Autor Téma: St?ílení do výfuku ?  (Přečteno 1459 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

FOTOBIKER

  • Host
St?ílení do výfuku ?
« kdy: Neděle, 15/10/2006, 12:11 »
Nazdárek všichni.

Pot?ebuji poradit. Mám následující problém. Na mém endurku AR350 (Ala Rossa) dochází
k následujícímu problému:  
 
   Motor startuje naprosto bez problému, ve volnob?hu b?ží naprosto skv?le bez jakýchkoliv
   výpadk?. Jakmile ovšem motor p?i jízd? držím n?co kolem 3000 - 4000 otá?ek tak najednou
   dochází k cukání. Sem tam to st?elí i do výfuku. Ned?lá to ovšem pokaždé. N?kdy dokonce
   dojde ke zhasnutí motoru. Sta?í znovu nastartovat ( op?t naprosto klidný chod ), ujedu
   pár km a problém je zde znovu. Nem?žu vyzkoušet zda je to zapalování protože vždy když
   to chcípne tak to hned lze zase nastartovat ( háže to v pohod? jiskru ) ?  Momentáln?
   tam mám nové sví?ky DENSO. Karburátor je zna?ky DellOrto. Bohužel nem?žu nikde najít
   jak ho p?esn? se?ídit.

Díky za radu.

Offline drtic

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 482
  • Pohlaví: Mužské
St?ílení do výfuku ?
« Odpověď #1 kdy: Pondělí, 16/10/2006, 05:50 »
Zdravím.P?ed pár dny byli u mne kluci s endurem Honda dvouválcem, název už si nevspomínám a m?li ten sám problém. Za?alo jim to d?lat co vym?nili origoš výfuk za la?ák!!!
Není nad požitek z jízdy s nadbytkem kroutícího momentu!!!

Offline rimmer

  • Člen CC
  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Mužské
St?ílení do výfuku ?
« Odpověď #2 kdy: Pondělí, 16/10/2006, 09:11 »
Citace: drtic
Zdravím.P?ed pár dny byli u mne kluci s endurem Honda dvouválcem, název už si nevspomínám a m?li ten sám problém. Za?alo jim to d?lat co vym?nili origoš výfuk za la?ák!!!
Takže ucpaný vejfuk?
Edit: Po neúspěšných studiích na VŠ sem si hned po nastoupení do práce koupil Suzuki Freewind 650 (vypadá jako Canyon).
Zavítal jsem sem, protože až začnu přemýšlet o něčem jiném, budu koukat hlavně po Gran Canyonu. Ducati Desmo má prostě charisma.

Offline drtic

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 482
  • Pohlaví: Mužské
St?ílení do výfuku ?
« Odpověď #3 kdy: Pondělí, 16/10/2006, 16:09 »
Né ucpaný, ale spíš nevhodný la?ák v vstahu k nastavení motoru!!
Nedochází k dokonalému spalování a tím doho?ívání jde do výfukového kanálu a dochází k efektu st?ílení. Asi by bylo rozumno takový problém ?ešit u odborníka: se?ízení zapal. i možná korekce v ?ídící jed., karburátoru a p?ípadné p?etryskování.
Pokud se montuje la?ák, který není tipován pro daný motor, tak má jiné parametry pr?chodu spalin a prost? si nerozumí te?ka!!!!!
Není nad požitek z jízdy s nadbytkem kroutícího momentu!!!

Japo

  • Host
Re: St?ílení do výfuku ?
« Odpověď #4 kdy: Čtvrtek, 10/05/2007, 16:25 »
Zdar ono to není jenom o namontování ladaku a vše tím pádem když tam dáš ladák tak potřebuješ aji obohatit směs skus to a uvydíš že tě to pojedu Ok  ;)