Anketa

Jaké značce dáváte přednost?

Suzuki
5 (14.3%)
Yamaha
3 (8.6%)
Honda
4 (11.4%)
Kawasaki
0 (0%)
Cagiva
9 (25.7%)
Ducati
3 (8.6%)
BMW
3 (8.6%)
Benelli
0 (0%)
MV-Agusta
0 (0%)
Moto Guzzi
2 (5.7%)
Triumph
0 (0%)
Laverda
0 (0%)
Jawa
1 (2.9%)
ČZ
1 (2.9%)
Ariel
0 (0%)
Harley-Davidson
0 (0%)
Hlavně že to není rejže!!!
4 (11.4%)
Hlavně že to není TALIÁN!!!
0 (0%)

Celkem hlasů: 31

Autor Téma: Jakou značku upřednostňujete???  (Přečteno 17917 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Paolo

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 406
  • Pohlaví: Mužské
Re: Jakou značku upřednostňujete???
« Odpověď #15 kdy: Čtvrtek, 13/12/2007, 22:42 »
Já fakt nevím, co máte proti americkým strojům? Je pravda, že to inovují cca jednou za padesát let, ale tím pádem to u nich opraví v podstatě jakýkoliv mechanik. Mám americké auto, tak vím o čem mluvím. Většinu oprav zvládne bežně zručný člověk sám a nepotřebuje k tomu žádnou zvláštní výbavu. Ta auta jsou vybavená samodiagnostikou, po mechanické stránce jsou víc než jednoduchá, řekl bych že blbuvzdorná a to mi vyhovuje. :D Fakt na ně nedám dopustit, protože to pohodlí je super. Jen ty návštěvy u pumpy jsou dost krutý, zvláště nyní, když jdou PHM stále nahoru.   :o
Suzuki DL 650 V-Strom, dříve Cagiva Canyon 500
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože může přijít blb, který neví, že to nejde a udělá to.

Offline Anti

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 210
  • Pohlaví: Mužské
  • Elefant...vodou chlazený...
Re: Jakou značku upřednostňujete???
« Odpověď #16 kdy: Pátek, 14/12/2007, 00:09 »
Když to tady teď čtu,tak nevidím rozdíl mezi Amerikou a Žigulem ;D
Jednoduchost a lehká opravitelnost není výsadou Ameriky,ale všech starších aut.Auto mám francouzké,ale kromě spojkového ložiska,několika gufer a brzdových válečků jsem na něj nehrábl(nepočítám rozvody,destičky a výfuk).Takže např. všechny díly řízení orig.Najeto dvěstě tisíc,stáří 15let.Naleju benzín a jedu.A za 5,5na sto!
U Amíku mi vadí to jejich "bití se v prsa",že mají všechno nejlepší.Přitom například ty mašiny ničím(kromě hmotnosti) nevynikají.Umějí jen ty staré harapáky,a jsou z nich hotový.Kdyby byl vývoj mašin na nich,tak není jiná kategorie než "chopper" s padesát let starým designem...

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Re: Jakou značku upřednostňujete???
« Odpověď #17 kdy: Pátek, 14/12/2007, 06:11 »
hmm.... co děděk??? ten měl pařeza ne???  ;)

Jo, mel. A jeste mel Stadiona es-jedenactku.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Jakou značku upřednostňujete???
« Odpověď #18 kdy: Pátek, 14/12/2007, 09:26 »
hele...náhodou...není nad VOLHY!!! Žejo Sejre ???   ;D ;D ;D

woni asi H-D něco do sebe maj...mě spíš štve, že v emerice jsou to normoš motorky a tady jsou děsně předražený...když si vemu cenu tam a tady nebo třeba v austrálii, tak je to fakt mazec...
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Anti

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 210
  • Pohlaví: Mužské
  • Elefant...vodou chlazený...
Re: Jakou značku upřednostňujete???
« Odpověď #19 kdy: Pátek, 14/12/2007, 13:12 »
Koupil by sis HD?Co se s takovou mašinou dá dělat?Kromě ohrnování nosu nad rejží,ježdění po srazech a chlapáckým poplácáváním po zádech majitele stejné značky o ničem jiném nevím...Motorka na Ego,nebo Americké silnice.Nic pro český tankodrom...

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Re: Jakou značku upřednostňujete???
« Odpověď #20 kdy: Pátek, 14/12/2007, 13:30 »
Haryk je nejlepsi v krabici, jak se zpiva v jedne "ceske lidove".
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Re: Jakou značku upřednostňujete???
« Odpověď #21 kdy: Pátek, 14/12/2007, 13:34 »
hele...náhodou...není nad VOLHY!!! Žejo Sejre ???   ;D ;D ;D

woni asi H-D něco do sebe maj...mě spíš štve, že v emerice jsou to normoš motorky a tady jsou děsně předražený...když si vemu cenu tam a tady nebo třeba v austrálii, tak je to fakt mazec...


