Autor Téma: Sm?rovky mýho Canyona maj "dlouhý vedení  (Přečteno 1584 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Topi

  • Host
Sm?rovky mýho Canyona maj "dlouhý vedení
« kdy: Neděle, 15/06/2003, 16:52 »
Taky na va?em ka?onovi, kdy? zapnete blinkry, za?nou ty blinkry blikat a? asi za sekundu (nebo mo?ná spí?dv?)?? A nevíte kde se nachází p?eru?ova? blik???

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Sm?rovky mýho Canyona maj "dlouhý vedení
« Odpověď #1 kdy: Pondělí, 16/06/2003, 07:42 »
P?eru?ova? blinkr? bude mo?ná taková malá krabi?ka zav??ená na úchytu t?sn? vedle levého sv?tlometu - je to v takové gumové objímce. Jestli je to ono, tak to p?esn? nevím, ale dráty k blinkr?m z toho vedou.

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Sm?rovky mýho Canyona maj "dlouhý vedení
« Odpověď #2 kdy: Pondělí, 16/06/2003, 16:55 »
Jo je to ta krabicka zavesena v gumovy objimce u svetlometu.
Me se do ni jednou dostala voda.Nejdriv se blinkry zpozdovaly a a pak to prestalo blikat uplne.
Tak jsem to rozloupnul a nechal uschnout na slunicku,kdyz jsem prijel domu jeste jsem to prostrikal sprejem na kontakty a uz to chodi bez problemu.
Mozna v tom mas taky nejakej bordel...
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Topi

  • Host
Sm?rovky mýho Canyona maj "dlouhý vedení
« Odpověď #3 kdy: Středa, 18/06/2003, 19:16 »
No tak to je nahovno, napsal sem takovej dlouhej prispevek a zrovna se to podelalo, takze to muzu psat znova... prdim na to ale :-)

Topi

  • Host
Sm?rovky mýho Canyona maj "dlouhý vedení
« Odpověď #4 kdy: Středa, 18/06/2003, 19:26 »
Tak jeste jednou:
Rozdelal sem to taky, ale tam jsou jenom nejaky kondenzatory a tak, zadny rele nebo neco co by se pohybovalo, takze neni co cistit, navic to nevypada ze by to bylo rozbity, v podstate to funguje: zapnu blinkry: blik-zhas-blik-zhas, jenom ten pitomej prvni blik nastane az za sekundu, coz je teda pri jizde hodne dlouha doba a ja nechci mackat tlacitko sekundu pred tim nez chci mit prvni blik jak v nejaky stary skodovce s bimetalickym pravekym prerusovacem...

Nemate jeste nejakovu radu prosim? :-)