Autor Téma: Plexi?tít na Canyona !!!  (Přečteno 5243 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Kam

  • Host
Plexi?tít na Canyona !!!
« kdy: Středa, 12/02/2003, 20:08 »
Kolegové Canyoný?i.
Dozv?d?l jsem se, ?e jeden ná? kolega má na Canyonu 500 plexi?tít z Navigatora. Je?t? jsem to nevid?l, tak nevím, jak je to provedený. Na B?lohorský tvrd?j, ?e to rozm?rov? nejde, ale je pravda, ?e tam v?d?j v?t?inou prd. Pokud máte n?kdo mo?nost porovnat rozm?ry Navigatora a Canyona, dejte v?d?t. Nebylo by to ?patný, co? Cenov? (bez práce) by to m?lo vyjít na cca 5.500,- k?. Ochranný efekt proti v?tru je prý naprosto nesrovnatelný se seriovým provedením...
_________________
Kam

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Plexi?tít na Canyona !!!
« Odpověď #1 kdy: Čtvrtek, 13/02/2003, 07:28 »
Zkus kontaktovat p?ímo toho Victora. Já se s ním bavil o kufrech a poslal mi dokonce i fota, má to vymy?lený docela chyt?e. Myslím, ?e rád poradí.

Guest

  • Host
Plexi?tít na Canyona !!!
« Odpověď #2 kdy: Pondělí, 17/02/2003, 09:11 »
Zdar pánové, jak mi napsal Viktor, tak m?nil celou masku, ale samotný ?títek by prý m?l pasovat.? O tomhle sem p?emý?lel u? d?ív , ale je?t? sem se nedostal nikam kde by mi to mohly osv?tlit.      Hajnej

Barbucha

  • Host
Plexi?tít na Canyona !!!
« Odpověď #3 kdy: Čtvrtek, 17/04/2003, 20:01 »
Zdar. Na leto?ním MOTOCYKLU jsem byla vystavená verze Canyona 500 s pom?rn? velkým plexi?títkem. Nevím, jestli to je byla normální série, nebo n?jaká p?ed?lávka... kdy? si vybavil m?j ?títek ne?títek, tak jsem zamá?kl slzu v oku...;(

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Plexi?tít na Canyona !!!
« Odpověď #4 kdy: Pátek, 18/04/2003, 07:27 »
Ahoj, u? jsem psal i Kamovi, ?e na www.cagiva.cz maj novinku - op?tovný prodej Canyona - a u? s tím ?títkem, tak?e by se asi dal po?ídit i originál.

Kam

  • Host
Plexi?tít na Canyona !!!
« Odpověď #5 kdy: Neděle, 20/04/2003, 02:31 »
Ahoj Milane. Asi má? s tím originálem pravdu, ale zatím nemají nikde mikrofi?e s dílama na tu novou 500ku, tak?e ani ceny :-(.  No, uvidíme. Kam

Guest

  • Host
Plexi?tít na Canyona !!!
« Odpověď #6 kdy: Pondělí, 28/04/2003, 10:13 »
Zdravím pánové,na výstav? jsem mluvil se ?éfem stánku, ale jediný co jsem z n?ho vymá?k bylo , ?e canyon jde znovu do výroby.Na otázky jestli ?títek pasuje na starou verzi, jestli se nebude muset m?nit celá maska a kolik to bude stát mi nedokázal odpov?d?t. Tak?e jsem se zase nic nedozv?d?l.

A kdy? u? jsem tady cht?l bych se zeptat kolik stojí rozvodový ?et?z a jaká guma se vám osv?d?ila na p?edku?
Zdar a a» to letos jezdí bez závad a hlavn? bez nehod.   Hajnej

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Plexi?tít na Canyona !!!
« Odpověď #7 kdy: Pondělí, 28/04/2003, 14:02 »
Nekecej, ?e jsi zni?il rozvo?ák. Podle údaj? z roku 2000 (SUPERMOTO) by mohl rozvo?ák v?etn? ozubených kol stát cca 7 500,- a od té doby to mo?ná ?lo mírn? nahoru (je tam my?len jen díl - ne práce). Pokud chce? ale jenom m?nit ?et?zovou sadu (teda ne rozvodový ale sekundární ?et?z) tak se ceny pohybují okolo 3 500,- (D.I.D)v?etn? rozety a ozub.kola pohonu. P?esn?j?í ceny se dají vytáhnout nap?. z katalogu RUCO.
U p?ední gumy se ?íká, ?e by m?la odpovídat tomu co má? vzadu. Sám zku?enosti nemám, snad ostatní.

