Autor Téma: škrtící sada ??  (Přečteno 7686 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline aaa.adam

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Pohlaví: Mužské
škrtící sada ??
« kdy: Středa, 13/05/2009, 19:02 »
ahoj
chtěl bych se zeptat, jestli existují škrtící sady na canyona?? .... co sem tak koukal, tak všechny novější mají cca 29kw a 25kw maj jen ty starší ...... sou to jen blbí 4 kw ale na to policajti asi neuslyšej

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Re: škrtící sada ??
« Odpověď #1 kdy: Čtvrtek, 14/05/2009, 09:02 »
Nevim jak ej to ted  ale kdysi to byvalo ze jeste motorka musela splnovat bud 25 KW a nbo pomer vaha x vykon coz canyon splnoval.
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline Hanys

  • Pokročilý
  • **
  • Příspěvků: 73
  • Pohlaví: Mužské
  • BlackCanyon PARADA :)
    • Česka strana alkoholickych demokratu
Re: škrtící sada ??
« Odpověď #2 kdy: Čtvrtek, 14/05/2009, 13:44 »
Zdravim mno nevim jestli neco jako skrtici sada na canyona existuje  ??? Ale asi by ti to bylo stejne k nicemu protoze nevim kdo by ti tech 25kw zapsal do technicaku... To uz se vetsinou vozi prepsane z ciziny...Kamos si nechal priskrtit hondu ale nikde mu to nechteli prepsat, tak se na to vysral... :(  A ty starsi canyony maji taky 29kw :)
A pomer vaha\vykon, to ted nevim jak to vychazi, bo uz se nebere celkova vaha ale pohotovostni tak nevim:-)
« Poslední změna: Čtvrtek, 14/05/2009, 14:03 od Hanys »
Cagiva Canyon 600  rv. 97  najeto 28000km

Než bys trpěl žízni, pivo rumem řízni :-)

Offline aaa.adam

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Pohlaví: Mužské
Re: škrtící sada ??
« Odpověď #3 kdy: Čtvrtek, 14/05/2009, 17:15 »
nejsem si jjistej, jestli ta váha výkon ještě je .. mám takovej blbej pocit, že to už zrušili, ale jistej si s tim nejsem
 
   jinak se budu muset podívat na nějakou z ciziny no  ... díky moc  ;)

Offline Radim-CC

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 136
  • Pohlaví: Mužské
Re: škrtící sada ??
« Odpověď #4 kdy: Čtvrtek, 14/05/2009, 20:57 »
už musí motorka splnovat obě podmínky... a starší canyony mají skutečně výkon 24kW a ne 29kW, jak se často uvádí
Jezdím si jen tak pro radost.... tak mě vy ostatní řidiči neštvěte!!!

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Re: škrtící sada ??
« Odpověď #5 kdy: Pátek, 15/05/2009, 13:15 »
Čest pánové... Starší Canyony měly 25kw, ty novější mají sice 29kw, ale stále splňují podmínku skupinu Ao - motocykl do výkonu 25kW nebo do poměru 0,16 kW/kg. Takže nějaké škrcení na Canyonech, jestli je vůbec reálné, bych neřešil. 8)
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline jenda

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 411
  • Pohlaví: Mužské
  • R1 Pyčo!
Re: škrtící sada ??
« Odpověď #6 kdy: Pátek, 15/05/2009, 19:43 »
Nechci bejt sprostej ale divim se že to ani Ice neví, jak bylo buď 25kw NEBO 0,16 kw/kg tak teď už je to změněné na 25kw A 0,16kw/kg. Jen pro upřesnění ;)
Jawa 21, Simson SR50, Cagiva Elefant 125 (trhač asfaltu), MZ 125 SM, Honda CB600 F Hornet, Yamaha YZF R1

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Re: škrtící sada ??
« Odpověď #7 kdy: Sobota, 16/05/2009, 13:28 »
Netřeba bejt sprostej... taky by ti Ice mohl naplácat  ;D Když jsem dělal papíry já, tak jsem měl Ačko od 17 a ostatní mi bylo celkem buřt. Teď se v tom pohybuju, ale mašiny nejsou zdrojem mé obživy, tudíž i když jsem si to četl, tak jsem to nějak přehlídl. Nejsem dopravák, tak snad mi bude tahle lehká nevzdělanost odpuštěna.  8)
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline Lukasrd169

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 502
  • Pohlaví: Mužské
Re: škrtící sada ??
« Odpověď #8 kdy: Sobota, 16/05/2009, 16:48 »
Ja sem to neresil .. jelikoz nepredpokldam ze by nejakj FIZL treba jako  ICE vubec na cagive zastavoval ... se mu musi cloveka hned slitovat :)
RIVER 500,Ducati MONSTER 900 S ... Nejvíce na živu se cítím tváří tvář smrti.

