Autor Téma: Pár psanejch vtípk? (na úvod)  (Přečteno 2384 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Pár psanejch vtípk? (na úvod)
« kdy: Sobota, 12/06/2004, 14:50 »
Na rovnem useku dalnice me zastavil policajt. Byl to takovy ten typicky muz s Napoleonskym komplexem, ktery se bavi akorat tim, ze buzeruje lidi. Priznavam, ze jsem jel trochu rychlejc... Policajt chtel evidentne uplatecek, protoze brzy vyrukoval s vetou: "A copak vlastne delate za praci?" Rozhodl jsem se, ze se trochu pobavim: "Pracuju jako prodluzovac penisu na soukrome klinice." To jej zaujalo a zacal se vyptavat: "Vazne? A jak se to vlastne dela?" No, a tak jsem zacal fabulovat: "No, my mame takovou specialni biotechnologickou emulzi, kterou velmi odbornym hmatem vmasirovavam do penisu. Takze kdyz ma nekdo treba, odpustte ten vyraz, malyho curaka, tak po deseti minutach uz ma curaka dlouhyho patnact cisel. Po dalsi hodine ho ma dvacet cisel, po dalsi hodine tricet cisel.... No, a kdyz ho masiruju - samozrejme s prestavkama - asi tak dva dny, tak klidne zpusobim, ze ma curaka dlouhyho metr padesat."

Polda na me koukal jak tele na novy vrata a debilne se zeptal: "Metr padesat??? Co proboha muze kdo delat s curakem dlouhym metr padesat?"

No, a v te chvili prisla moje chvile. S kamennou tvari jsem odpovedel: "No, to je jednoduchy, ale musi se to provest presne, takze poradne poslouchejte..." (Polda se naklonil bliz, protoze jsem zacal septat...) "...nejdriv si najdete poradne dlouhej, bezpecnej a rovnej kus dalnice, jo?" Poldovi se rozzarila ocicka nad tim tajemstvim, ktere mu prave odhaluju a vyrazne prikyvl, jako ze rozumi. "... No, a pak tomu curakovi date do ruky radarovou pistoli a nechate ho pokutovat ridice za rychlou jizdu!" Dodal jsem vzapeti.

Shrnuti:
Pokuta za rychlou jizdu .......... 2000 Kc
Pokuta za urazku verejneho cinitele .......... 20 000 Kc
Pohled na toho policajta, kdyz jsem domluvil ... k nezaplaceni

---------------------------------------------------------------------- -------------------------

Pride cigan do obchodu so zbranami:
"Prosim si tamtu pistoz."
"Ciganom nepredavame!"
"A co mate proti ciganom?!"
"Vsetko co tu vidite..."

---------------------------------------------------------------------- -------------------------
Hada se Rus a American o to, komu lepe brzdi auto. American posadi Rusa do sveho noveho Forda a rozjede se rychlosti 180 km/h proti betonove zdi. Kdyz jsou 50 m ode zdi pta se Amik Rusa: "Uz jsi se pochcal strachy?" Rus prizna, ze jo Amik zacne brzdit a zastavi tesne pred zdi. Rus vezme Americana do sveho stareho zigula a jede 130 km/h proti zdi. Pta se Amika 50 m ode zdi: "Uz jsi se pochcal strachy?" American prizna: "Jo." Rus odpovi: "Tak se klidne poser, tohle stejne neubrzdim !!!!"

---------------------------------------------------------------------- -------------------------

