Autor Téma: Malinký dotaz  (Přečteno 15000 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Malinký dotaz
« Odpověď #15 kdy: Čtvrtek, 05/01/2006, 07:07 »
?erných mám dost, tak jsem taky pro ?ervené.... Na srazy je nezapomínám.... možná to bude tím, že jsem zatím na žádném nebyl, ale musím se p?iznat, že na ka?oura bez klubového tri?ka nevlezu... :)
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Malinký dotaz
« Odpověď #16 kdy: Čtvrtek, 05/01/2006, 07:41 »
Tak to já si ho nechám, i když už bez Ka?oura, bude to nostalgická vzpomínka.
A pokud budu moct i na Suzuki dál na srazy, tak jedin? v tri?ku CAGIVA clubu.
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Malinký dotaz
« Odpověď #17 kdy: Čtvrtek, 05/01/2006, 07:51 »
To je p?ístup dle mého gusta.... není to o zna?ce mašiny, ale o p?íslušnosti klubu... A myslím, že všichni víte o ?em mluvím... :)
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Malinký dotaz
« Odpověď #18 kdy: Čtvrtek, 05/01/2006, 13:31 »
taky se m? pár lidí na srazech ptalo pro? mám triko cagiva clubu, když mám yamahu. Asi si tam našiju nášivku SUZUKI a bude to vy?ešený!!!
Hayabusa 1,3 MPi

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Malinký dotaz
« Odpověď #19 kdy: Čtvrtek, 05/01/2006, 14:29 »
Ja bych to ne?ešil odpov?d je p?eci jasná,tedy alspo? tohle bych ?ekl ja:,,Nosím to protože d?ív jsem m?l cagivu,po ?ase jsme s pár super lidma založili klub a dodnes se schazime a poradame akce atd,jsme proste takovej oldies clen a berou me tam i kdyz amm jiny moto.''
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Malinký dotaz
« Odpověď #20 kdy: Čtvrtek, 05/01/2006, 16:03 »
No jasn?...o tom to je... a v?bec... nechal bych je u toho, a? si namáhají šišku :)
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Malinký dotaz
« Odpověď #21 kdy: Čtvrtek, 05/01/2006, 16:03 »
Tak to je p?esná definice.
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Malinký dotaz
« Odpověď #22 kdy: Čtvrtek, 05/01/2006, 17:18 »
hezký, spatas myslí!!!!
Dobrá úvaha. Ne, já si ty nášivky stejn? budu muset po?ídit, jelikož mám montérky s logem jamaha, a když v nich jen tak vyjedu, jako že jsem v nich jezdil do práce, tak by to vypadalo dost blb?.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Paolo

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 406
  • Pohlaví: Mužské
Malinký dotaz
« Odpověď #23 kdy: Čtvrtek, 05/01/2006, 17:36 »
Já myslím, že na ?lenství v n?jakém klubu /zde CC/ to jakou má ?lov?k mašinu nic nem?ní. Já jsem také stále ?lenem Niva klubu i když už jsem ji loni vym?nil za Jeep. Jsou tam fajn lidé a to je to hlavní. aA takových je nás tam více.
Suzuki DL 650 V-Strom, dříve Cagiva Canyon 500
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože může přijít blb, který neví, že to nejde a udělá to.

Guest

  • Host
Malinký dotaz
« Odpověď #24 kdy: Čtvrtek, 05/01/2006, 23:21 »
Cauki chlapi,ja bych mel taky zajem o nejake tricko,ale nevim,jestli mi ho date,kdyz nejsem clenem.Rad bych se s vama nekdy potkal,ale to je jeste daleko,kdyz vidim ten snih.Jsem z Ostravy a nemam ani dobre obleceni.Nevim,co je lepsi,jestli kuze,nebo textil.Zkuste mi rict k tomu svuj nazor.Predm diky Ben.

