Autor Téma: Problem pri startu?  (Přečteno 2417 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline kkodl33

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 17
Problem pri startu?
« kdy: Pondělí, 28/02/2011, 22:28 »
Ahoj,jsem tu novy a potreboval bych pomoc s mim srojem.Jde o to,ze mi nejde nastartovat.Podle vseho to vidim na tu volnobezku,co jsem se tady docetl.V prvni rade bych potreboval pomoct s tim,jak vam dostat ven zapalko?Pak asi nejakou adresu na dily.Diky predem za kazdou radu

Offline kkodl33

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 17
Re: Problem pri startu?
« Odpověď #1 kdy: Pondělí, 28/02/2011, 22:29 »
Nebo kdyby jste nekdo chtel,tak bych mozna prodal na dily za cenovku 12tis

Offline pigeon

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 248
  • Pohlaví: Mužské
Re: Problem pri startu?
« Odpověď #2 kdy: Úterý, 01/03/2011, 12:22 »
Jestli ti točí startér naprázdno, jak píšeš vedle, tak to bude asi opravdu ta volnoběžka. Nevím jak u Rivera, ale u Kanona se kvůli tomu zapalování vyndavat nemusí. Prostě vypustíš olej a sundáš dekl motoru. Pak už nastupuje stahovák. Pak uvidíš co s tím vlastně je. Třeba to bude jen péro kolem válečků, uvidíš.....

Offline kkodl33

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 17
Re: Problem pri startu?
« Odpověď #3 kdy: Úterý, 01/03/2011, 13:05 »
Diky.Je to tam tak,ze zapalovani musi dolu a to mi prave ztahovakem nejde,jelikoz to neni za co chytit,neni na tom zapalku hrana a ztahovak klouze.Nevim vubec co tam dal za tim zapalovanim bude,nemas prosim nejakou adresu na ND?Zatim diky

doomik

  • Host
Re: Problem pri startu?
« Odpověď #4 kdy: Středa, 02/03/2011, 07:16 »
Ty ale mluvis o standardnim stahovaku (trojnozka), ktery se zahakne rameny za cokoliv a vnitrnim sroubem
stahujes.
Tady musis pouzit stahovak, ktery se nasroubuje na zavit, na kterem mas puvodne matku co drzi magneto.
Je to vlastne vysoustruzeny valecek s vnitrnim zavitem. Na konci mas nejake plosky na klic jaky chces
a ze strany klice je vnitrni sroub, ktery budes utahovat proti klice.
Nekde tady na foru ho mozna najdes.

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Re: Problem pri startu?
« Odpověď #5 kdy: Středa, 02/03/2011, 10:18 »
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline kkodl33

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 17
Re: Problem pri startu?
« Odpověď #6 kdy: Středa, 02/03/2011, 15:24 »
Jasne,mel jsem na mysli klasickej stahovak,ale tim bych to asi poku...Jinak diky za ten odkaz na tu opravu,ted jenom zbiva nejak nekde poresit ten stahovak co na to ma byt.Jinak nejste tady nahodou nekdo z Olomoucka,co by mi stahovak pujcil?Za nejakej mensi poplatek,ja vim je to blby ale ja vubec nevim,jak a kde to nechat vyrobyt

Offline kkodl33

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 17
Re: Problem pri startu?
« Odpověď #7 kdy: Středa, 09/03/2011, 18:26 »
Tak jsem to uspesne ztahl,musel jsem si nechat vyrobyt ten spesl stahovak a funguje to uzasne.Diky za pomoc.Zjistil jsem,ze tam je vysipane to valeckove lozisko nebo to je ta volnobezka samotna?Muzete mi nekdo poradit prosim,kde se to da sehnat?Asi to nekoupim v normalnim obchode s lozisky co?Zatim diky moc za vase rady.

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Re: Problem pri startu?
« Odpověď #8 kdy: Pátek, 11/03/2011, 11:58 »
ty valecky sjou praveze ta volnovezka. mas tam nejspis prasklou tu prizinku co je drzi. Das e tam pouzit nejaka ze simeringu...
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline kkodl33

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 17
Re: Problem pri startu?
« Odpověď #9 kdy: Pátek, 11/03/2011, 16:38 »
Jo presne tohle jsem potreboval sliset od nekoho,kdo vi jak se to dela a vi,ze to bude fungovat.Jinak mas pravdu,pruzinka byla praskla,takze pouziju nejakou ze simeringu a uvidime.Sehnal jsem na netu to lozisko nove,za 3tis,nevi nekdo jestli se da sehnat levneji?Diky za rady...