Autor Téma: spotreba elefant 750  (Přečteno 1770 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline roman70

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 37
spotreba elefant 750
« kdy: Čtvrtek, 06/11/2008, 10:20 »
motozdar,,,chcem sa opýtat,kolko má spotrebu elefant 750,,hned má neodsudzujte,pýtam sa preto,lebo som zdvihol predný blatník,objednal mitasy e-09 DAKAR,vymenil filter aj olej,,chcem si s nou pojazdit off road,,preto sa pýtam kolko to zožerie v teréne,,aby som vedel aké dlhé enduro off road jazdy môžem z nou v teréne pojazdit ,bez obavy dojdenia štavy.dakujem

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: spotreba elefant 750
« Odpověď #1 kdy: Čtvrtek, 06/11/2008, 12:26 »
no hele, nevim kolik by mohl žrát slon, ale moje xtčko žere v terénu docela dost. Je to do jistý míry daný terénem a stylem jízdy. Já tomu dávám docela dost a nějak xtra se s tím nemažu, jelikož si to chci užít. Ale ždycky beru ohled na motor atd, takže se snažim jet aby se ta potvora taky stačila uchladit, že jo. V průměru, si to může vzít tak desítku...ale řikám, docela to honim. Ve voraništi, nebo po podmítnutym poli se musí motor docela dusit, aby to mělo sílu...
Hayabusa 1,3 MPi

Offline roman70

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 37
Re: spotreba elefant 750
« Odpověď #2 kdy: Čtvrtek, 06/11/2008, 15:59 »
godzi dík,,si tu asi jediný ktorý vie poradit,,,ešte raz dakujem.dúfam,že sa aj niekedy stretneme a dáme reč o motorkách a pár čerešnovíc.ps:neskôr dám fotky ako som ju prerobil.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: spotreba elefant 750
« Odpověď #3 kdy: Čtvrtek, 06/11/2008, 20:49 »
Hele...Kde tam na Slovači bejváš? Já tam mám kámošku a tak nějako tam jezdim...Bydlí v Honťanskejch Němcích u Banský Šťavnice...
Hayabusa 1,3 MPi

Offline roman70

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 37
Re: spotreba elefant 750
« Odpověď #4 kdy: Pátek, 07/11/2008, 15:21 »
čaf Godzi,,,ja bývam v stropkove,je to až na východe blízko dukly,,,keby si náhodou mal cestu tak mi zavolaj 0908339687,,,,dohodneme stretnutie.