Autor Téma: HMMMMM!!! Tak jsem ji prodal!!!  (Přečteno 1244 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
HMMMMM!!! Tak jsem ji prodal!!!
« kdy: Pondělí, 13/09/2004, 17:33 »
Zdar pánové, s lítostí Vám oznamuji, ?e jsem prodal moji milovanou,drahou,motorku, do který jsem narval nejmí? 50 litr?!!!! Nevim jestli m? sejrac nevyfakuje z klubu, jeliko? ji cht?l taky prodat.
No moje rozhodnutí Vám vysv?tlím asi takto: bylo nádherné proslun?né léto( teda letos) a m?j kámo? Mart m? zavolal, jestli se nechci stavit u n?j na chat? na Míse?kách. No a já, ?e jo!!! Tak jsem ji nato?il a vyjel  s moji drahou polovi?kou sm?r Horní Míse?ky. Ode m? cca 60 km. Asi po 20 km se z motoru za?ali linout n?jaký kovový zvuky- t?m kterým je znám m?j zb?sob jízdy jen podotýkám, ?e jsem jel max. 100-kou!!! A v moment? kdy jsem byl mezi Doubravicí a Bílouu T?eme?nou zarachotila na dobro!!! D?vod??? ten byl jasnej- praskla klec na lo?isku klikovky!!!!
Tak jsem zavolal tchánovi a» si pro m? p?ijede. Tímto jsem na dobro skon?il moje kamarád?ní s touto motorkou a dal ji za 13500 K?!!!!!! opravit a následn? do bazaru. Minulé úterý mi volali z bazaru u Pavelky, ?e se prodala. No a cena, za kterou jsem ji st?elil??? Na to, ?e to je rok 99 a m?la najeto 20000km tak se to povedlo za 94.900,-- K?. Cena docela povedená. Jo a nejvíc m? na?tvalo, ?e asi týden p?ed poruchou jsme já,spatas a sejrac montovali strobá?e, tak?e jsem si ani nezablikal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak se pánové m?jte co mo?ná nej gut a já zase n?kdy neco napí?u. Jo a bacha na benga, je jich jako cikán?!!!!
Hayabusa 1,3 MPi

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
HMMMMM!!! Tak jsem ji prodal!!!
« Odpověď #1 kdy: Středa, 15/09/2004, 09:51 »
cikanu je vic
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!