Autor Téma: Uživatelská příručka V-Strom  (Přečteno 2276 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Bergr

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 229
Uživatelská příručka V-Strom
« kdy: Sobota, 04/11/2006, 17:02 »
Chlapi, nem?l by náhodou n?kdo možnost sehnat uživatelský manuál na stromka 1000 r. v. 04, servisní mám, i na 650, pokud by byl zájem tak m?žu poskytnout v PDF, ale rád bych nahlédnul do toho uživatelského. Pokud n?kdo má možnost, budu rád a nechci to zadarmo. :)
Suzuki V Strom DL 1000

Offline Paolo

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 406
  • Pohlaví: Mužské
Uživatelská p?íru?ka
« Odpověď #1 kdy: Sobota, 04/11/2006, 23:57 »
Zkusím se ti pozeptat, ale nic neslibuju. Pokud bys netrval na ?eštin?, tak bych asi v?d?l.
Suzuki DL 650 V-Strom, dříve Cagiva Canyon 500
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože může přijít blb, který neví, že to nejde a udělá to.

Offline Bergr

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 229
Uživatelská p?íru?ka
« Odpověď #2 kdy: Neděle, 05/11/2006, 13:49 »
To by bylo fajn, teda pokud by to bylo anglicky, jinou ?e?í nevládnu. Ale jde mi o tu p?íru?ku, co se dostává s motorkou p?i koupi. Snad se zada?í, díky :)
Suzuki V Strom DL 1000

Offline Paolo

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 406
  • Pohlaví: Mužské
Uživatelská p?íru?ka
« Odpověď #3 kdy: Neděle, 05/11/2006, 20:55 »
Je mi jasné, co sháníš a zítra to zjistím a dám v?d?t.
Suzuki DL 650 V-Strom, dříve Cagiva Canyon 500
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože může přijít blb, který neví, že to nejde a udělá to.

Offline Paolo

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 406
  • Pohlaví: Mužské
Uživatelská p?íru?ka
« Odpověď #4 kdy: Pondělí, 06/11/2006, 22:12 »
Tak se ozývám, jak jsem slíbil. P?íru?ku bych snad sehnal do cca 2 týdn? bu? v angli?tin? neno v ?eštin?. Pokud je to pozd?, tak ji lze sehnat i oficieln? za cca 800,- K?, což si myslím, že je trochu dost.
Suzuki DL 650 V-Strom, dříve Cagiva Canyon 500
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože může přijít blb, který neví, že to nejde a udělá to.

Offline Bergr

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 229
Uživatelská p?íru?ka
« Odpověď #5 kdy: Úterý, 07/11/2006, 06:01 »
No to je super, já na to v?bec nesp?chám, moc d?kuju za ochotu, až jí budeš mít, když to výjde, domluvíme se co dál. Moc díky :D
Suzuki V Strom DL 1000

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Uživatelská p?íru?ka
« Odpověď #6 kdy: Úterý, 07/11/2006, 10:34 »
Jestli bude tak geniáln? napsaná jako na XJ, tak se tam dozvíš takové objevné v?ci, jako kterak nastartovat, jakým zp?sobem se rozjet, (zmá?knout spojku-za?adit jedni?ku, atd) a také další nezbytné informace. Jako je nutnost kontrolovat p?ed vyjetím množství oleje v motoru, brzdové kapaliny a také v neposlední ?ad? funk?nost všech kontrolních svítilen a elektrické instalace v?bec...
A všechno je jinak... Mik.

Offline Bergr

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 229
Uživatelská p?íru?ka
« Odpověď #7 kdy: Úterý, 07/11/2006, 19:44 »
No já s tím po?ítám Miku, ale ob?as se tam najde i docela dobrý tip jak na to. Já t?eba nevím, co se dá a co nedá zobrazit na dislayi a asi tam toho bude možná víc, co já vím, mám jen servisní, tak o takové ty d?kladn?jší v?ci je postaráno, ale t?eba o tom displayi v n?m není ani zmí?ka.
Suzuki V Strom DL 1000

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Uživatelská p?íru?ka
« Odpověď #8 kdy: Úterý, 07/11/2006, 19:50 »
Tak to jedin?...
A všechno je jinak... Mik.