Autor Téma: Cagiva Canyon 500 Servisni manual  (Přečteno 11225 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Cagiva Canyon 500 Servisni manual
« kdy: Sobota, 26/03/2005, 13:12 »
Zalozil jsem nove tema at v tom je vetsi bordel .). Kdo vsechno by mel zajem o servisak?

Distribuce by probihala asi nasledovne, kdo by mel zajem tak napise predbezne sem do fora a ja se mu ozvu treba na mail. Poslu mu pristupove udaje do sekce "/service" kde si manual bude moci prohlednout. Muzete to omrknout a kdyz se vam to bude zamlouvat, tak si to treba stahnete, ale je na tom watermark, navic je to v kvalite ne moc vhodne a pro tisk bych rekl nepouzitelne. A taky kdyby se to nekde objevilo tak vime odkud to jde. Komu to bude stacit, tak at si poslouzi.
Samozrejme je zakazano rozsirovat pristup do sekce jakoukoliv formou!
Zajemcum bych posilal CD postou s manualem v kvalite vhodne pro tisk s malym bonusem. Nebylo by to na dobirku, ale jako normalni dopis.
Kdo ma rychlej internet, bude mozne si stahnout obraz CD ze stranek a nemusime nic posilat postou.
Nebylo by od veci se nejak domluvit a slozit nejakou castku za snahu Bidovi, ktery za to vsechno muze. Nikdo na tom nechceme vydelavat, o to fakt nejde! Jen je trosku blbe aby za to nekdo dal cca 2k kc a pak se to tady rozebralo zadarmo. Co rikate? Cim vic nas bude tim mene nas to bude stat. Jako obvykle.

Tak se rozhoupejte, ja jsem prvni zajemce :P
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline Josef

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 167
Cagiva Canyon 500 Servisni manual
« Odpověď #1 kdy: Sobota, 26/03/2005, 13:39 »
Nazdárek,

p?isp?t není problém, stejn? jako pro m? stáhout a ušet?í se i na poštovným.

Tím chci samoz?ejm? ?íct, že sem druhej zájemce ;-)
Suzuki DL-650 V-Strom, r.v. 2006
Canyon 500, r.v. 99 - prodáno v srpnu 2010

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Cagiva Canyon 500 Servisni manual
« Odpověď #2 kdy: Sobota, 26/03/2005, 13:43 »
no doufám, že tohle bude rychlejší neš klubová tri?ka!!!

Já jsem schán?j manuál (?eskej) na fazera, tak jsem narazil na jednoho týpka (fejzrouš) z prahy a ten zaúkoloval svou drahou aby mi to okop?ila a poslala poštou. Takže fakt záleší na lidech a jejich ochot? nic za to sice necht?la, ale je slušnost se n?jak revanžovat. Takže Upozor?uju p?edem ty, kte?í hodlají zneužít sejracovu a bidovu ochotu!!!! :-)
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Cagiva Canyon 500 Servisni manual
« Odpověď #3 kdy: Neděle, 27/03/2005, 12:33 »
Možná že jsem trochu mimo, ale já jsem si stáhl tu p?íru?ku z model? a nyslím, že to bude vyhovovat. Je sice pon?kud objemná na tisk, ale když p?jdu n?co delat tak si vytisknu tu kapitolku a kterou p?jde.
Nebo snad ten manuál je n?co jinýho?
A všechno je jinak... Mik.

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Cagiva Canyon 500 Servisni manual
« Odpověď #4 kdy: Neděle, 27/03/2005, 13:02 »
Citace: Mikusak
Možná že jsem trochu mimo, ale já jsem si stáhl tu p?íru?ku z model? a nyslím, že to bude vyhovovat. Je sice pon?kud objemná na tisk, ale když p?jdu n?co delat tak si vytisknu tu kapitolku a kterou p?jde.
Nebo snad ten manuál je n?co jinýho?
Jo tohle je 300 strankova rozborka a sborka Canyona. Ale bohuzel to neni cesky. Je to v peti jazycich, ani nevim kterej je kterej :) Al je tam urcite EN a DE. Sak si to budete moci prohlednout. Pracuju na tom.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Cagiva Canyon 500 Servisni manual
« Odpověď #5 kdy: Neděle, 27/03/2005, 17:59 »
Tak jestli dob?e po?ítám, jsem t?etí zájemce (sice si toho asi moc sám neud?lám, ale rád to proštuduju a sou?ástí stroje by to m?lo být)
Bí?ovi ur?it? rád p?isp?juju a Sejrac na tom taky maká, tak si ur?it? n?co zasloužej.

