Autor Téma: Tamanaco-už si nevím rady  (Přečteno 1114 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

jarecz

  • Host
Tamanaco-už si nevím rady
« kdy: Úterý, 18/11/2008, 21:33 »
Ahoj, mam Cagivu Tamanaco, ted jsem pretesnoval motor, daval novou postni sadu a zase to daval dohromady, ale jak jsem to slozil, tak mel motor velke vibrace a neco tam klepalo a uz jsem prisel na to, ze byl spatne nastaveny vyvazovaci hridel, tak jsem to nastavil podle schema v navodu,, uz to nevybruje, ale porad to klepe a myslim ze je to urcite to ozubene kolecko jak pohani tu vyvazovaci hridel, je to vse pod tim krytem jak je spojka,, jsou tam dve nad sebou(ty ozub. kolecka)  a mezi nema jsou 3 pruzinky a ja myslim ze klepe to jak se vuci sobe protoci.. Ale nevim cim to muze byt. Muzou byt ty ozub. kolecka neak spatne nastavene? Tak jestli nekdo vite, tak diky moc za radu, uz tyden si s tim nevim rady ??? :'(. Diky P.S.: prikladam foto

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Tamanaco-už si nevím rady
« Odpověď #1 kdy: Úterý, 18/11/2008, 22:02 »
no hele..je docela možný, že jaxi to půlil, tak si mohl hnout s osou hřídele čéče...zkus s nima trochu jakoby tak jako "zaverglat". Jestli budou mít nějakej vakl, tak by to mohlo bejt tím, ale je to podle mě docela nepravděpodobný. Spíš to může trochu mlátit z důvodu sedání si motoru... Je to ale blbý posuzovat takhle na dálku. Nebo hele, nezapomněl jsi tam dát nějakej silentblok??? To by mohlo bejt taky tím. Potom se ti přenášej veškerý vybrace z motoru na rám...
Hayabusa 1,3 MPi

jarecz

  • Host
Re: Tamanaco-už si nevím rady
« Odpověď #2 kdy: Úterý, 18/11/2008, 22:48 »
No jak jsem to slozil poprve tak, jsem mel jinej problem, salo me to olej prez gufero do valce, ale to to nevibrovalo ani neklepalo. To gufero jsem vymenil a uz to jde f poho, ale ted to prave porad klepe. Vibrace uz nejsou, jen to klepani. A predtim jak jsem to slozil, to jsem ani nevedel, ze to ma byt neak nastavene podle tech vyrazenych tecek na tech ozub. kolech, no a proste to neklepalo a f poho, ale ted z niceho nic to klepe. Predtim jsem to tam dal asi neak haluzacky spravne a ted je to proste vuci sobe ty kola spatne. Jo a jeste jsem delal pokus, ze jsem tam to dvoj ozub. kolo nedal (jak jsou spojene tema pruzinama) a nastartoval a uz to neklepalo, takze to musi byt tim. Asi tou spatnou polohou, ale nevim proc. Jo a jak je to vsazene do toho jehlickoveho loziska, tak tam je trochu vule.. Ale tak kdyz to predtim jelo f poho.. Je to opravdu zahada.. :'(

jarecz

  • Host
Re: Tamanaco-už si nevím rady
« Odpověď #3 kdy: Čtvrtek, 20/11/2008, 18:15 »
Tak jsem to zase zkousel a porad to tam cvaka, klepe, ale kdyz tam to ozub.dvojkolo nedam tak to nedela, takze je to tim, ale nevim proc.. ??? Mohlo by to byt treba vyrachtanym tim jehlickovym loziskem nebo spatnym nastavenim tech ozub. kol? A nevite jakou maji funkci ty pruzinky mezi tema ozub. koleckama? Jestli nekdo tusite, tak prosim poradte, diky moc.