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Malinký dotaz
« Odpověď #25 kdy: Pátek, 06/01/2006, 00:40 »
nazdar bene sme moc radi ze tady amme dalsiho zajemce nejspise s canyonem a asi nevic potesis ice.p jelikoz je taky z tech koncim a stale se tam pokousi nekoho ulovit s canyonem:-)jinak ja jezdim  v trenyrkach na nich mam moto kalhoty(textil) pak ksandy(mam kalhoty o dve cisla vetsi:-)) poak mam tricko mikinu(mam maly ramena tak aby mi nepadala textilni bunda), motobundu(textil),satek,kuklu,rukavice(textil),helmu,ponožky a boty.

Ja jsem s textilem naprosto spokojeny.
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Malinký dotaz
« Odpověď #26 kdy: Pátek, 06/01/2006, 07:09 »
Já preferuji taky textil a jsem s ním pln? spokojený - osv?d?il se v zim? i v dešti.
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
Malinký dotaz
« Odpověď #27 kdy: Pátek, 06/01/2006, 08:01 »
Ahoj Bene,
o trika se v CC starám já a zatím jsme nenašli žádného sponzora, který by platil za tri?ka a polokošile, abychom je mohli ?len?m rozdávat. Podívej se výš a njdeš tam odkaz na stránku, kde uvidíš jak fotky tak ceny.

Co se tý?e oble?ení na mašinu, tak m?žu napsat jen m?j soukromej názor. Není lepší ani k?že ani textil, ale každý je vhodný na n?co jinýho. Dokonce i r?zná k?že je na r?zný mašiny (suppersport, chopper/cruiser). Já osobn? preferuju p?i jízd? na Canyonovi textil.
BMW F650 CS '04

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Malinký dotaz
« Odpověď #28 kdy: Pátek, 06/01/2006, 08:06 »
Citace: Ben
Cauki chlapi,ja bych mel taky zajem o nejake tricko,ale nevim,jestli mi ho date,kdyz nejsem clenem.Rad bych se s vama nekdy potkal,ale to je jeste daleko,kdyz vidim ten snih.Jsem z Ostravy a nemam ani dobre obleceni.Nevim,co je lepsi,jestli kuze,nebo textil.Zkuste mi rict k tomu svuj nazor.Predm diky Ben.
Pokud jsi z Ovy, tak jsi tu správn? :lol: Už tu máme solidní zastoupení... A to stát se ?lenem není žádný problém.... jestli chodíš na net ?ast?ji, tak jukni na www.ovachat.cz, tam m? ?asto potkáš, tak to m?žeme probrat ;)
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Malinký dotaz
« Odpověď #29 kdy: Pátek, 06/01/2006, 12:46 »
no, jelikož mám oble?ení z k?že si z textilu, tak to mohu posoudit celkem objektivn?.
Pokud jde o textil: je lacin?jší, nemusíš se bát v n?m zmoknout (pokud teda nemáš n?jakej aušus), v?tšina bund má i n?jakou termovložku, takže v tom m?žeš jezdit i v zim?. Lešpí je taky údržba. Nevýhoda je, že když nemá takový ty ztahovací elementy, tak p?i v?tší rychlosti se ti stane, že za?ne profukovat a plápolat, nebo jiným zp?sobem m?nit tvar na t?lu.
No a ke k?ži asi tohle: je sice dražší, ale p?i pádu ti zaru?í stoprocentn? vyšší míru ochrany p?ed prod?ením, než sebelepší textilka. Je vhodn?jší spíš na rychlejší motorky, ale d?laj se už i text. bundy s koženejma ramenama a r?kávama. Když v k?ži zmokneš, tak se ti m?že stát, že ti obarví vstvy oble?ení. Musíš se o ni trochu víc starat (mazat voskem, nebo podobnejma sajrajtama).  
To je asi tak fšechno. jestli chceš k?ži, tak zkus www.padana.cz ,  ceny jsou dost nízký. N?kdo ?íká že je to ksindl, ale já jsem v ní odjezdil sezonu, a je furt jako nová. Má chráni?e jaký má mít a to je hlavní. Komple bunda i kalhoty m? stál necelejch 7 tisíc, a to je fakt super cena. Je to hov?zina, takže nemám vý?itky, že kv?li m? zamordovali n?jakýho klokana.
Hayabusa 1,3 MPi