CAGIVA > Canyon 500/600

Jaký olej do Canyona?

(1/8) > >>

Guest:
Chci m?nit olej v Ka?onovi, podle p?íru?ky tady na webu je tam origo? Agip 4T Super Racing 20W-50. Nevíte kolik tak stojí? Nemáte osv?d?enej n?jakej jinej? Nechci tam dávat Agip jenom proto, ?e je italskej a shán?t ho kv?li tomu kdovíkde. Co tam dáváte vy? A prej by se tam nem?l dávát s jinou viskozitou ne? 20W-50, pro? ne t?eba 10W-40? Dík ?au.

Guest:
A kdy? u? sme u toho, co stojí vlo?ka olejovýho filtru a kde se to bere? :)

roebuck:
Ahoj. Sice p?esn? nevím co je vlo?ka olejovýho filtru, ale olejový filtr stojí cca 300,- (UFI) a je spole?ný pro ?adu typ? Cagivy. Olej 20W-50 se dá sehnat i jinde - nap?. já ho kupoval v BAUHAUSU v 5L kanystru za cca 680,- (vyrobeno LIQUI MOLLY N?mecko). T?sn?ní ví?ek vypou?t?cího otvoru jsem nesehnal, ale ty starý t?sn?ní to v pohod? udr?í.Jinej olej jsem zatím nezkou?el. Jinak prej Canyony hodn? olej ?erní, tak?e se nelekni a? to bude? m?nit.

Barbucha:
Ahoj. Dával jsem Silkolene PRO-4 PLUS 10w-50 (od Fuchse - tady je popis oleje http://www.fuchs-oil.cz/Silkolene/S-PRO-4-PLUS.doc) . Rad?ji jsem dával do oleje i výplach proto?e - a) jsem nev?d?l, co tam p?edchozí majitel lil b) to pak v?echno krásn? vyte?e ;)). Cena oleje 350/litr, kupováno i s filtrem u MotoRoberta v Brandýsku.
Souhlasím s Roebuckem - p?vodní tesn?ní ví?ek (a?koli je doporu?eno m?nit) dr?í dob?e.

Kam:
Pánové, rád bych upozornil na jednu nesrovnalost. V?ude se uvádí pro Canyona 20W-50. V orig. ital. manuálu je uveden olej AGIP TEC 4T a ten má viskozitu 15W-50... Jak to teda je ???

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi