Autor Téma: Chci koupit Canyona...  (Přečteno 4603 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

andy

  • Host
Chci koupit Canyona...
« kdy: Pondělí, 26/07/2004, 00:03 »
Ahoj. O Canyonu premejslim uz tak rok a ted to vypada, ze jsem se konecne rozhoupal. Procital jsem starsi prispevky a nejlip asi vychazi koupit novyho.. Chystam se do Motoraje. Jednak jsem z Prahy a jak tady nekdo psal, davaj tam k novy motorce helmu. Mam jen takovou crossovou a potrebuju neco na silnici. Tak se chci zeptat, jestli nekdo nemate nejaky novy poznatky ohledne dealeru, popripade neco jinyho, co bych mel vedet...diky a treba se nekde uvidime. Jestli koupim, urcite se budu chtit pochlubit :-)

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Chci koupit Canyona...
« Odpověď #1 kdy: Pondělí, 26/07/2004, 07:34 »
Dealery najde? na www.cagiva.cz . Novej je novej a tak p?eji a» vybere? dob?e. Tady na Brn?nsku je m?la skladem TSS ?eská u Brna a D-MOTO vedle fotbalového stadionu.

andy

  • Host
Chci koupit Canyona...
« Odpověď #2 kdy: Pondělí, 26/07/2004, 08:14 »
No jestli me tady v Praze nas.. viz. ta diskuze o ty Cagive na Belohorsky, tak se klidne vydam i nekam dal.. Dalery jsem skouknul - dik.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Chci koupit Canyona...
« Odpověď #3 kdy: Pondělí, 26/07/2004, 21:28 »
Cus bambus, nechci se vnucovat, ale ja zrovna svyho milacka prodavam. Muzes se na n?j podívat na www.motopavelka.cz zadej si tam výpis motobazaru, ale nelekni se ceny. Já za ni chci 90 papouch?. Mám  tam daný krosový ?ídítka Reikon, lad?nej vejfuk Tenax a te?ka ke konci mýho vyu?ívání jsme tam spolu se spatasem a sejracem namontovali i stroboskopy-fakt efektní. Je na ní nová ?et?zovka, filtry,rozvo?ák. Zadní guma je tak na 70 procentech a ta p?ední tak na 85. Jsou to metzelerky a ty ubejvaj fakt pomalu. Dával jsem je tam na 13 tisících ta te?ka má necelejch 20. Jo a ten vejfuk p?idal cca 5 koní a 4 Nm. Jo abych nezapom?l, je tam i novej celej starter, ten p?vodní se m? vysipal na 17500 km- to ti ?íkám na rovinu, je to toti? konstruk?ní slabina.
Jestli bude? mít zájem, tak tady je na m? konakt:
Jan Hovorka
Zadní 245
Holohlavy
50303 Smi?ice
Tel.: 777 725 304.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Chci koupit Canyona...
« Odpověď #4 kdy: Pondělí, 26/07/2004, 21:34 »
Hele nenapsal jsem ti, ?e nebyla bouraná, je to rok 99 a nechal jsem na ni je?t? kufr na 33litr?, kterej mám brzdový sv?týlko!!!
Hayabusa 1,3 MPi

andy

  • Host
Chci koupit Canyona...
« Odpověď #5 kdy: Úterý, 27/07/2004, 10:35 »
P?vodn? jsem chtel star?í, ale v ?ivot? jsem nekupoval NOVÉ motorové vozidlo :-) a u? jsem se nat??il na tu servisní kní?ku, zají?d?ní.... :-) ale dík.
Jinak v?era jsem byl v motoráji a Canyona tam nemaj (ani se moc nedivim), ale skoro to vypadalo jako by snad uz výhledov? ani být nem?l. Mam si zavolat za tyden a zeptat se co zjistil... Pak jsem v 18:40 DOB?H do Innomotor, kde maji do 19, zeptal se na koupi novyho Canyona a pani mi na to odpov?d?la, ?e budou zavírat :-(
Nicmén? se mi poda?ilo probojovat k obchodníkovi a ten mi ?ek, ?e novýho objednávat nebude. A» si vyberu bazarovej. Jo a ?e budou zavírat :-)

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Chci koupit Canyona...
« Odpověď #6 kdy: Úterý, 27/07/2004, 15:13 »
Co se t?ch nových týká tak zkus KONT - Ing.Ivo Svoboda, Opatovská 874, Praha 4 Háje tel. 272910215 nebo 777700104, www.svoboda-kont.cz je dealerem Cagivy nebo pak to Brno www.dmoto.cz  tel. 541246520 nebo 603877089 pop? pak www.tss.cz .

andy

  • Host
Chci koupit Canyona...
« Odpověď #7 kdy: Středa, 28/07/2004, 11:52 »
Dík za typy... V?era v tu dobu kdys to psal tak jsem zavolal je?t? SA moto - Attila Sarkány. Zvedl to majitel (A.S.) a ?íkal ?e je tam jeden zazálohovanej, ale ?e by m?l je?t? jeden v rebublice být....a» si zavolám na krám, ?e je v nemocnici :-O Tomu ?íkám p?ístup !! Na prodejn? to zvedla p?íjemná sle?na a ?íkala ?e to provolá a za !! 15 !! min. mi zavolá. ®ádný zavíráme, ?ádný zavolejte si za týden... prost? za 15 min. telefon a ?e je v Hradci jeden kousek, ?e mi ho podr?í do dne?ka do 9hod. Dneska jsem slo?il 10k zálohu :-))) a za týden....... To je prost? úúúúúpln? jinej p?ístup. Chválím a doporu?uju. Bohu?el nemají stránky, ale tel je: 233 323 669
V?em dík a ozvu se, a? bude n?co novýho...

andy

  • Host
Chci koupit Canyona...
« Odpověď #8 kdy: Středa, 28/07/2004, 12:12 »
Jo a je?t?..byl bych rád, kdybyste p?ihodili n?jaký rady pro zají?d?ní.
Mimo t?ch v?cí jako nechat to oh?át, nehonit to, nevytá?et...to vim, ale d?lá se to do 1000 km a vým?ny oleje? A co bych m?l je?t? v?d?t... díky

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Chci koupit Canyona...
« Odpověď #9 kdy: Středa, 28/07/2004, 21:34 »
Hlavn? ho chcípej tím ?erveným chcípákem na pravý stran? a ne klí?kem, tak se prej docela hodn? ni?í volnob??ka. Teda tak m? to ?íkali v servisu.
Jinak ti p?eju hodn? ?tastnejch kilák? a hlavn? na tom moc neblbni.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Chci koupit Canyona...
« Odpověď #10 kdy: Čtvrtek, 29/07/2004, 20:14 »
zezacatkus e to nema tocit a ani moc zatezovat jako treba jizdou ve dvou
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

andy

  • Host
Chci koupit Canyona...
« Odpověď #11 kdy: Pátek, 30/07/2004, 12:09 »
Díky zkusim to :-) Koupim to a hned zamí?ím za Prahu, abychom na sebe m?li klid...

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Chci koupit Canyona...
« Odpověď #12 kdy: Čtvrtek, 05/08/2004, 20:36 »
klid a abyste nebili nicim ruseni ze?hele a kupujes motorku nebo babu?
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

andy

  • Host
Chci koupit Canyona...
« Odpověď #13 kdy: Pátek, 06/08/2004, 09:16 »
Ze zacatku to je vzdycky intenzivní. S jednou jak druhou...
Mimochodem - odlozili mi ji o tyden. To je jasny, zatim je pekne ale pristi utery a stredu pocitejte s vichricema a prutrzema....

andy

  • Host
Chci koupit Canyona...
« Odpověď #14 kdy: Čtvrtek, 12/08/2004, 10:45 »
Mám ho doma a moc se mi líbí. Je fakt, ?e to neni ?ádnej dravec, ale jeliko? jsem nic takovýho  ne?ekal, tak nejsem zklamanej. Taky ho zají?dím a mechanik doporu?oval jezdit tak do 4500 a to se ?lov?k musí trochu hlídat - hned to letí nahoru :) A zase kdy? jedu pod 3000 tak se trochu hádá a cuká. Uhlídat jí v rozmezí 1500 otá?ek chce trochu pozornosti.. Jinak se mi stalo, ?e tak po minut? chodu na volnob?h (p?i za?azenym neutralu) mi najednou chcípnul. Nebylo to postupn? a volnob?h mam pom?rn? vysoko cca 1800. Prost? jako kdyby to n?kdo vypnul. Blbá otázka: není tam n?co jako tepelná ochrana?