Guest

  • Host
Plexi?tít na Canyona !!!
« Odpověď #8 kdy: Pondělí, 28/04/2003, 16:47 »
Nazdar Roebucku, s t?ma 7,5 tis. ses trochu utrh ne?
Mám najeto 20 000 a tak jsem to dal k Pavelkovy do servisu aby to bylo po?ádn? se?telovaný (snad).Tam mi tvrdil ?e rozvo?ák stojí 1750 korun.
Cenu jsem cht?l v?d?t proto abych m?l ?ajnu o tom jak m? natáhne.
Up?im? doufám ,?e si se splet.

Zdar Hajnej

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Plexi?tít na Canyona !!!
« Odpověď #9 kdy: Středa, 30/04/2003, 07:37 »
Ahoj. Kouknul jsem do katalogu RUCO 2002 - rozvodový ?et?z (jen ?et?z) tam byl od D.I.D. za 1860,-K? (Canyon, W16), v katalogu 2003 je je?t? o n?co levn?j?í (asi 1685,-). T?ch 7500,- najde? nap?. na www.volny.cz/jarra, kde jsou uve?ejn?ný ?lánky ze SUPERMOTA v?etn? orienta?ních cen náhr.díl?, ale tato  cena obsahuje i ?et?zová kole?ka - ty RUCO v katalogu nemá, tak?e nevím, jestli je nezbytn? nutné je taky m?nit. P?eju, a» Ti to s tím ?et?zem dob?e dopadne.

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Plexi?tít na Canyona !!!
« Odpověď #10 kdy: Středa, 30/04/2003, 07:41 »
ten odkaz je www.volny.cz/jarra
bez té ?árky. Tento u? snad bude fungovat. Jinak je to SUPERMOTO 11/2000 a nejde? ho v odkazu testy motocykl?.

Guest

  • Host
Plexi?tít na Canyona !!!
« Odpověď #11 kdy: Středa, 30/04/2003, 07:50 »
Zdravim pane,tak za ten rozvo?ák cht?li 1850 ka?ek.Jinak jsou to docela dobrý lupeni, nechci pomlouvat,práci ud?lali.Zlep?ení je znát,ale z mnou nadsazenejch 5 tisíc(základní cena bez rozvo?áku 2500) se vyklubalo 5800 a padesátka navíc za bé?o i kdy? jsem to tam dovez a ru?ka je?t? nebyla v ?erveným.
No nic p?í?t? jim to tam asi stejn? povezu znova.

Je?t? jedna v?c, nedávno jsi psal, ?e si chce? se?telovat ventily .Jak to jde a povedlo se?

M?j se  Hajnej

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Plexi?tít na Canyona !!!
« Odpověď #12 kdy: Středa, 30/04/2003, 11:29 »
Vy?erpávající odpov?? jsem dal na Sejracs motoforum, odd poradna  odkaz pomozte s ventily.

Na webu budu zas a? v pond?lí, ale zajímalo by m?, jak se ten starej rozvo?ák projevoval, ?e ho bylo pot?eba m?nit a kolik m?l najeto?

 Zdar a p?kný prodlou?ený weekend.

Guest

  • Host
Plexi?tít na Canyona !!!
« Odpověď #13 kdy: Pátek, 02/05/2003, 07:16 »
Nazdárek, jestli bylo nutný ten rozvo?ák m?nit v podstat? nevim, ale nalítáno m?l 20000 km.Jak se projevoval? Spí? napí?u co se m? zdá lep?í.Zátah se m? zdá m?k?í a plynulej?í a m??u ho pustit tak o 200- 300 otá?ek ní? bez ?kubání.Jiná? zvuky z motoru jsou stejný, akorát je to o trochu ti??í, i kdy? p?edtím z toho ?ádnej rachot taky ne?el.Zdar a m?j se      Hajnej

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Plexi?tít na Canyona !!!
« Odpověď #14 kdy: Čtvrtek, 15/05/2003, 13:55 »
zdravim vas canourci tak jak na to tak koukam se tady debatuje skorem o vsem,jen bych se chtel zeptat na co se  mam prichystat mam model 2000 do provozu 2001 a mam nalitano 7000km.jo a jen tak mimochodem jsem se taky bavil stim chlapkem na vystave motocyklu 2003 u cagivy a jediny co jsem z neho dostal bylo to ze by v tom nevidel problem ze prej staci vymnenit celou predni kapotaz tak jsem se pousmal pohladil jsem svoji posledni stokorunu v kapse a odesel jsem.
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!