Autor Téma: Polozeny Canyon  (Přečteno 1404 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Krysa

  • Host
Polozeny Canyon
« kdy: Pondělí, 14/07/2003, 12:50 »
Ahoj, dostala jsem odkaz na toto forum a tak se pokusim o stesti... Potrebuji praktickou radu... Polozila jsem motorku...vzhledek k tomu, ze to bylo poprve jsem trochu "vyplasena" a nevim, co vsechno jsem urvala a rada bych nejake technicke info. Z mista jsem odjela v klidu, jen zespodu motoru mi trci dve hadicky... Nevim zda jsem je driv neregistrovala nebo zda jsou "od nekud" uvolnene. Jedna silna vede z prave strany (asi karburator) stredem a vyustuje dole a tenka hadicka spise z leve strany a konci na stejnem miste. Bohuzel se mi moc nedari presne technicky popsat problem :-) Diky za radu!!! A diky i za upozorneni, ze vyvolavam paniku a vse je jak ma byt (coz bych slysela nejradeji :o)

Topi

  • Host
Polozeny Canyon
« Odpověď #1 kdy: Pondělí, 14/07/2003, 14:15 »
Ty tady akorát vyvolává? paniku :), m? tam tr?ej taky. Z n?kterých motorek jich dokonce tr?í i víc.

Hele napi? jak se ti poda?ilo ji polo?it, to v?dycky v?echny nejvíc zajímá :-). A jestli se polámaly n?jaký plasty a tak. :)

Krysa

  • Host
Polozeny Canyon
« Odpověď #2 kdy: Pondělí, 14/07/2003, 14:50 »
Ufff ;-) jak jsem to cele obhlizela tak mi to padlo do oka poprve... No, priznavam, jsem jeste "moto-novacek" a proto ta panika. Rekla bych standardni zalehnuti: mokry asfalt, prechod a borec tam rovnou skocil a ja dupla na zadni brzdu a nejak se mi to vsechno otocilo do vodorovne polohy... Mel jedno stesti (ten chodec), ze mi motorku pak pomohl zvednout ;-) Asi jsem dopadla dobre (teda canyon) oprela jsem to o leve drzadlo... :-)