No a já bych si CD p?evzal a zaplatil osobn?, v??ím, že se zase n?kde potkáme, nebo si pro n?j v rámci výletu dojedu.
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
Cagiva Canyon 500 Servisni manual
« Odpověď #6 kdy: Neděle, 27/03/2005, 22:05 »
Jo jo,
já se taky hlásím, download pro m? není problém, sta?í poslat mi ?íslo ú?tu a ?ástku, rád p?isp?ju.
Boris
BMW F650 CS '04

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Cagiva Canyon 500 Servisni manual
« Odpověď #7 kdy: Neděle, 27/03/2005, 22:29 »
Bohužel nevládnu jazyky ale kdyby to bylo ?esky zájem bych m?l. Jinak je mi to na nic.
A všechno je jinak... Mik.

B?e a

  • Host
Cagiva Canyon 500 Servisni manual
« Odpověď #8 kdy: Úterý, 29/03/2005, 17:07 »
Ahoj Kluci, jak jde o návod na rozborku a sborku, tak se hlásim taky.?ekn?te mi komu co poslat a hotovo. Jinak,kdyby bylo jedno CD v kvalit? pro tisk, mohl bych zajistit profi tisk, což je vždy lepší koukat do papír? když n?co d?láš, než do po?íta?e, kterej obvykle nemáš v garáži. Sejrá?i, dej mi v?d?t co si o tom myslíš. CD bych si vyzvednul osobn?. Nejsme v Praze tak daleko od sebe (když teda jsi v Praze) . Tis bych zahrnul do svejch náklad?. zatím ?us B?e?a. PS. Co letos bude s Bro?ákem??? To by mohlo být nový téma.

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Cagiva Canyon 500 Servisni manual
« Odpověď #9 kdy: Středa, 30/03/2005, 00:56 »
Citace: B?e a
Ahoj Kluci, jak jde o návod na rozborku a sborku, tak se hlásim taky.?ekn?te mi komu co poslat a hotovo. Jinak,kdyby bylo jedno CD v kvalit? pro tisk, mohl bych zajistit profi tisk, což je vždy lepší koukat do papír? když n?co d?láš, než do po?íta?e, kterej obvykle nemáš v garáži. Sejrá?i, dej mi v?d?t co si o tom myslíš. CD bych si vyzvednul osobn?. Nejsme v Praze tak daleko od sebe (když teda jsi v Praze) . Tis bych zahrnul do svejch náklad?. zatím ?us B?e?a. PS. Co letos bude s Bro?ákem??? To by mohlo být nový téma.
No s tou tiskovou kvalitou to neni nic moc. Je to JPEG 1700x2338 s 78 dpi. Ale z tiskarny na 600 dpi to leze slusne, no neni to skoro poznat. Je to ale 300 stranek, takze tisk by byl nakladnej. Ja uz jsem si to taky vytlacil, ale trosku blbe .) Mam to trosku jinak, nez to ma byt, musim jeste poupravit zdroj aby se Vam to kdyztak tisklo lepe. Je treba tam vlozit par prazdnych mist jinak se to zprehazi pri oboustrannem tisku. No museli byste to videt .).
Jinak ja uz v Praze tedka nejsem, takze to osobni predani nebude tak jednoduche.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

B?e a

  • Host
Cagiva Canyon 500 Servisni manual
« Odpověď #10 kdy: Středa, 30/03/2005, 08:29 »
Aha,tak to je jiná.Pokud je to opravdu až 300 stránek, pak by se mi z?ejm? nepoda?ilo za?ídit tisk ve vlastní režiji (to znamená grátis).Minimáln? by to stálo cenu papíru, což je cca 250 - 300k?. Navíc, tiskárna obvykle požaduje jako minimální kvalitu soubory pdf. V tom p?ípad? je opravdu lepším ?ešením elektronická podoba. Nap?.CD. Zatím ?us B?e?a

Offline Josef

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 167
Cagiva Canyon 500 Servisni manual
« Odpověď #11 kdy: Středa, 30/03/2005, 10:28 »
No když to bude na webu, tak není problém kdyby to n?kdo cht?l v Práglu, abych stáhnul a vypálil... Sem tam bohužel skoro furt.
Suzuki DL-650 V-Strom, r.v. 2006
Canyon 500, r.v. 99 - prodáno v srpnu 2010

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Cagiva Canyon 500 Servisni manual
« Odpověď #12 kdy: Středa, 30/03/2005, 11:58 »
Ahoj, bral bych to na CD, budu-li v?d?t kam, rád p?isp?ji. r

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Cagiva Canyon 500 Servisni manual
« Odpověď #13 kdy: Neděle, 03/04/2005, 17:07 »
Mam to pripraveno ke stazeni z webu. Je to holej PDF dokument pripravenej na tisk. Zadny blbustky okolo. Tak kdo ma zajem si to sosnout, necht mi napise mail a ja mu poslu pristupove heslo a link ke stazeni. Na CD verzi jeste pracuju.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

ToKi

  • Host
Cagiva Canyon 500 Servisni manual
« Odpověď #14 kdy: Středa, 06/04/2005, 22:01 »
Nazdarek. Tak co by stala ta prirucka? Mam o nu zaujem, ako to je s tou kvalitou na tlac? Da sa to?