Autor Téma: Cagiva Tamanaco prosim o radu  (Přečteno 2427 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

jarecz

  • Host
Cagiva Tamanaco prosim o radu
« kdy: Neděle, 26/10/2008, 16:23 »
Zdravim, mam cagivu Tamanaco a praskl mi pist, neni zadrenej, ale pri montazi válce mi praskl. Chci se zeptat jestli se da sehnat novej a jestli musim delat i nikasil nebo staci jen vybrus. Diky za odpoved. ???
« Poslední změna: Neděle, 26/10/2008, 16:29 od jarecz »

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Cagiva Tamanaco prosim o radu
« Odpověď #1 kdy: Neděle, 26/10/2008, 16:34 »
Hele sehnat se někde dá. Je tady někde odkaz na MotoRobert nebo Moto Robertek. Záleží na tom, jestli jsi ženská nebo chlap. Obecně ženkejm víc vyhovuje MotoRobertek. Jestli dělat nebo nedělat nikasil...Hmmm...Když už to budeš mít rozhozený, tak je kravina ho nenechat udělat...Si teda jako asi myslim no...
Hayabusa 1,3 MPi

jarecz

  • Host
Re: Cagiva Tamanaco prosim o radu
« Odpověď #2 kdy: Pondělí, 27/10/2008, 10:38 »
No jako nikasil mam v pohode, tak si myslim ze neni nutny davat novej a i s novym pistem by to vyslo asi na necelych sest tisic a ja jsem koupil za 4tis celou moto bez pp, takze bych chtel sehnat spise starsi nebo jen novej pist. A kdybych chtel novej pist tak to musim koupit podle rozmeru valce? Myslim ze o neaky desetiny mensi ne? Jo a co kdybych ten pist co mam, to ulomene, zavaril a zabrousil, mohlo by to vydrzet? Diky za odpoved.  :)

Offline jenda

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 411
  • Pohlaví: Mužské
  • R1 Pyčo!
Re: Cagiva Tamanaco prosim o radu
« Odpověď #3 kdy: Pondělí, 27/10/2008, 14:53 »
Zavařit?to určite NE! nebylo by to potom vyvážený atd. jinak píst bys mohl sehnat na www.paolo.cz a nebo na www.wisseco.cz , nestojí to svět tušim 2500 takže kup určo novej, a rozměr dej buď podle starýho a nebo podle válce ale mínus nějaký setinky nevim přesně kolik, jo a pokud je nikasil v pořádku je zbytečné ho dělat, nikasil vydrží klidně i 4 písty než se musí obnovovat  ;). Hodně zdaru při shánění.
Jawa 21, Simson SR50, Cagiva Elefant 125 (trhač asfaltu), MZ 125 SM, Honda CB600 F Hornet, Yamaha YZF R1

jarecz

  • Host
Re: Cagiva Tamanaco prosim o radu
« Odpověď #4 kdy: Pondělí, 27/10/2008, 15:22 »
No asi to bude lepsi novej, me nabizi jeden typek pist s Cagivy Mito s rozmerem 55,96 a ja mam rozmer valce 56,00. Mohlo by to tam pasnout?

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Cagiva Tamanaco prosim o radu
« Odpověď #5 kdy: Pondělí, 27/10/2008, 15:40 »
čéče...hele...ty si na všechno tak nějak odpovíš sám čéče... :D
Nejsem soustružník, ale 4setiny se mě zdaj docela dost... nevim no...záleží jak moc je to vylágrovaný. Jestli jsou rozměry 56mm u novýho a ty to máš už asi solidně vyhonění, tak to může bejt i klidně víc...aby ti to potom nepodfuckovalo podfucky...
Hayabusa 1,3 MPi

jarecz

  • Host
Re: Cagiva Tamanaco prosim o radu
« Odpověď #6 kdy: Pondělí, 27/10/2008, 20:47 »
No ja ale myslim, ze tam neaka vule musi byt ne? Nevim kolik ma byt vule mezi pistem a valcem a proto se chci zeptat jestli to tam bude pasovat kdyz bude pist o 4setiny mensi. A jeste mi ten typek rikal ze musim neak nastavit krouzky jinak bych to hned zadrel, ze se to u noveho pistu musi. To ale ted nevim jak to myslel s tema krouzkama ??? .

Offline jarda18t

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 142
  • Pohlaví: Mužské
  • CC500
    • Jarda18t
Re: Cagiva Tamanaco prosim o radu
« Odpověď #7 kdy: Pondělí, 27/10/2008, 22:38 »
Myslel to dobře...
Nejsem motorkář, jezdím jen pro zábavu... ;-) Nyní Yamaha XT660X.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Cagiva Tamanaco prosim o radu
« Odpověď #8 kdy: Úterý, 28/10/2008, 14:25 »
hele...čoveče...na férovku...ty seš schopnej pochopit něco, o čem nemáš šajna takhle z dopisování??? Jestli jo, tak máš můj obdiv, jelikož, já pokud by mi to někdo neukázal, nebo aspoň nepředvedl, bych nebyl schopnej udělat nic. Teda pakliže mám na mysli takovouhle operaci a ne výměnu žárovky... Vem to, do batohu, dones to k někomu, kdo tomu rozumí, jelikož nikdo z nás neviděl motor v jakým je stavu. Všechno se to musí odzkoušet atd... a to se ti takhle přes net nepodaří. Neber si to zle čéče, ale fak je to lepší...  ;D
Hayabusa 1,3 MPi