Autor Téma: Chci koupit Canyona...  (Přečteno 4602 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Chci koupit Canyona...
« Odpověď #15 kdy: Čtvrtek, 12/08/2004, 12:21 »
Neni. Jen jsi nechal zapnutej syti?. Je to ta pá?ka na spojce a má t?i polohy - plný - zah?ívání - zah?átý.
S otá?kama si ned?lej takový starosti - ?i? se tad?ji sluchem - v záb?hu by to nem?lo ?vát a nem?l bys prudce otá?ky zvy?ovat - to ale p?i p?edjí?d?ní n?kdy pot?ebuje? (rad?i to h?? zab?hnout jak bejt mrtvej).

andy

  • Host
Chci koupit Canyona...
« Odpověď #16 kdy: Čtvrtek, 12/08/2004, 16:54 »
Jo. To je fakt. Párkrát jsem ho musel p?ikrmit, ale sna?im se tomu vyhýbat. Jo a tyhle novy kousky uz nemaji na sytici polohy. (taky jsem se divil) Pá?ka nemá aretaci a p?i startování jí musí? dr?et 5 - 10 s a kdy? jí pustí?, tak se sama vrátí... Tak?e syti? ur?it? ne. Budu to sledovat.

andy

  • Host
Chci koupit Canyona...
« Odpověď #17 kdy: Neděle, 15/08/2004, 21:57 »
Tak ne... P?i kontrolním dotahování ?roubk? jsem dotáhl u? od výroby povloenou pá?ku syti?e a vida - aretace za?ala fungovat :-)
V?bec m? to nenapadlo, kdy? mi to ten mechanik p?edával, taky jí 5s dr?el a vypadal ?e to je normální. Ka?dopádn? to stejn? ne?e?í problém s náhlým chcípnutím na volnob?h. D?lá to jen kdy? to je teplý...

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Chci koupit Canyona...
« Odpověď #18 kdy: Pondělí, 16/08/2004, 07:31 »
Pak by to mohlo být snad jen se?ízení karburátori - p?íli? sytá sm?s. Bývaj na to takový dost ?patn? p?ístupný ?roubky - otá?ky volnob?hu a druhej na sycení. N?kde to tady popisoval Sejrác.
Já mám volnob?h jen cca 1500 ot. (1800 mám p?i zapnutém syti?i do polohy zah?ívání) a ob?as to taky chcípne,ale jen vesm?s kdy? nestojím na rovin?, ale do kopce a pak zásadn?, kdy? zapomenu úpln? vypnout ten syti?..

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Chci koupit Canyona...
« Odpověď #19 kdy: Úterý, 17/08/2004, 11:20 »
ja mam otacky 1800 a kdyz je dam niz tak se obcas stane ze to chcipa coz enni dobre a jen tak mimochodem kdybyste se nekdo chystal do hor(napr.Grosglockner) tak si dejte pozor na bohatsi smes jinak vam to nepojede stejne jako me ale o tom se rozepisu jindy:-)
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

andy

  • Host
Chci koupit Canyona...
« Odpověď #20 kdy: Úterý, 17/08/2004, 16:34 »
Otacky mam za tepla 2000. Ted mam cca 450km tak asi po?kám s tou sm?sí na tu garan?ku...
Spartas: chybi kyslik co? Po horách chodim p??ky, ale dovedu si p?edstavit co se s tim spalovanim d?je nad 2500m :-) To pak popi? - to by m? zajímalo.

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Chci koupit Canyona...
« Odpověď #21 kdy: Čtvrtek, 19/08/2004, 16:34 »
Zdravim Andy!
Noi stru?n? ?e?eno na výlet? na grosu me to zhruba za?alo v 1500m.n.m brutaln? culat asi jako kdy? si hraje? za jizdy s chcipakem a to dost intenzivne nejhor?i v?ak bylo kdy? to tuhle blbinku ud?lalo t?ebas v zata?ce to bylo docela zajimavy-kord ve dvou.To jsem nakonec vyre?il zvy?enim ota?ek volnobehu nekam k hranici 2200 a pak uz to nechcipalo ale proste se to nenechalo vytocit vic jak 4500ot/min a tim padem sem to púomalu cely odjel na 1.Musim podotknout ze sme na miste kontrolovali i svicku(zdali na ni neni z nejakych nevyjasnitelnych pricin trebas pecka,a vzduchovej filtr-oboje bylo v pohode)=>takze to bylo jasne ze to dela smes.Se smesi jsem vsak nehybal.Nahore to proste nejelo ale jakmile jsem sjel dolu jelo to jak slak takze nezli pojedete na hory zkuste spis vic bohatsi smes na vzduch jelikoz je ve 3000m.n.m kurevsky ridkej vzduch.Jinak sejracoj to sice obcas cuklo ale byl v poho jemu to proste jelo.
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Guest

  • Host
Chci koupit Canyona...
« Odpověď #22 kdy: Čtvrtek, 19/08/2004, 18:58 »
P?eju ti hodn? ?t?stí já jsem najel 400km a prasknul mi rozvodový ?et?z.T?t ji mám 2 m?síce v servisu a ?ekám na sou?ástky.Leto?ní sezona pro m? asi skon?ila

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Chci koupit Canyona...
« Odpověď #23 kdy: Pátek, 20/08/2004, 13:45 »
tak to nasere!
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

andy

  • Host
Chci koupit Canyona...
« Odpověď #24 kdy: Pátek, 20/08/2004, 14:22 »
Anonym: To jako fakt?? U nový ma?iny? To si mi snad ani nem?l... To moje problémy se chcípáním jsou naprosto malicherný.

Spartas: M? jen p?ekvapuje, ?e se to d?lo u? od 1500m. Budu si to pamatovat.

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Chci koupit Canyona...
« Odpověď #25 kdy: Sobota, 21/08/2004, 02:44 »
jeli sme ve dvou trebas to na to melo taky vliv ale tvoje massa to bude zvladat treba v klidu bylo to spi s jen informativniho razu abyste se nelekali az vam to pohorach nepojede je to v poho sjedete niz a padite zas jak driv:-)
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Chci koupit Canyona...
« Odpověď #26 kdy: Pondělí, 23/08/2004, 15:09 »
To: Spatas. Má? to prost? rozes*aný. Taky ti to dost ?ralo a nemyslím si, ?e jízdou ve dvou se m??e tak moc zvednout spot?eba oproti mýmu nalo?enýmu 601,4 ccmkovýmu cylindru.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<