Autor Téma: Znáte dobrý motoservis ?  (Přečteno 4587 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Znáte dobrý motoservis ?
« kdy: Středa, 12/10/2005, 07:55 »
Zkouším zopakovat sv?j dotaz - jestli má n?kdo n?jakou zkušenost se servisem Moto Pavelka, Dv?r Králové ?
V prodejn? jsem byl, p?ipadali mi slušní a chci n?které zimní servisní úkony (?et?zovka, brzdy, gumy) sv??it odborník?m.
Nebo doporu?te, ale nerad bych ji vezl p?es p?l republiky.
Díky
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Znáte dobrý motoservis ?
« Odpověď #1 kdy: Středa, 12/10/2005, 09:13 »
já mám s Pavelkou jen ty nejlepší zkušenosti. D?lá u n?j u?edník mojeho tchána, takže jsem to m?l vždycky v pohod?. Ale t?eba sejrac na n?j nadával co tak vim. Ale za sebe ti m?žu ?íct, že je super. Už nevím jaký má ceny atd, ale jednou m? sho?elo CDI?ko a p?ijel si pro m? a nic za to necht?l. Montoval mi vejfuk a taky v poho. Takže je to na tob?. Já bych k n?mu jezdil i nadále, ale mám yamahu a tak jezdím do HK.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Znáte dobrý motoservis ?
« Odpověď #2 kdy: Středa, 12/10/2005, 10:41 »
No ja mam s Pavelkou smisene zkusenosti. No kazdemu se nekdy neco nepovede. Daval jsme tam motorku s tim, ze me to nedobiji a na vymenu retezovky. Dopadlo to tak, ze me to stalo celkem dost penez a vysledek desivy. Vymenily akumulator a prej se podival i na kabelaz a ze je to vsechno v cajku, ale houno. Porad me baterka klekala. No tak jsem neresil zadnou reklamaci, ale podival sena to sam. Prolezl jsem kabelaz a ejhle, uhnily draty vzadu u regulatrou napeti. Kdyby se na to podival, musel by to najit. Rekl jsem jim at se na to podivaji, kdyz uz to tam bylo, jinak bych to neresil. No a retez me po 100km praskl, mel jsem stesti ze jsem se nerozsekal. Byla to zrejme vada materialu, ale stejne si clovek uz udela obrazek. Od te doby co muzu udelam si sam, pac je to nejlevnejsi a vzdy vim na cem jezdim a co jsme si tam kde popripade posr... Ted na novy masine uz to tak lehky nebude, pac se v tom vrtat nemuzu a musim verit servsu. No o tom bych se taky mohl rozpovidat, spokojeny taky nejsem, ale to je uplne neco jineho.
Jinak zase zpet k tematu, dobry motoservis neznam, bohuzel.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Znáte dobrý motoservis ?
« Odpověď #3 kdy: Středa, 12/10/2005, 11:25 »
Tak tedy zatím hoši díky, ale mám z toho smíšené pocity. Ud?lal bych si to taky sám, ale na n?které v?ci si prost? netroufám. A t?žko asi najdu dobrovolníka, který by se s tím cht?l d?lat, i kdyby to, samoz?ejm?, zadarmo nebylo.
Tak te? budu trochu váhat, zatím p?esto díky.
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Znáte dobrý motoservis ?
« Odpověď #4 kdy: Středa, 12/10/2005, 13:44 »
Nejlepší je podl? m? tam dát motorku na servis a podle toho jak ti jí daj do cajku, tak se uvidí, jestli je dobrej nebo ne. Takhle ti m?žeme fšichni ?íkat jakej servis je dobrej, ale nejlíp to poznáš,když si u toho danýho servisu necháš n?co opravit.
Takže ti p?eju š?astnou volbu.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Znáte dobrý motoservis ?
« Odpověď #5 kdy: Čtvrtek, 13/10/2005, 20:34 »
Dobrej servis je u každýho v garáži. :lol:
A všechno je jinak... Mik.

