Autor Téma: Pokazeny starter?  (Přečteno 2762 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Guest

  • Host
Pokazeny starter?
« kdy: Pátek, 25/06/2004, 00:28 »
Potrebujem radu. Niesom si isty, ci mi neodisiel starter. Sadol som na canoyna stlacil som start a starter akoby nevladal roztocit motor, tak som si myslel, ze mam slabu bateriu a utekal som pre startovacie a skusal startovat z baterie auta. Nepomohlo to. Teraz ked stlacim tlacidlo startovania, tak pocujem ako v spinacej cievke cvakne (zopne) no starter akoby nemal silu pretocit motor. Canyon pri roztlacani naskoci bez problemov a pri vypnuti motora pocujem zvuk ako vzdy (myslim, ze pocut dotocenie sa volnobezky). V baterke problem nieje urcite.
Moj Canyon - 12/98-jursky park 10700km

Este skusim vybrat starter, premerat ho, pozriem sa na prechodove odpory spojov, no nedavam tomu velku sancu.

Prosim poradte mi cim skor.

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Pokazeny starter?
« Odpověď #1 kdy: Pátek, 25/06/2004, 07:29 »
Takhle p?esn? to u m? prob?hlo taky, akorát to m?lo najeto 7 500. Ten startér mi prost? sho?el - vým?na startéru v ?R vyjde tak 8 - 10 tis.K? a na díl se tak m?síc ?eká. Pokud se ti to poda?í vymontovat, tak to jde nechat p?evinout, ale ned?laj to v?ude.
Mimochodem na Jurskej park (r.v. tok 98-99) má? najeto dost málo.

Guest

  • Host
Pokazeny starter?
« Odpověď #2 kdy: Pátek, 25/06/2004, 10:08 »
Vdaka za odpoved. Pojdem ho vymontovat. Dufam, ze sa to podari.

Guest

  • Host
Pokazeny starter?
« Odpověď #3 kdy: Středa, 30/06/2004, 22:19 »
Takze motorka je uz opravena. Nebolo to v startri ale vo volnobezke. Jednoducho praskla spruzinka, ktora drzi "startovacie" valceky. Na Slovensku stoji nova volnobezka 7000 SK. Moj mechanik mi to spravil za 4500 SK. Neobjednaval novu volnobezku ale staru opravil - vyrobil novu pruzinku, ktora to vsetko drzi... Je to fakt macher. Takze komu sa nieco take este stane, tak nech si to da spravit u niekoho sikovneho a zrucneho a hlavne neobjednavajte novu pokial to netreba.

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Pokazeny starter?
« Odpověď #4 kdy: Čtvrtek, 01/07/2004, 07:29 »
P?i té pru?ince by ale m?l startér to?it. No, hlavn? ?e Ti to dob?e dopadlo. Prost? nezoufej - startér to bude t?eba p?í?t?,

P?eji p?knou sezónu.

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Pokazeny starter?
« Odpověď #5 kdy: Čtvrtek, 01/07/2004, 16:01 »
koukam ze an slovensku jsou machri a ne jak u nas kde vsechno kupujou novy
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!