Autor Téma: poslední jízda  (Přečteno 3534 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Pastell

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 494
  • Pohlaví: Mužské
  • Ducati S2R 1000
poslední jízda
« kdy: Pátek, 21/10/2005, 04:01 »
Tak jsem se malem p?i dneští -jedné z posledních projížd?k rosekal.Dobrždoval jsem do zatá?ky kde není vid?t a zní vylet?la st?íbrná laguna.Ani jsem nev?d?l,že mám vrozený motardský tatalent.
ho visto,ho preso,comperare ... per amore ...Ducati

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
poslední jízda
« Odpověď #1 kdy: Pátek, 21/10/2005, 07:57 »
Ahoj kluci, tak jsem cht?l založit téma, jak jsem dojezdil a ono tu už podobné ?erstv? je.
V?era jsem po vým?n? p?edních brzdových desti?ek a ne úpln? nejlepším odvzdušn?ní ve?er jen tak kolem garáže zkoušel, jak to brzdí (nic moc, t?eba ješt? odvzdušnit)
No a potm? p?ed garáží (asi 15km/h) jsem vzal na tráv? (kterou jsem nevid?l a mezitím zvlhla) za p?edek a on se zrovna dob?e chytil.
Bum, rána a už jsme leželi, já dole a ona na m?, pravá noha p?imá?klá pod ní. První pocity - zlámaná noha (to bych p?ežil) a popraskané plasty (to bych nep?ežil).
N?jak se mi povedlo vysoukat a zvednout.
Škody - vyvrácené závaží?ko - ohnutý šroub, p?eražená pá?ka brzdy, lehce škráblý kufr, kapotáži NIC!
Já velká bolest v kotníku a vyvrácený palec, ale hejbalo se to.
Náprava škod - jo, taky byly vyto?ené kolo proti ?ídítk?m, lekl jsem se, že ohnuté vidle, ale šlo to srovnat, tak tomu snad nic není (co vy na to?)
pá?ku jsem m?l starou od?enou, vym?nil a srovnal zrcátko, závaží?ko zatím dal staré.
Já - z garáže jsem se dopajdal, ale v noci jsem nespal a vypadalo to na nemocnici, byl jsem rozhodnut. Ráno to bylo o n?co lepší, tak jsem se rozhodl, že to kousnu, protože bych nerad p?išel o zakon?ovací vyjíž?ku v sobotu.
Sice bychom s Godzim mohli d?lat spole?n? Meresjeva - on má tuším levou nohu, já pravou, ale když to jen trochu p?jde a nebude se nikde moc chodit, tak pojedu. Abych to ov??il, tak jsem ráno do práce jel na Ka?once, noha sešn?rovaná v bot? sice bolela, ale šlo to, i když teplota byla od 6ti do 4 st.
Takže pánové, vím, že je to ostuda, takhle blb? se jen vlastní blbostí vymáznout, ale t?eba to bude pro n?koho varování.
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
poslední jízda
« Odpověď #2 kdy: Pátek, 21/10/2005, 08:03 »
No tak to je docela smutný zakon?ení sezony. Vono se to letos fšechno n?jak s..e. SIce byl rok 2005 p?elomovej, co se tý?e  existence našeho klubu, ale to jak jsme nekte?í dopadli - a to doslova -  je docela smutný.
No co se dá d?lat, musíme prost? doufat, že p?íští sezona bude lepší.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
poslední jízda
« Odpověď #3 kdy: Pátek, 21/10/2005, 09:15 »
Oldine, tyhle pady jsou mrzute. Me se stalo neco podobneho, ale bez ujmy na mem zdravi. Po desti jsem prijel prokrehly do garaze a uz jsem se videl doma v teple. Udelal jsem mrc do stojanku, tens se zaklapl a ja pustil masinu na zem! (To me primelo k tomu predelat to na nesklapovaci). Vysledkem bylo rozbite svetlo a predni odlapeci kapotaz nas*acku. Spadlo to na plechovou bednu. No vyresilo se to salamounsky a moc me to nestalo. Ale zamrzelo to, je to uz asi 5 let.

S tim kolem a vidlicema je to asi v pohode. Kdyz updadl Spatas tak se mu to take hnulo, ale jen v brejlich. jezdi do ted v klidu. tohle vypada na stejny pripad.

Pastell: Co jsi myslel tim talentem? Jsi to vzal nejak driftem nebo co? :)
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
poslední jízda
« Odpověď #4 kdy: Pátek, 21/10/2005, 10:37 »
Citace: oldin
Ahoj kluci, tak jsem cht?l založit téma, jak jsem dojezdil a ono tu už podobné ?erstv? je.
V?era jsem po vým?n? p?edních brzdových desti?ek a ne úpln? nejlepším odvzdušn?ní ve?er jen tak kolem garáže zkoušel, jak to brzdí (nic moc, t?eba ješt? odvzdušnit)
No a potm? p?ed garáží (asi 15km/h) jsem vzal na tráv? (kterou jsem nevid?l a mezitím zvlhla) za p?edek a on se zrovna dob?e chytil.
Bum, rána a už jsme leželi, já dole a ona na m?, pravá noha p?imá?klá pod ní. První pocity - zlámaná noha (to bych p?ežil) a popraskané plasty (to bych nep?ežil).
N?jak se mi povedlo vysoukat a zvednout.
Škody - vyvrácené závaží?ko - ohnutý šroub, p?eražená pá?ka brzdy, lehce škráblý kufr, kapotáži NIC!
Já velká bolest v kotníku a vyvrácený palec, ale hejbalo se to.
Náprava škod - jo, taky byly vyto?ené kolo proti ?ídítk?m, lekl jsem se, že ohnuté vidle, ale šlo to srovnat, tak tomu snad nic není (co vy na to?)
pá?ku jsem m?l starou od?enou, vym?nil a srovnal zrcátko, závaží?ko zatím dal staré.
Já - z garáže jsem se dopajdal, ale v noci jsem nespal a vypadalo to na nemocnici, byl jsem rozhodnut. Ráno to bylo o n?co lepší, tak jsem se rozhodl, že to kousnu, protože bych nerad p?išel o zakon?ovací vyjíž?ku v sobotu.
Sice bychom s Godzim mohli d?lat spole?n? Meresjeva - on má tuším levou nohu, já pravou, ale když to jen trochu p?jde a nebude se nikde moc chodit, tak pojedu. Abych to ov??il, tak jsem ráno do práce jel na Ka?once, noha sešn?rovaná v bot? sice bolela, ale šlo to, i když teplota byla od 6ti do 4 st.
Takže pánové, vím, že je to ostuda, takhle blb? se jen vlastní blbostí vymáznout, ale t?eba to bude pro n?koho varování.
Na tom je nejhorší, že by nejvíce asi remcala manželka co? Všechny dobité pozice v tahu. Zatloukl jsi to?
A všechno je jinak... Mik.

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
poslední jízda
« Odpověď #5 kdy: Pátek, 21/10/2005, 11:41 »
To Mikusak:
Že váháš. Ale jen jsem nešel do podrobností, takovéhle zran?ní si ?lov?k zp?sobí i když špatn? šlápne a upadne.
Dobité pozice bráníme vždy do posledního dechu a za podpory mužstva (d?ti).

To Sejrac:
díky za podporu. Ty vidlice se asi opravdu jen sk?ížily ve vidlích, protože to šlo srovnat (kolo jsem zap?el o ze? a vzal fest za ?ídítka), dokonce jsem to trochu p?etáhl a musel vracet. A všechno chodí jak má - až na tu zavzdušn?nou brzdu, musím se ješt? snažit, minule se mi to povedlo odvzdušnit podstatn? líp a rychleji.
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
poslední jízda
« Odpověď #6 kdy: Pátek, 21/10/2005, 12:02 »
No, koukám že už máte se zatloukáním n?jaký zkušenosti. Aspo? vím, za kýn budu chodit na rady!!!
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
poslední jízda
« Odpověď #7 kdy: Pátek, 21/10/2005, 14:13 »
To asi t?žko budeš chodit na rady, když t?( nedej bože) sebere sanita ve škarp?. Jako Wilina...
A všechno je jinak... Mik.