No jo, ([Vol])(H)[vo](A) to je povoz panecku!  ;D
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Jakou značku upřednostňujete???
« Odpověď #22 kdy: Pátek, 14/12/2007, 18:13 »
Klidně bych si ho koupil...na tom nic nevidim... hlanvě se mě na tom líbí možnost nekonečnejch úprav...takový wolowiny se s jinejma strojema nejdou dělat...
Ale zase třeba takovej Indian Chief 1630!!! Pánové... to je taky nářez... asi půjdu do chopera... ;)
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Paolo

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 406
  • Pohlaví: Mužské
Re: Jakou značku upřednostňujete???
« Odpověď #23 kdy: Pátek, 14/12/2007, 23:14 »
to Anti: ta snazší opravitelnost je samozřejmě výsadou většiny starších vozů, ale u amerik to platí dodnes. Co se týká francouzských aut, tak o tom vím své, 12 let pracuji v Renault servisu. Starší typy bez problémů a novější, tak tam je to horší, ale to platí u většiny značek. Zaměnitelnost dílů z typu na typ je však horší. Jinak to, že jsi psal, že je malý rozdíl mezi Žigulem a amerikou, to je svým způsobem pravda. Ne nadarmo se říká, že američan je lépe oblečený a umytý rusák. :D
Suzuki DL 650 V-Strom, dříve Cagiva Canyon 500
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože může přijít blb, který neví, že to nejde a udělá to.

Offline Anti

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 210
  • Pohlaví: Mužské
  • Elefant...vodou chlazený...
Re: Jakou značku upřednostňujete???
« Odpověď #24 kdy: Sobota, 15/12/2007, 19:33 »
Kdyby Francouzi dělali i něco normálního mimo Voxanu...Šel bych do toho.Pokud dělají motorky jako auta,byl bych spokojený....svou R19 bych neměnil... ;)

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Jakou značku upřednostňujete???
« Odpověď #25 kdy: Sobota, 15/12/2007, 19:49 »
nevim čéče... bejvalej tchán co je automechanik,tak řikal, že francouze nebrat...Oproti německejm nebo japonskejm jsou takový "nedomrlý" prostě nevim...není to wono... ale co člověk to názor a zkušenost...
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Paolo

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 406
  • Pohlaví: Mužské
Re: Jakou značku upřednostňujete???
« Odpověď #26 kdy: Sobota, 15/12/2007, 20:51 »
to Godzi: Nazdar, člověče poraď co mám koupit za pneu na Vstrom, origo zadní už má pomalu dost a předek je sice vzorkově dobrej, ale v zatáčkách ulítává a to tak, že čím dál víc. Nejvíc jezdím ve dvou a naloženej. Co bude podle tebe pro mě nejlepší?
Suzuki DL 650 V-Strom, dříve Cagiva Canyon 500
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože může přijít blb, který neví, že to nejde a udělá to.

Offline Anti

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 210
  • Pohlaví: Mužské
  • Elefant...vodou chlazený...
Re: Jakou značku upřednostňujete???
« Odpověď #27 kdy: Sobota, 15/12/2007, 21:57 »
Hovno a ne nedomrlý.Je to o tom jak se o to člověk stará.JÁ BYCH NEMĚNIL.
Koukni jak třeba vypadá německý OPEL stejného roku výroby... ;D ;D

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Jakou značku upřednostňujete???
« Odpověď #28 kdy: Neděle, 16/12/2007, 10:06 »
hmmmm  ;D Já jednoho veterána doma mám....Kazimíroj je 17 let, občas z něj ukápne trochu oleje, a je tam asi někgde vakl v uložení motoru nebo já nevim co... důležitý ale je že není jak by řekl soudruh poručít Troník "ZKORODOVANEJ" což je u těhletěch pekáčů docela asi rarita... ale nekupto za ty prachy vid... Hele nevim...podlě mojeho je dobrý auto každý, který jezdí... ;)

Paolo: Čéče... chlape... ani neviš jak ti závidim, že můžeš jezdit... já se toho snad taky dočkám...DUBEEEEN!!! Já jsem předek ještě nepřezouval. Zadek však ano. Já bejt tebou, tak tam dám to co tam bylo už z výroby. Já jsem tam dal Metzeler Tourance.  Nebude to asi tvůj případ, jelikož jezdíž "s mozkem". Me osobně se zdá, že ta guma hůř drží v náklonech... když motorku hodim až na stupačku, tak má snadhu malikno po přidání plynu ustřelovat prdel, coz s Bridgou nedělalo... Takže moje rada zní.... URČITĚ tu samou co tam byla v základu... O předku to bude platit asi taky... Oni tyhle gumy co tam maj z fabriky jsou docela dobře dělaný. Sice to na terén moc není, jelikož maj malý průřezy, ale jestli jezdíš cca 90% silnici a jednou za uherskej rok projedeš někde nějakou polňačku, tak je to to pravý ořechový....
 
P.S. Zdravim bráchu Srmka :) :) :)
Hayabusa 1,3 MPi

Offline taxik

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 154
Re: Jakou značku upřednostňujete???
« Odpověď #29 kdy: Neděle, 16/12/2007, 18:25 »
to Godzi: Nazdar, člověče poraď co mám koupit za pneu na Vstrom, origo zadní už má pomalu dost a předek je sice vzorkově dobrej, ale v zatáčkách ulítává a to tak, že čím dál víc. Nejvíc jezdím ve dvou a naloženej. Co bude podle tebe pro mě nejlepší?

Ahoj, clovek co jsem od nej kupoval Bandita si koupil novyho V-stroma a dal mi z nej zadni gumu. Je to klasicka 150 mm siroka Bridgestonka, co je tam asi z vyroby.
Ja se na tom ale s Banditem bal jezdit, takze k vanocum dostanu spravnou gumu a tuhle ti muzu prodat. Je na ni odjeto 6 - 7 tis. Km. Ale nepripada mi ze by nejak ubejvala. :)
Godzi mi na ni tenrat koukal a rikal ze je to kvalita...
Suzuki Bandit 600S -> Suzuki SV1000 -> KTM 690 SM -> Husaberg FS 570 -> Yamaha FZ6 Fazer