Autor Téma: Rezonancia  (Přečteno 1446 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Guest

  • Host
Rezonancia
« kdy: Čtvrtek, 16/06/2005, 21:57 »
Zdravim Cagivisti.
Kupil som Canona a pri urcitych otackach a rychlosti nieco rezonuje v prednej kapote. Myslim ze tento problem nieje iba na mojom a tak sa chcem spytat, ci je nieco na co sa mam zamerat a da sa to odstranit, alebo si mam zvyknut. Nechce sa mi to rozoberat a skumat a ak je na to nejaka finta a ste ochotni mi poradit budem vdacny. Vdaka.

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Rezonancia
« Odpověď #1 kdy: Pátek, 17/06/2005, 07:30 »
M? se to stávalo p?i nízkých rychlostech, zn?lo to sice jako zep?edu, ale ve skute?nosti to byla zna?ka - resp. její držák, jehož vnit?ní kovová ?ást se uvibrovala.

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Rezonancia
« Odpověď #2 kdy: Pátek, 17/06/2005, 09:41 »
M?l jsem podobný problém. Drn?ení-bzu?ení  p?i 4500 ot/min. Rozebral jsem kde co a nic. Nakonec jsem zjistil, že to d?lal držák klaksonu. Je ze 3 planžet a jedna praskla pod šroubem, který jí drží. Proto to nebylo vid?t. Doporu?uju prohlédnout.
A všechno je jinak... Mik.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Rezonancia
« Odpověď #3 kdy: Pátek, 17/06/2005, 12:57 »
Já m?l taky takovej problém. Bylo to takoví to otvírací víko nad sv?lama. Ty spodní packy byly sem asi ulomil a tak to furt vybrovalo. Pak sem tam nalepil oboustranou lepící pásku, párkrát ji ohnul, aby byla tlustší a bylo po vybracích.
Mrkni na to a uvidíš.
Hayabusa 1,3 MPi

Guest

  • Host
Rezonancia
« Odpověď #4 kdy: Pátek, 17/06/2005, 18:09 »
Vdaka za rady.
Bola to ta planzeta co drzi klakson. Jedna. Tesne pod maticou. Je to isto lepsie. Trosku to tam este brni , ale uz nie tak , ze ma to znervoznuje.
Tam by som to asi nehladal. Iba ak by som menil klakson. Preto este raz vdaka.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Rezonancia
« Odpověď #5 kdy: Pátek, 17/06/2005, 21:03 »
casem si zvykneš na to, že kolem canyona budeš po?ád chodit a n?co dolad?ovat. Já kolem mího fazera chodím furt a pokaždý najdu n?jakou mouchu.
Hayabusa 1,3 MPi