Autor Téma: ztráta výkonu... :-[  (Přečteno 1181 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Fishere

  • Host
ztráta výkonu... :-[
« kdy: Sobota, 14/07/2007, 22:19 »
super city mi ztrácí výkon:-( potřeboval bych poradit co s tím když jedu tak mě na pátým kvaltu při 6200 otáčkách nechce lézt víš a když jedu už na sedmej kvalt tak se nedostanu nad 7500 otáček ??? co s tím mám dělat stačí to nechat seřídit nebo možná bych to seřídil i já ale nevím jak poradíte někdo co s tím?

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: ztráta výkonu... :-[
« Odpověď #1 kdy: Sobota, 14/07/2007, 22:46 »
a při jinejch kvaltech to nedělá??? Jestli ne, tak to už spíš nebude mít sílu... nebo to může bejt zanešená přívěra či vejfuck... variant je mnoooogo
Hayabusa 1,3 MPi

Fishere

  • Host
Re: ztráta výkonu... :-[
« Odpověď #2 kdy: Neděle, 15/07/2007, 08:22 »
při rozjezdu to moc nepoznám poněvaž ta jednička se tam moc dlouho není a 2, 3 taky ne ale u 4 už vynechává v určitejch intervalech u 5 nechce přelízt těch 6200 ot., u 6 vynechává a u 7 nechce přes 7500ot......
přemýšlel sem že by to mohl bejt zasranej karbec a nebo vzduchovej filtr tak sem vzducháč vyčistil a o něco málo se to zlepšilo ale do karbecu se mi hrabat moc nechce poněvaž se bojim že to nějak rozladim eště víc....
myslíš že by mohl bejt zasranej vejfuck??

Offline Anti

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 210
  • Pohlaví: Mužské
  • Elefant...vodou chlazený...
Re: ztráta výkonu... :-[
« Odpověď #3 kdy: Neděle, 15/07/2007, 10:16 »
Může to být v podstatě cokoliv,od špatného paliva,ucpaného filtru nebo karburátoru,odcházející svíčky až po jmenovaný výfuk a přívěru.
Pro detekci závady si musíš uvědomit jestli ke ztrátě výkonu došlo během krátké doby(svíčka,karbec),po natankování,nebo ten výkon klesal déle.