Ve tri v noci zazvoni profesorovi telefon, ozve se tichy hlas: "Probudil jsem te?" "Hmm, ano..." "Tak to je dobre, protoze ja se jeste ucim, ty hajzle!"
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Pár psanejch vtípk? (na úvod)
« Odpověď #1 kdy: Pondělí, 14/06/2004, 14:17 »
Jedou dva cikani v aute. Kdo ?ídí? POLICIE
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Pár psanejch vtípk? (na úvod)
« Odpověď #2 kdy: Pondělí, 14/06/2004, 14:20 »
Jde rodinka po pla?i a na pla?i se mrská zlatá rybka a k?i?í ?e kdy? jí jako zachran?j tak ze jim ka?dýmu splní jedno p?ání.První si p?eje malý Pepí?ek-dlouho p?emý?lí a nakonec z n?j vypadne, ?e by cht?l je?e?ka, na to otec okam?it? zak?i?í:S je?kem jdi od pí?í a na to matka za?ve jest? víc Je?ka z pí?i ven!
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Pár psanejch vtípk? (na úvod)
« Odpověď #3 kdy: Pondělí, 14/06/2004, 14:21 »
Víte co má cikán bílího?
POSLOUCHAT!
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Pár psanejch vtípk? (na úvod)
« Odpověď #4 kdy: Úterý, 15/06/2004, 11:06 »
Pro ?enský: Víte jak poznáte, ?e si chlap d?lá plány do budoucna???
- Koupí si 2 basy piv!!!
Hayabusa 1,3 MPi

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Pár psanejch vtípk? (na úvod)
« Odpověď #5 kdy: Úterý, 15/06/2004, 11:09 »
Nebo:
 Je takhle jeden rybá? flegmatik na plá?i a najednou mo?e vyplaví zlatou rybku. Ta za?ne rybá?ovi namlouvat takovy ty keci, ?e mu jako stplní t?i p?ání. Rybá? jí odpoví: "Neser" No  a za t?i dny tam p?íde rybá? znovu a kouká na rybu, která má rozrtlý b?icho. A ?íká si: "sem ji zapom?l ?ict Mn?!"
Hayabusa 1,3 MPi

cechajda

  • Host
Pár psanejch vtípk? (na úvod)
« Odpověď #6 kdy: Úterý, 15/06/2004, 15:37 »
Jde skinded po plazi a tam se mrska zlata rybka a rposiho: Skinhede,zachran me a hod me zpatky do vody,splnim ti jedno prani! Skinhed nasrane vezme rybu a mrskne ji zpatky do vody.Rybka vyplave a rika:Tak co si prejes?A skinhed nasrane odpovi: CHCIPNI!!!

cechajda

  • Host
Pár psanejch vtípk? (na úvod)
« Odpověď #7 kdy: Úterý, 15/06/2004, 15:43 »
Jdou dva chlapci po silnici.V tom prejede kolem nich motorka a ten jeden uzasle zvola. "Ty vole,videls to??Bezhlavej jezdec!" "Kecas, moc jsi toho vypil" - odpovi druhy. Jdou dal a za chvili zase motorka. "Ty vole zase bezhlavej jezdec!!" "Ale prosim te,se nametenej a mas vidiny" Po chvili zase prejede kolem motorka. "Ty vole fakt ted jsem to videl taky- jezdec a nemel hlavu. Clovece karle, nemel by sis dat tu kosu na druhou stranu???"

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Pár psanejch vtípk? (na úvod)
« Odpověď #8 kdy: Úterý, 15/06/2004, 16:01 »
nebo co treba tenhle je to kamenak co vymyslel kamos a jeste nikdy to nikdo nepochopil:

Plazi se had po pou?ti a potka tanka a had na nej:Klid se z cesty nebo te u?tknu.Na?e? tank no a co my mame doma video.
????
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Pár psanejch vtípk? (na úvod)
« Odpověď #9 kdy: Úterý, 15/06/2004, 16:39 »
dobrá kosa!!!
Hayabusa 1,3 MPi

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Pár psanejch vtípk? (na úvod)
« Odpověď #10 kdy: Středa, 16/06/2004, 16:17 »
Mam tady jednu hadanku co je to?

Ma to dv? kola ale i p?esto to nejezdi co je to?
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Pár psanejch vtípk? (na úvod)
« Odpověď #11 kdy: Středa, 16/06/2004, 18:38 »
Ze by to byl Canyonek????
Hayabusa 1,3 MPi

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Pár psanejch vtípk? (na úvod)
« Odpověď #12 kdy: Čtvrtek, 17/06/2004, 13:27 »
bingo
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!