Autor Téma: Sattelta?ky  (Přečteno 1610 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Choze

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 927
Sattelta?ky
« kdy: Čtvrtek, 13/05/2004, 16:31 »
Sattelta?ky
Yamaha FZ6S-S2 2007  45 200km (Canyon 500 '99 44 400km prodáno duben 2007)

Offline Choze

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 927
Sattelta?ky
« Odpověď #1 kdy: Čtvrtek, 13/05/2004, 16:32 »
Chci se optat jaké pou?íváte  sattelta?ky? Nepálí se vám od vejfuk?? Pora?te jaký koupit. Po?adavek: kvalitní, velký, levný
Díky
Yamaha FZ6S-S2 2007  45 200km (Canyon 500 '99 44 400km prodáno duben 2007)

Guest

  • Host
Sattelta?ky
« Odpověď #2 kdy: Pátek, 14/05/2004, 08:22 »
Sice ?ádný nemám, ale kupuju tankvak a lojzo.cz mají výprodej!
Tankvaky do 1000 K?, to mi p?ipadá slu?ný...
Boris

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Sattelta?ky
« Odpověď #3 kdy: Pondělí, 17/05/2004, 14:59 »
tasky mam 45litru kupoval jsem je pres inzerat asi kolem 1800kc byli jeste zabaleny mel dvoje.takze super kup,maji takovy plastovy vystuze takze i kdyz nejsou plny tak drzej tvar(ty vystuze se daji i vyndat).uchyceni maji takovge ze tam jsou na kazde suche zipy ktere prijdou prehodit pres sedlo a vzajemne se obe brasny slepi pote tam jsou jistici popruhy celkem ctyri,kterymi se to dosponuje.ovsem nastal problem kdyz jsem vymyslel jak je pridelat na moto aby se nepalily.ono by to sloa le to by clobek nesmel jezdit ve dvou a to ja jezdim takze jsem si musel zhotovit takove drzacky(mozno videt na srazu)popripade i na nejakejch fotkach.drzi to skvele jen to chce nacvicit uchycovano brasen na moto protoze nebyt pritelkyne tak to asi sam nezvladnu.drzi to festove netece do nich pokud nejedete dlouho v bdesti jakoz to u kazdy nepromokavy veci.posouvani blinkru na okraj brasny jsem neresil.jsou videtz podle me celkem dobre.jinak ale pozor na nalepky me se z neopatrnosti podarilo jednu nalepku(napis canyon)lehce potrhat.jinak brasny samozdrejme maji po cele sve delce reflexni pruh kuli bezpecnosti barvu maji cernou a jedine co clovek asi musi je davat si pozor na uvolnene popruhy od brasen,(dale na prezky ktere musi byt protazeny pod nosicem kufru(aby slecnu nedrely do zadecku) a zatreti by to chtelo brasny cas od casu nastrikat sprejem odpuzujcim vodu jinak super vec cela montaz mi trva asi kolem 2-3minut ale i s pritelkyni a zhotovene drzacky nesundavam myslim si ze na krase moc neubiraji jinak drzacky jsem zhotovoval cele jedno odpoledne az do vecera ale drzej!tak preji hodne uspechu v pripade nejakejch dotazu kdyztak napis nebo neco.zdar
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

cechajda

  • Host
Sattelta?ky
« Odpověď #4 kdy: Pondělí, 17/05/2004, 16:21 »
No chci vas upozornit ze to pridelavani brasen se zatim snad nikdy neobeslo bez rozepre,protoze jsem je udajne drzela spatne atd.no proste kdyz se vam furt slepuji ty suchace tak uz pak dojde trpelivost!!
drzacky jsou hezky(na to ze je delal petr=)))
jo a na dovolanou mi byla jedna brasna mala,ale to by byla asi i vasim slecnam =o)))  jinak jsou fajn a vypadaji gut!tak cest lidicky!

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Sattelta?ky
« Odpověď #5 kdy: Pondělí, 17/05/2004, 17:07 »
No kone?n? n?kdo za?al d?lat z Canyona Gold Wing!!! Tak se t??im, a? n?kam vyrazíme na n?jakou del?í dobu!!!
Hayabusa 1,3 MPi

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Sattelta?ky
« Odpověď #6 kdy: Úterý, 18/05/2004, 15:46 »
no my jezdime s petou kazdorocne ale jen po cechachh vetsinou v srpnu
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline Choze

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 927
Sattelta?ky
« Odpověď #7 kdy: Pátek, 21/05/2004, 22:21 »
Díky, za popis Spatasi. Akorat bych cht?l vid?t ty dr?á?ky. U? se rozhoduji koupit ty bra?ny,ale mám strach ?e se budou pálit o vejfuck. Kdy?tak mi po?li foto t?ch dr?á?k? jestli chce?. Jinak na Bro?áku ur?it? dáme ?e?. Choze
Yamaha FZ6S-S2 2007  45 200km (Canyon 500 '99 44 400km prodáno duben 2007)

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Sattelta?ky
« Odpověď #8 kdy: Neděle, 23/05/2004, 06:13 »
myslim si ze to budes do brodaku muset vydrzet tedka nejak nestiham ale na brodaku uvidis:-)-i kdyz budes ty drzacky muset brat s rezervou preci jenom jsem je delal ja:-)))
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!