Autor Téma: Jakou motorku po Canyonovi a proč?  (Přečteno 18583 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Paolo

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 406
  • Pohlaví: Mužské
Re: Jakou motorku po Canyonovi a proč?
« Odpověď #45 kdy: Středa, 24/01/2007, 22:51 »
Já už Canyona také nemám, ale nechci té motorce křivdit. je pravda, že nějaké mouchy měla, ale ten můj byl také v podstatě bez problémů. Co se týče designu, tak myslím, že byl víc než povedený. Podtrženo a sečteno - vzpomínám na něj pouze v dobrém.
Suzuki DL 650 V-Strom, dříve Cagiva Canyon 500
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože může přijít blb, který neví, že to nejde a udělá to.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Jakou motorku po Canyonovi a proč?
« Odpověď #46 kdy: Středa, 31/01/2007, 03:35 »
hele, tak jsem slysel, ze spatas, Ice prodavaj canyony??? Lidi, co vas to chytlo???
Hayabusa 1,3 MPi

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Re: Jakou motorku po Canyonovi a proč?
« Odpověď #47 kdy: Středa, 31/01/2007, 07:11 »
me chytlo asi bud suzuki sv 1000s a nebo em chytlo honda vfr 800fi a nebo taky nejaky jiny moto.
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Jakou motorku po Canyonovi a proč?
« Odpověď #48 kdy: Čtvrtek, 01/02/2007, 20:16 »
covece neblazni, dit se na tom neudrzis!!!  :-*
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Džony

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 199
  • Pohlaví: Mužské
Re: Jakou motorku po Canyonovi a proč?
« Odpověď #49 kdy: Pátek, 02/02/2007, 11:11 »
ahoj Spatas jsou to pěkný moto. Vypadá to že přesedlávame na cestáky. To BMW už jste mi rozmluvili tak se kouknu po něčem jiném ha, ha.

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
Re: Jakou motorku po Canyonovi a proč?
« Odpověď #50 kdy: Pátek, 02/02/2007, 17:02 »
Hele, já ti F650GS doporučil a doporučuju. Jen to prostě není cesťák. Legrace by sis s ním měl užít hodně, ale nebude to tak zásadně odlišný od CC, jako Spatasova volba  8)
BMW F650 CS '04

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Jakou motorku po Canyonovi a proč?
« Odpověď #51 kdy: Neděle, 04/02/2007, 20:39 »
hele, co jinyho po CC nez bawo??? podle me je to motorka hodne podobna cc, takze jestli se nechces moc radikalizovat, tak jdi do nej. Boris vi o cem mluvi.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Re: Jakou motorku po Canyonovi a proč?
« Odpověď #52 kdy: Pondělí, 05/02/2007, 07:21 »
BMW napriklad 1150GS nebo 1200gs je podle myho moc peknej stroj ale pro mne je to po financni strance nekde uplne jinde. A co nam pak zbejva Varadero co se tyce financi je to zajimave pouze u karburatorové verze a to si zas ale pri sviznejsi jizde vezme kolem 12litru takze taky nic moc a je to za spomerne dosti tezka motorka, i kdyz co jsme mel tu cest tak i na dvojku ma tendenci se zvedat na zadni:-) pak tady mame jeste toho stroma cenove je to velice zajimavej stroj ovsem na liutra sem slysel ne moc dobry veci a 650 je sice nejspis dobrej stroj ale ja nejak nemuzu prekousnout disajn. Pak sem třebas zvažoval aprilii capanorda ale taky zasdnej skok motor stejnej jako v bmw 650GS proste beznej rotax co se dava i do novejch jaw.Pokukoval sme i po Cagive navigator s litrovym motorem ze suzuki tl ale taky nevim no rekl bych ze je to predrazeny v porovnani napriklad se stromem.Kawasakio pro me nedela nic zajimavyho krome 600rr ale to je zas trosku jinej soudek. takze ted koukam jak jsme uz vyse psal po sv 1000s ale to neni az zas takl moc cestovnis troj ale svezeni muze bejt pekny a disajn taky zajimaveja  nebo po starsi hondicce VFR 800Fi. Tento stroj je zajimavym cestakem ovsem i na vyblbnuti bych rekl ze jede dobre. Vykon tak optimalni,prostoru spousty dualni brzdy atd...
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
Re: Jakou motorku po Canyonovi a proč?
« Odpověď #53 kdy: Pondělí, 05/02/2007, 12:15 »
VFR je určitě špičková mašina, ale hoodně si drží cenu a nová stojí kolem 400, na konci sezony je vyprodávají za 340....
a 800 model je poměrně krátkou dobu na trhu, jestli si to dobře pamatuju...
BMW F650 CS '04

Offline Paolo

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 406
  • Pohlaví: Mužské
Re: Jakou motorku po Canyonovi a proč?
« Odpověď #54 kdy: Pondělí, 05/02/2007, 22:35 »
Nechci tu nikoho poučovat, ale Caponord má litrovej motor, mám dva známé, co si to koupili,oba dva kupovali starší stroje a neměli zatím problém, tak to by taky asi byla možná volba. Sám jsem o Caponordu také uvažoval, ale nakonec zvítězila praktická stránka věci a mám to co mám. Spokojenej ale jsem.
Suzuki DL 650 V-Strom, dříve Cagiva Canyon 500
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože může přijít blb, který neví, že to nejde a udělá to.

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Re: Jakou motorku po Canyonovi a proč?
« Odpověď #55 kdy: Úterý, 06/02/2007, 07:47 »
Sory stim capanordem spletl sem si to s pegasem.
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline Bergr

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 229
Re: Jakou motorku po Canyonovi a proč?
« Odpověď #56 kdy: Úterý, 06/02/2007, 08:04 »
Spaťo, Dl 1000, KVL 1000 a SV 1000 jsou totožné motory z TL 1000, jen SV je jinak naladěné, strom měl nějaké mouchy u prvního ročníku, ve verzi K04 a víš je to už odstaněno, to jen tak pro zajímavost, já si zatím nemůžu stěžovat. Mám někde stáhlý test stromu po 50000 tis km, němci tomu dávali docela záhul a pak ho rozebrali do šroubku, vyšel z toho docela slušně, pokud budeš mít zájem, můžu poslat na FTP, ale nechci agitovat  ;D, já ho mám taky kvůli tomu, že jsem u 650 neskousl design  ;)
Suzuki V Strom DL 1000

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Jakou motorku po Canyonovi a proč?
« Odpověď #57 kdy: Úterý, 06/02/2007, 20:44 »
hele vy exprti,
muzete me nekdo jako napsat, jakej je rozdil v dizajnu mezi velkym a malim stromem??? Krome toho jednoho vejfucku, co ma velkej topol navic a tech jakejchsi zebirek je to totoznej stroj, takze vas tak nejak nechapu.
 ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Re: Jakou motorku po Canyonovi a proč?
« Odpověď #58 kdy: Úterý, 06/02/2007, 21:22 »
No ono žebírko je žebírko... A není žebírko jako žebírko...
A všechno je jinak... Mik.

Offline Bergr

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 229
Re: Jakou motorku po Canyonovi a proč?
« Odpověď #59 kdy: Středa, 07/02/2007, 08:10 »
No právě to prázdné místo po tom výfuku, nevadil by mi jeden lauf, ale kdyby to místo byli nějak designově ošetřený, takhle to vypadá, jako by ten lauf upadl po cestě, jinal máš pravdu Godzi a o tom žebírku ani nevím, ale jak píše Mik, není žebírko jako žebírko  ;D
Suzuki V Strom DL 1000