Anketa

spatne startuje

.
0 (0%)
.
0 (0%)

Celkem hlasů: 0

Autor Téma: spatne startuje  (Přečteno 1754 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline roger

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
spatne startuje
« kdy: Čtvrtek, 15/07/2010, 22:56 »
Zdravim mam rivra 600 a pri strartovani se mi velice spatne otaci motor jako by ho strarter nemohl utocit  zkousel sem uz vymenit starter za jiny a je to stejn yjako bych mel moc velkou kompresi nevite nekdo jestli tam je nejaka dekompreska nebo co by to mohlo byt? dik moc

doomik

  • Host
Re: spatne startuje
« Odpověď #1 kdy: Pátek, 16/07/2010, 06:56 »
Dekompresor nema. Priciny podle mne muzou byt 4. Spatna volnobezka, spatny starter, ktery rikas mas novy, velka vule ventilu, prechlastava se ti motor, takze by asi netesnila jehla plovakovky.
Vic mne nenapada. Zkontroloval bych ventily a pak dolu s volnobezkou, kde bude asi zakopany pes.

Offline Radim-CC

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 136
  • Pohlaví: Mužské
Re: spatne startuje
« Odpověď #2 kdy: Pátek, 16/07/2010, 17:28 »
a co základní věc... baterku  jsi měřil?
Jezdím si jen tak pro radost.... tak mě vy ostatní řidiči neštvěte!!!

Offline roger

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
Re: spatne startuje
« Odpověď #3 kdy: Pátek, 16/07/2010, 23:15 »
Tak starter nemam novej ale zda se mi divny ze by dva startery delaly uplne to sami jinam vule na vetilech mam 0,05 sani a vyfuk 0,1 takze to by melo byt v pohode volnobezka je tam nova a baterka taky a neslo to ani kdyz sem to zkusil z autobaterky a jakmile se motor po chvylce pretoci tak to chytne ale nechapu proc se mi pist zastavy v horni uvrati a nemuze to pretlacit aby se prehoupl? Jo a nemuze se to utocit i kdyz mam sundanej karburator takze v nem to asi nebude a kdyz povolim svicku abych snizil kompresi tak se toci sice pomaleji nez by asi mel ale chytne normalne a bez svicky se toci velice dobre sem z toho nejak zmatenej?
« Poslední změna: Pátek, 16/07/2010, 23:23 od roger »

doomik

  • Host
Re: spatne startuje
« Odpověď #4 kdy: Pondělí, 19/07/2010, 06:59 »
Tak tohle vidim na starter. Ja mel starter v poradku, ale pri startovani klesalo napeti az na 5 V
a nechtel ten motor otocit. Po premereni mustku s uhliky jsem zjistil, ze ten prach zkratuje kontakty,
vycistil jsem mustek a je pokoj. Motorem toci pekne. Taky mi nepomohlo ani pouziti startkabelu z auta :-)

Offline roger

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
Re: spatne startuje
« Odpověď #5 kdy: Pondělí, 19/07/2010, 22:13 »
tak to bylo prvni po cem sem sel tak staretr sem vyndal nechal sem ho promerit a znova prizolovat kotvu a uhliky jsou taky novy a delalo to porad a podle myho to asi bude nekde v tomhle protoze ten starter musi mit ukrutnej odber protože kdyz se to houpn eha horni uvrat tak se zacne hrat a zacne bublat baterka ale je mi proste divny ze by byly dva startery spatny  to bych jedine mel už opravdu velkou smulu :-\

doomik

  • Host
Re: spatne startuje
« Odpověď #6 kdy: Úterý, 20/07/2010, 06:54 »
Zmer pokles napeti pri startu. Pokud bude min nez 9 V je nekde zkrat. Muzes zkusit obejit spinac starteru, abys
vyloucil chybu v nem. Je vpravo pod posedlovym krytem. Odpoj od nej privod od baterky a napoj startkabelem
primo plus na starter a uvidis jestli v neni rozdil v rychlosti otaceni. Jinak si myslim, ze klidne muzes mit oba starsi
startery spatne.