
M? osobn? se líbí tuning, ale nesmí to bejt vyhnaný do extrém?, ale jak se ?íká: Proti gustu, ?ádnej di?putát!!! Tak?e zdar novýmu ?lenoj a a» mu to jezdí!!!
Hayabusa 1,3 MPi

Alda

  • Host
New clen :-)
« Odpověď #26 kdy: Úterý, 21/12/2004, 17:57 »
Jenze vy vubec nevite o cem mluvite. Teda vite, ale nechapete.
Jsou ruzny lidi, ruzny tuneri.
Takovy co tu sejrac popisuje mi normalni stejne tak nechapeme a odsuzujeme.
Nejlip se to pozna na srazu, kluk s fakt peknym a vyborne upravenym autem je vetsinou slusnej a dobrej. Problem je ve tzv. stromeckarich, tzn sama samolepka, samej plastik k hovnu apod, to jsou vetsinou idioti ktery delaj bordel na silnicich a dokonce i nebezpeci na srazech. Tohle se tezko popisuje, to chce zazit. Popsat to jde ale tak na 1000 radku.
Proste a jednoduse: nehazet vsechny do jednoho pytle!

Jeste neco, mrknete na stranky kamose z Chomutova (www.rostavr6.cz) Tenhle kluk si fakt muze myslet a fakt ma na to machrovat. Ale je naprostej klidas, jezdi rozumne, nepovysuje se vubec nad nikoho, proste idealni tuner. A to ma ve starym Corradu cca 1,5 milionu (NOS, 18" kola, motor v chromu, muzika,...)

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
New clen :-)
« Odpověď #27 kdy: Úterý, 21/12/2004, 20:47 »
Aldo, presne tak je to i mezi nama motorkarema, jako mezi tunerama.  Vim co jsi chtel rici.
Jinak ten Rosta s Corradem, to je mazec.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
New clen :-)
« Odpověď #28 kdy: Středa, 22/12/2004, 12:00 »
S t?ma rádoby tunerama má? recht. Ale Rosta musí bejt asi p?kn? v balíku, ?e si m??e dovolit vrazit do takovýho auta 1,5 milionu. Za to je skoro barák. Ale to je na ka?dym. Docela machr, kdy? tam vrazil turbo a NOS. Jakou má pak ten motor ?ivotnost? Asi del?í ne? canyon.
Hayabusa 1,3 MPi

Alda

  • Host
New clen :-)
« Odpověď #29 kdy: Středa, 22/12/2004, 21:30 »
godzi: ne turbo, ale biturbo! Penez ma dost, ma docela dost aut, ale taky si toho moc neuzije, protoze maka jak barevnej ve dne, v noci,...