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
poslední jízda
« Odpověď #8 kdy: Pátek, 21/10/2005, 16:21 »
To není o zatloukání, to je o diplomacii - není pot?eba sd?lovat všechny podrobnosti, když už nejsou d?ležité, protože ?lov?k už si z nich ponau?ení vzal.
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
poslední jízda
« Odpověď #9 kdy: Pátek, 21/10/2005, 17:14 »
jasn? a nepot?ebuje ješt? zd?šovat ostatní.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
poslední jízda
« Odpověď #10 kdy: Sobota, 22/10/2005, 09:21 »
P?esn? tak! Nedostatek informací škodí, ale nadbytek n?kdy taky.
(jo, dodate?n? se ozvalo naražené pravé rameno, ale to je jen taková t?ešni?ka na dortu)
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline Pastell

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 494
  • Pohlaví: Mužské
  • Ducati S2R 1000
poslední jízda
« Odpověď #11 kdy: Sobota, 22/10/2005, 11:17 »
Citace: sejrac
Oldine, tyhle pady jsou mrzute. Me se stalo neco podobneho, ale bez ujmy na mem zdravi. Po desti jsem prijel prokrehly do garaze a uz jsem se videl doma v teple. Udelal jsem mrc do stojanku, tens se zaklapl a ja pustil masinu na zem! (To me primelo k tomu predelat to na nesklapovaci). Vysledkem bylo rozbite svetlo a predni odlapeci kapotaz nas*acku. Spadlo to na plechovou bednu. No vyresilo se to salamounsky a moc me to nestalo. Ale zamrzelo to, je to uz asi 5 let.

S tim kolem a vidlicema je to asi v pohode. Kdyz updadl Spatas tak se mu to take hnulo, ale jen v brejlich. jezdi do ted v klidu. tohle vypada na stejny pripad.

Pastell: Co jsi myslel tim talentem? Jsi to vzal nejak driftem nebo co? :)
Nikdy jsem ne?ekal,že tak rychle zareaguju,NAtvrdo jsem zamá?kl zadní brzdu a krásn? jsem se vyvezl smykem.No nechci to zak?iknout tukám na st?l. Stejn? mi to nedalo a v?era jsem nabral plnou kolem poledne se dá jezdit slušn? bez mrazíku v zádech. Jinak jiný krásný smyk m?žete vid?t v mém profilu(taky necht?ný).
ho visto,ho preso,comperare ... per amore ...Ducati

Offline wilin

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 33
poslední jízda
« Odpověď #12 kdy: Sobota, 22/10/2005, 13:32 »
Zdravím, vidím že n?kte?í z vás si ze mne po?ád nevzali odstrašující p?íklad:(
Až, se železo domluví se záp?stím na pr. ruce (levý palec je ?erstv? bez šroubu), tak m? ?eká operace levého kolena - utržený k?ížový vaz. P?vodn? jsem cht?l p?idat fotky (P?R) z místa mojí nehody, ale nechám to , až na zá?átek p?íští sezony, kdy budu zase agitovat aby jste, spíše aby jsme jezdily opatrn?, zvlášt? Ti mladší ;)
WILIN -  Cagiva canyon 500 r.v. 2005

Offline wilin

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 33
poslední jízda
« Odpověď #13 kdy: Sobota, 22/10/2005, 13:39 »
Jo Špa?as, v?era jsem Ti volal, když jsem p?ijel do Brna. TYS TO NEBRAL !! :mad: doufám, že m?la trojky kozy a byla starší 15 ti let. To t? omlouvá. :P
WILIN -  Cagiva canyon 500 r.v. 2005

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
poslední jízda
« Odpověď #14 kdy: Sobota, 22/10/2005, 18:50 »
Jo, Wiline, já si z tebe ponau?ení beru a opatrn? jezdím, jelikož k t?m mladším už ur?it? nepat?ím (za 5let pade na krku), ale uznávám, že upadnout p?ed garáží v 10km rychlosti je spíš blbost a ostuda. Ale jsem za?áte?ník (za týden to bude p?esn? rok, co jsem po 25leté p?estávce za?al jezdit) a rad?ji spadnu 5x takhle blb?, než že n?kde p?epísknu zatá?ku.
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L