Autor Téma: Elefant 900  (Přečteno 11483 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Elefant 900
« Odpověď #30 kdy: Úterý, 07/07/2009, 06:47 »
tím pádem více peněz...Hele mezi náma, mě je úplně jedno jaká kaše nebo nekaše se kde servisuje, jestli je to bmw nebo škodovka, suzuki nebo triumph...všechno to jsou stroje. Wo tom žádná... ale že lidi typu pavel, žwejk atd píšou, že jsou jejich stroje tak složity, že jim to nikde nikdo nechce opravit mě docela pobavilo. Nic jinyho mě neirituje...Já si taky dám motorku do servisu, jelikož nemám čas a náladu se v ní hnípat, páč je to zabitej čas i když jde o pos....nej olej viď, ale nedělejte z trabanta volvo...asi tak...Jsem ta todle prostě alergickej...
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Drťka

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 258
Re: Elefant 900
« Odpověď #31 kdy: Úterý, 07/07/2009, 08:22 »
Můžu nabídnout pilulky, mám zásobu na celé léto a ještě mi zbydou, tak kdyby si chtěl.... ;D ;D
Nejezdím rychleji než vidím ... Canyon 500

Offline Lukasrd169

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 502
  • Pohlaví: Mužské
Re: Elefant 900
« Odpověď #32 kdy: Úterý, 07/07/2009, 09:54 »
Hele drtko dej mi jich par .. ja mu je tam narvu asi jako cipek .... Godzi co to kurva kecas za sracky ..... precto si svuj posledni prispevek a pak si precti zacatek diskuze ... pred tim nez si sem vpadl s kecamam o strejckach co si to seridej doma v Holohlavech ... tak sme se bavili ciste fakticky o servisech nic vic nic min.. tak mi tady kurwa nevkladej do ust naky breceni jak je to slozity.. jediny co sem psal ze ventily ti tady na duchcarne neudela kazdej na ty vole to musis uznat ze je hoej fakt .. v okoli hk ( do 10 km ) ti sezenu min 10 servisu kde ti udelja tvoje kalsicky OHC nebo jaky koli jiny .. ale sezen mi tady aspon 5 servisu kde mi udelaj desmo ....a ja si na pristim srazu kleknu a odporsim te na kolenou a budu te oslovovat Ooo veliky .....

Tak kurwa prestan picovat .... vlkadat mi slova do ust, nebo si  fakt zajedu za drtkou pro ten fet





(jo jinak te mam samozdrejme rad  :-* :) )
RIVER 500,Ducati MONSTER 900 S ... Nejvíce na živu se cítím tváří tvář smrti.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Elefant 900
« Odpověď #33 kdy: Úterý, 07/07/2009, 14:36 »
oooo...na žwejka jdou anální hrátky...  ;D ;D ;D ;D
Hayabusa 1,3 MPi

