CAGIVA > Canyon 500/600

Varování - svíčka

(1/11) > >>

roebuck:
Koupil jsem podle katalogu novou sví?ku do Canyona 500 r.v. 1998 typu NGK  BPR8ES a NEPASUJE - má ?ir?í závit. Pokud budete sví?ku kupovat, vemte si rad?ji starou s sebou. Není ov?em vylou?eno, ?e Canyony mají ve válci r?zné závity podle toho, co bylo momentáln? na sklad?. Se m?jte pánové a p?kný jaro.

Guest:
Bud zdráv! Jo to znám.V tom katalogu mají toti? chybu.teda i u MOTO-Pavelky to maj ?patn? na?máraný. Sví?ka musí bejt DPR-to znamená u??í závit!! Já mám taky NGK VX Platinium. Stála 500,- vo?í.
Zdar Palizák

roebuck:
Já to nakonec vy?e?il tak, ?e jsem koupil sví?ku na Grand Canyona resp. na Ducati Monster 750/900. Má to s tím tro?ku tvrd?í zvuk (mo?ná je to jenom pocit) a dob?e to akceleruje, zatím spokojenost. Je to NGK pak hromada písmen a ?íslic a kon?í to poml?kou a 9. Cena v RUCO Brno 105,-K?. Dá se to pohodln? najít v jejich katalogu. Jedinej problém je v tom, ?e klí? na sví?ku Champion A6HC je 16-ka, kde?to tohle cht?lo 18-ku, kterou jsem doma zrovna nem?l.

diego:
mam problem,objednal jsem si svicku ngk platinum podle aplikacniho katalogu co meli na strankach a co se nestalo prisla spatna s velkym zavitem bpr8evx,nevite nekdo jaky ma byt spravny oznaceni co se tam ma dat?maj tam dpr8evx-9 ale vim prd jestli uz je to onco,tak aby mi zase neposlali blbost.Dikes

Mischa:
Ahojky, no já jsem si taky nechala posílat svíčku podle katalogu a došla mi s velkým závitem, tak jsem ji vrátila a radši jsem si šla koupit přímo do obchodu podle té staré. Nějak jsem se ale k výměně svíčky nedostala, bo jsem pořídila báwo, tak ji mám doma a je mi k ničemu, tak ti ji můžu poslat, když mi dáš adresu.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi