Autor Téma: ?ídící jednotka  (Přečteno 1647 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

BOB

  • Host
?ídící jednotka
« kdy: Sobota, 21/01/2006, 20:58 »
?au. Mám problém pravd?podobn? s ?ídící jednotkou u Canyonu z roku 96. Pod sedadlem je vedle pojistek a baterky taková ?erná krabi?ka (z?ejm? ?ídící jednotka). Z ní vede 8 drát? a já 4 z nich mám vytržené. Snad by to šlo i p?ipájet, jenže nevím jaké je barevné po?adí drát?. Nenašel by se n?kdo, kdo by byl ochoten se podívat na svou motorku a po?adí drát? mi popsat, nebo ješt? lépe vyfotit a poslat? Dík.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
?ídící jednotka
« Odpověď #1 kdy: Sobota, 21/01/2006, 21:47 »
já ti sece neperadím, jelikož už canyaona nemám, ale dávej na to bacha. Jednou mi to CDI?ko vyho?elo, kv?li uklepaný kost?e. Tenkrát to byla sranda za 6-7 tisíc.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Paolo

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 406
  • Pohlaví: Mužské
?ídící jednotka
« Odpověď #2 kdy: Sobota, 21/01/2006, 22:06 »
Jdu se ti podívat, ale mám Canyona 99 to je již 500 ccm
Suzuki DL 650 V-Strom, dříve Cagiva Canyon 500
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože může přijít blb, který neví, že to nejde a udělá to.

Offline Paolo

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 406
  • Pohlaví: Mužské
?ídící jednotka
« Odpověď #3 kdy: Sobota, 21/01/2006, 22:18 »
Taj už jsem zp?t: Zleva do prava, bráno z pohledu, když jako sedíš na motorce, tj. op spojkové pá?ky k pá?ce p?ední brzdy: ?erný, ?ervený, ?ernožlutý, ?ernobílý,modrobílý,bílý,zelený,modrý. Jak už jsem psal mám r.v. 1999 a to je 500 ccm, a tak si nejsem jistý, že ty barvy kabel? máš stejné i když pravd?podobn? ano. Doufám, že Ti to pom?že.
Suzuki DL 650 V-Strom, dříve Cagiva Canyon 500
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože může přijít blb, který neví, že to nejde a udělá to.

BOB

  • Host
?ídící jednotka
« Odpověď #4 kdy: Neděle, 22/01/2006, 11:31 »
Díky všem za pomoc s ?ídící jednotkou. Moc jste mi pomohli. ?au.

Offline Bida

  • Sponzor CC 2013
  • Pokročilý
  • *****
  • Příspěvků: 96
?ídící jednotka
« Odpověď #5 kdy: Neděle, 22/01/2006, 11:46 »
Mrkni se na stranky IGNITECH . Mají v nabídce CDI i s návodem na vým?nu za p?vodního  CDI i s popisem barev.

          Bí?a