Offline romeo

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
Re: Elefant 900
« Odpověď #34 kdy: Čtvrtek, 09/07/2009, 22:20 »
ahoj pánové, tak vám pěkně děkuji za všechny rady :) zdravim taky godziho kterej si o mě asi myslí že sem
uplnej de*il kterej si koupil elefantíka a ví o tom uplný h. Tak to máš pravdu. Prostě jsem asi chtěl problematickou motorku. Ani já si nemyslím že ducaťácký motory jsou něco extra složitého ale jsou prostě jiný. Motorkářů je víc a víc a servisy jsou prostě našláplí a tak teď v sezoně každej rači opraví deset novejch japonců než se za pár šupů hrabat ve starý italský bábě. Je to o penězích. Já desmo ještě nikdy neměl a tak si do motoru netroufnu a pravda je že můj elefantík teď potřebuje hodně dobře prohlédnout jelikož je trošku po smrti.Abych vše uvedl na pravou míru tak  ze sebe teď udělám asi nejvěčího blba a smolaře na tomhle fóru ale aspoň se trochu pobavíte ;D ;D ;D ;D
Elefantík je doveženej s Itálie po prvním majiteli. Vypadal fakt nádherně jako kdyby stál deset let ve stodole, fakt zachovalej kousek.
Kupoval jsem ho v zimě takže jsme ho ani moc neprojeli. Motorkářský pravidlo číslo jedna (vymněň náplně a filtry) jsem si vzal k srdci, takže jsem se na to vyprd a hned jsem nechal udělat pořádnej laďáček. Kdo by se sundaval s kapotáží, sundaval nádrž aby vyměnil nějakej filtr. Když máš novej stroj tak ho musíš pořádně projet. Jednoho dne u prostřed vyjížďky se vozval divnej zvuk a elefantík najednou jel jak třicet let stará babeta. Šla dolu kapotáž, nádrž, víko vzducháče a pak nám trochu spadla čelist  :'( :'( Na vzducháči si udělala pěknej pelíšek myš. Ta svině tam vlezla násosama pod vidlicí a  udělala si tam pěknej brloh z igelitových tašek a hadříků.
Jednoho dne se ten prohryzanej filtr protrh a všechny ty sračky mě vlítly do motoru. Smála se mě snad i klika u vrat do garáže ;D ;D
Šel ven karbec a pršel kompletním vyčištěním, nové svíčky atd. Teď už to zase jede ale radši chci nechat prohlídnout ty ventyly.
Ten laďáček si s karbecem taky moc nerozumí, asi bude potřeba přetryskovat. Teď už snad i godzi chápe že asi nějakej ten
servis potřebuju. Jinak se mě podařilo sehnat chlapíka z Prahy kterej dukny dělá (pracoval u Papežíka) a ten mě to dá snad do hromady.
Dám pak vědět co to stálo a jak se to povedlo. Až vyženu myš z motoru tak si rád dám nějaký to  pivko na srazu.

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Re: Elefant 900
« Odpověď #35 kdy: Čtvrtek, 09/07/2009, 22:25 »
Hah, tak tohle je nej prihoda s myskou!  ;D  :o

(kazdopadne preji, at je vse zase v pohode)
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Re: Elefant 900
« Odpověď #36 kdy: Čtvrtek, 09/07/2009, 22:43 »
Tom and  Jerry:-)
Mickey Mouse:-)
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline pavelST2

  • Pokročilý
  • **
  • Příspěvků: 53
  • Pohlaví: Mužské
Re: Elefant 900
« Odpověď #37 kdy: Čtvrtek, 09/07/2009, 22:43 »
Tomu říkám úsměvná historka z natáčení  . . . :o  Ale jestli se dostalo něco mezi ventil a sedlo při zavírání , tak potěš prso . . .
Pro Godziho: na japoncovi by to nevadilo , u desma je to průser.
XT600Z , Elefant 650 , Ducati 907i.e. , Ducati ST2 , Canyon Grand 900i.e. . . .

Offline Darkness

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 536
  • Pohlaví: Mužské
Re: Elefant 900
« Odpověď #38 kdy: Pátek, 10/07/2009, 07:56 »
Jo tak to je dobrej mazec. Tady je vidět jak jsou to kvalitní stroje, když to dokáže jezdit i s 2+kk na vzducháči :D
Suzuki DL 650 V-STROM (Týna :) )
bejvalky: Kawasaki ZZR 600, Cagiva Canyon 500, Jawa 350-634, Jawa 350-639, Simson S51 enduro, Gilera skutr

Offline Lukasrd169

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 502
  • Pohlaví: Mužské
Re: Elefant 900
« Odpověď #39 kdy: Pátek, 10/07/2009, 18:05 »
Tak to by se me fakt cistit nechtelo :-D ... smeju se ti taky  :) ( ale v dobrym )
RIVER 500,Ducati MONSTER 900 S ... Nejvíce na živu se cítím tváří tvář smrti.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Elefant 900
« Odpověď #40 kdy: Neděle, 12/07/2009, 07:14 »
 ;D ;D ;D ;D myš je kurva, mě to přehryzlo kabely od baterky u tejden starýho transita....
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Anti

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 210
  • Pohlaví: Mužské
  • Elefant...vodou chlazený...
Re: Elefant 900
« Odpověď #41 kdy: Neděle, 12/07/2009, 22:45 »
Tak to je náhul...Budiž ti k dobru,že si ty mrchy staví hnízdo ze samých měkkých věcí.Taková vypadlá ségrovka je mnohem horší...Možná budeš mít pár "pucvolí" v hlavách,ale když dáš cerest,tak se to spálí...