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Znáte dobrý motoservis ?
« Odpověď #6 kdy: Pátek, 14/10/2005, 06:56 »
Jo to je, ale chybí jim ?as a možná trochu zru?nosti. :-))    ... tím myslím konkrétn? jen sebe.
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Znáte dobrý motoservis ?
« Odpověď #7 kdy: Pátek, 14/10/2005, 08:47 »
je to asi fakt, že nejlíp si motorku i fšechno opravíš sám, teda pokud víš jak na to, jelikož víš co s tím d?láš a v jakým je to stavu a asi t?žko n?co ošulíš. Jenomže když není ?as, tak asi fakt nezbejvá nic jinýho, než to dát do servisu. Sem se n?jak zamotal, ale snad to pochopíte.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Znáte dobrý motoservis ?
« Odpověď #8 kdy: Úterý, 21/02/2006, 11:47 »
Servis Yamaha-Ulrich, je možná kvalitní, slyšel jsem na n?j jen samou chválu, ale takovýhle rozpo?et mi p?ipadá p?íliš...

Vážený pane Nový.
Rozpo?et na opravu Vašeho stroje by vypadal takto:
se?ízení ventilových v?lí (bez materiálu)        2121,-
vy?išt?ní a se?ízení karburátor?                   1500,-
demontáž a montáž válc?                           4541,-
t?sn?ní pod hlavu                                       1480,-
t?sn?ní pod válce                                       420,-
o-kroužky pod válce                                    700,-
Termínov? by oprava vycházela na dvanáctý týden (od 21.3 do 26.3.).
                                                                                                S pozdravem
                                                                                                                                    Petr Ulrich
A všechno je jinak... Mik.

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Znáte dobrý motoservis ?
« Odpověď #9 kdy: Úterý, 21/02/2006, 11:58 »
Oldine na vymene brzdovy kapaliny nic neni desticky taky zvladnes a retez je teky dopohody rozety tez(na toim neni co zkusrvit a pokud mas na masine jeste kola tak treba kdyz prijedes do hk do nokamota a domluvis ses nima tak ti to przujou hnedle tez.
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Znáte dobrý motoservis ?
« Odpověď #10 kdy: Úterý, 21/02/2006, 15:07 »
ty bláho tak to je pálka, ale nevím pro? ti tam píšou montáž a demontáž válc?!!! CO na tom v?bec pot?ebuješ ud?lat? Jestli ti budou se?izovat ventily a dávat novej rozvo?ák, tak nemuse p?ece šahat na válce. No nevim, m? tohle ješt? ne?eká, ale pochybuju, že by m? n?kdo vysekl takovouhle cifru.
já jsem dal za se?ízení motoru v HK yamaze asi 1500 a to v?etn? odlad?ní na brzd?. Nebylo tam sice žádný t?sn?ní atd, ale za ty prachy to stálo. Jo a to m? m?nili i sví?ky (4x)
Hayabusa 1,3 MPi

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Znáte dobrý motoservis ?
« Odpověď #11 kdy: Úterý, 21/02/2006, 15:08 »
jo a na hradecký NOKAMOTO jsem slyšel samou chválu, prej jsou lepší než Yamaha.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Znáte dobrý motoservis ?
« Odpověď #12 kdy: Úterý, 21/02/2006, 16:27 »
M? ?eká ?et?zovka a p?ední desky... Pak se pochlubím se spokojeností služeb doporu?eného servisu... :)
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Znáte dobrý motoservis ?
« Odpověď #13 kdy: Úterý, 21/02/2006, 19:24 »
M?lo se jednat o se?ízení ventil?, se?. karburátor? a p?et?sn?ní úniku oleje pod 2 válcem. Proto ta demontáž...

No ona sta?í ta cena za se?ízení ventil? - bez materiálu. To vy?išt?ní a se?ízení karbec? je taky paráda.
A všechno je jinak... Mik.

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Znáte dobrý motoservis ?
« Odpověď #14 kdy: Středa, 22/02/2006, 00:30 »
Nasrat!Neni nad garaz.
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!