Autor Téma: Zdochnutie (zdochynanie) motorky  (Přečteno 1165 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline faraon

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 33
Zdochnutie (zdochynanie) motorky
« kdy: Pondělí, 18/08/2008, 19:38 »
Zdarek , tak som sa pomali dopracoval k dalsiemu problemu s canyonom. Motorka na neutrali lubi zdochnut , ale nieje to zdochnutie akoze ma male otacky a zacne zdochynat ... je to jednoducho ako keby ju clovek vypol proste zrazu je vypnuta.... zistil som ze ked mam otacky nastavene nazvyme to standardne ako maju byt cca 1700 tak niekedy na neutrali proste zdochne .... ked som ovsem otacky zdvyhol na 2000 nastavenim klapky tak sice pocujem ze ide zdochnut , ale este sa stihne pozviechat takze uplne nezdochne ... najhorsie natom je ze to nerobi nejak pri urcitej konstelacii ale kedy sa jej zachce , takze sa to neda ani poriadne vyskumat.... tie priznaky su velmi podobne tomu ako keby som motorku vypol cervenym tlacitkom na vypinanie , ale kym uplne zdochne tak ten prepinac vratim naspat do povodnej polohy a este sa chyti....

Co tak dedukujem tak dodavkou paliva to nebude , to by zacala postupne zdochynat... karburator je vycisteny takze tym to asi tiez nebude , vzduchovy filter novy , sviecka nova ....
Ono je mozne ze to spravi aj ked idem rychlo , ale ked to vypadne len na kratku chvilu tak pri vysokych otackach to ani nepocitim , ale ked je to na volnobehu tak to samozrejme citit

Dakujem za kazdu radu