Offline Radim-CC

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 136
  • Pohlaví: Mužské
Re: škrtící sada ??
« Odpověď #9 kdy: Sobota, 16/05/2009, 17:25 »
Ja sem to neresil .. jelikoz nepredpokldam ze by nejakj FIZL treba jako  ICE vubec na cagive zastavoval ... se mu musi cloveka hned slitovat :)

já bych právě řekl, že zastavují jenom takové... vždyt jsou to jedny z mála motorek co jim neujedou
Jezdím si jen tak pro radost.... tak mě vy ostatní řidiči neštvěte!!!

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Re: škrtící sada ??
« Odpověď #10 kdy: Sobota, 16/05/2009, 19:16 »
Nevím jak dopravka, ale kluci z obvodu nebo mp nestaví auta nebo motorky podle toho, jestli může ujet nebo ne. A převážná z těch co znám, tak když zastaví mašinu, tak jen pokecají, a pustí kluky dál... Takové ty klasické hlášky, že staví jen škůdky a staré motorky a podobně jsou hloupost, teda až na lokality, kdy právě v těchhle postarších autech jezdí konkrétní etnikum a tam se neí čemu divit, že jsou stavění častěji... ;)
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline jenda

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 411
  • Pohlaví: Mužské
  • R1 Pyčo!
Re: škrtící sada ??
« Odpověď #11 kdy: Neděle, 17/05/2009, 11:02 »
Né zas tak sem to nemyslel, jak říká Petr, většinou když zastaví tak pokecají a jede se dál, vim z vlastní zkušenosti  ;D 8). Na policajty (jakýkoliv) nemůžu říct jediný křivý slovo, už mě chytli 3krát (vždy bez not), naposledy nedávno, ještě bez papírů v ruce a s neseškrcenou motorkou, naštěstí jeden z nich taky jezdil a tak měl pro mě pochopení, nakonec jsme dobře pokecali o motorkách, na motorce sice musel odjet kámoš co už noty měl ale jinak pohoda.
Jawa 21, Simson SR50, Cagiva Elefant 125 (trhač asfaltu), MZ 125 SM, Honda CB600 F Hornet, Yamaha YZF R1

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
Re: škrtící sada ??
« Odpověď #12 kdy: Pondělí, 18/05/2009, 12:20 »
Jendo, tento týden měl pohřeb u nás 20 letej kluk, co nutně musel mít jen papírově seškrcenou 25kW Kawasaki 900 ... Možná jsem už starej, ale já považuju za naprosto nepřijatelný, aby po silnicích lítali kluci bez not a nebo na mašinách, co na ně nemají papíry. Teď to tak si nevidíš, ale až ti někdo z nich zabije někoho tobě hodně blízkýho budeš to vidět jinak.

Proto naprosto nechápu, jak je možný že cajti jsou u vás "takový pohodáři" :-( Podle mě je to čistokrevnej bordel....
BMW F650 CS '04

Offline Hanys

  • Pokročilý
  • **
  • Příspěvků: 73
  • Pohlaví: Mužské
  • BlackCanyon PARADA :)
    • Česka strana alkoholickych demokratu
Re: škrtící sada ??
« Odpověď #13 kdy: Pondělí, 18/05/2009, 14:32 »
souhlasim s Borisem a nejhorsi jsou ti co presedlaji z nejake 125 na nejakeho sporta ktery ma v papirech 25kw... A jeste se na tom predvadi, pak uz je vidavam vetsinou v prikope v tom lepsim pripade...
Cagiva Canyon 600  rv. 97  najeto 28000km

Než bys trpěl žízni, pivo rumem řízni :-)

Offline jenda

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 411
  • Pohlaví: Mužské
  • R1 Pyčo!
Re: škrtící sada ??
« Odpověď #14 kdy: Pondělí, 18/05/2009, 22:35 »
Nechci se tady hádat, či se nějak obhajovat, ale neházejte všechny do jednoho pytle. Ano sem mladej "blbej" nezkušenej atd atd. Spoustu lidí mi říká "ty se zabiješ" a takovýhle ty řeči, to že mám motorku takovou jakou mám nemám kvůli tomu abych mohl balit teenky na to ja to po městě či rovince rozpálim co to jde. Kdo mě zná tak ví jak jezdim, nejsem typ člověka všude první a nejrychlejc, to že to mám s "vyjmutou" škrtící sadou je z prostýho důvodu, za 1. nebaví mě řadit, takže si tam hodim šestku a jedu s tim po městě v klidu a za městem jen přidám plyn, za 2. z ekonomickýho hlediska je to pro mě taky lepší, nemusim to točit, jezdí krásně i v nízkejch, však tomu taky odpovídá moje průměrná spotřeba 5,5l/100km. Říkejte si co chcete, třeba že sem měl začít na pětistovce ale, je tu spousta věcí o kterých nikdo neví a spoustu důvodů proč jsem se rozhod jak jsem se rozhod. Ještě jedna věc, nemusel jsem to mít seškrcený jen papírově, ale když jsem se na tom projel tak už sem to tam dávat nechtěl, je to relativně "hodná" motorka. Takže kdo mě chce soudit, tak prosím poté až mě pozná. Děkuji
Jawa 21, Simson SR50, Cagiva Elefant 125 (trhač asfaltu), MZ 125 SM, Honda CB600 F Hornet, Yamaha YZF R1