Autor Téma: Ostaš II :-)  (Přečteno 1053 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Drťka

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 258
Ostaš II :-)
« kdy: Pondělí, 16/07/2007, 23:18 »
Tak jsem se dnes poprvé mohl zúčastnit malého výletu zakládajících členů. Canyon byl pouze jeden (můj) a šlo jen o podvečerní výlet. Když jsem po "rychlém nízkém průletu" zatáčkami u Police nad Metují dorazil na Ostaš, tak pánové už měli otevřené druhé pivko. Musím říct že ještě v Hronově jsem se statečně snažil držet krok. Ale jinak pohoda, trochu přeháním, chlapi vědí že starší pánové jsou občas v pr.. s dechem, tak na mě počkali před Policí. Pro mě potupné, ale jinak ohleduplné a praktické. Byl to skvělý večer a předpokládám že v tuto hodinu je už i Choze dávno doma. Vlastně s jeho jízdním stylem, už je i vykoupanej a v pelechu. Nakonec musím uznat, že jejich motorky vypadají moc hezky i zezadu. :)  Asi budu muset začít trénovat a hlavně šetřit korunky...
Nejezdím rychleji než vidím ... Canyon 500

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Re: Ostaš II :-)
« Odpověď #1 kdy: Úterý, 17/07/2007, 00:21 »
Možná by bylo dobré, dát vědět! Někdo by se třeba rád přijel podívat! Nebo to tu bylo a ušlo mi to? V tom případě se omlouvám za nepozornost...
A všechno je jinak... Mik.

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Re: Ostaš II :-)
« Odpověď #2 kdy: Úterý, 17/07/2007, 07:17 »
taky jsem nic nečetl ..., ale je fakt, že bych vyjet nemohl :-(
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Re: Ostaš II :-)
« Odpověď #3 kdy: Úterý, 17/07/2007, 07:24 »
Se to dohodlo cca v 16hod odpoledne, takze to byla regionalni rychlovka :-).
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Re: Ostaš II :-)
« Odpověď #4 kdy: Úterý, 17/07/2007, 07:33 »
Vsem se omlouvame ze sme tos em nestacili hodit.
Dal bych se chtel omluvit drtkoj za nas styl jizdy ale asi sme na jezdeni byli vsichni az moc nadrzeni tak nas ty zatacky zlakali ale to nic nemeni na tom ze jet tam na canyonu ja nebo kdokoliv jinej tak mozna koukame na drtkovu prdel jelikoz se stim taky vubec nemazal.
Jinac bych rekl ze to byla celkem vydarena taskarice a kupodivu si nas majitele(Malíkovi) pamatovalia  vitali nas se slovy copak prijizdeji k nam nejake cagivy?
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!