Autor Téma: jazdený canyon  (Přečteno 5409 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Guest

  • Host
jazdený canyon
« Odpověď #15 kdy: Pondělí, 26/05/2003, 22:27 »
Zdarec. Nevim, zda-li je to normalni, protoze jsem jiny Canyona nez toho myho neslysel startovat.. Kdyz nastartuju a masa chytne (vetsinou to chvilku trva), starter se na muj vkus déle dotá?í (a dobzukuje ;) - cca 2 - 3 sekundy. U jinejch masin jsem takhle dlouhy dotaceni neslysel, ale asi to bude tim, ze vetsinou nemely starter, ale nakopavacku ;)) Co nejaka prevence proti problemum se starterem??? nechce se mi ho rozebirat (nebo nechat rozebirat) ale ani se mi nechce cekat, az klekne.. a jako ze jednou klekne ;((  BARB.

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
jazdený canyon
« Odpověď #16 kdy: Úterý, 27/05/2003, 07:29 »
Moc jsem si toho nikdy nev?ímal, ale asi to s tím dotá?ením tak n?jak bude. Zatím m? nenapadlo, ?e by to nebylo normální. M?j novej startér u? najel 12 tis. a nevypadá, ?e by se es mnou cht?l rozlou?it. A prevence? Zatím jsem spí? sly?el o r?zných závadách (n?komu tam prolíná olej, jínému zlobí volnob??ka, mn? vlastní blbostí sho?el) tak?e asi jen obecn?: u studenýho motoru v?dycky syti?, rozjí?d?t pod plynem, startovat jen na neutrál a doufat. M?j se.

Guest

  • Host
jazdený canyon
« Odpověď #17 kdy: Pondělí, 02/06/2003, 17:02 »
Zdravím pánové.
Roubucku tu prevenci si definoval p?esn?.
A ten kluk co jsem sním mluvi si ?íká Radek ©nek.Jak se menuje p?esn? nevim, ale ?e koupil spálenej startér a p?evinul si ho , to ?íkal.Nejspí? to bude on.

Guest

  • Host
jazdený canyon
« Odpověď #18 kdy: Středa, 04/06/2003, 07:27 »
Tak to máme skoro spole?ný známý. Zkou?ím te? m?nit olej a strhal jsem jeden ?roubek u filtru. Dneska zkusím odvrtat.Nevím jak kvalitn? mi to m?nili v servisu, ale to co z toho po 8 tis. te?e je ?erný a mírn? to smrdí spáleninou. Máte n?kdo zku?enosti - tohle by olej za 250,- za litr asi d?lat nem?l. Na jízdní vlastnosti to v?bec nem?lo vliv, naopak bych ?ek, ?e to jelo ?ím dál tím líp.  
P?eju super weekend.

Guest

  • Host
jazdený canyon
« Odpověď #19 kdy: Neděle, 15/06/2003, 16:31 »
Hele je u Canyona normální, ?e v motoru n?co slab? cvaká?, je to sly?et hlavn? kdy? si kleknu k motoru, ale slab? i za jízdy. Rychlost cvakání je závislá na otá?kách, nevím co to je, ale takhle n?jak bych si p?edstavoval cvakat ventilovej rozvod, není to mo?ný? Má najeto asi 5000km. dík.
xT

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
jazdený canyon
« Odpověď #20 kdy: Pondělí, 16/06/2003, 07:37 »
Jo, tak to mi d?lá taky a jsou to opravdu nejspí? ventily. Tentokrát jsem je po té vým?n? oleje zkusil fakt po?telovat, zlep?ilo se to. V nízkých otá?kách to trochu cvaká, ve st?edních je to výrazn? ti??í a ve vysokých to zmizí úpln? a motor ?lape jak hodinky. P?iznám se, ?e si to neumím vysv?tlit, proto?e, kdy? to cvaká, tak by to m?lo cvakat po?ád.(mám najeto p?es 20).

Guest

  • Host
jazdený canyon
« Odpověď #21 kdy: Pondělí, 16/06/2003, 07:52 »
zdar a sílu.
Tak to cvakání se mi ozývá taky, ale a? od tý doby co se mi v tom rejpaly ve Dvo?e králové- po (doufám) se?ízení ventil?.

Zdar   Hajnej