Autor Téma: Pravý sklo na světlo (canyon 600)  (Přečteno 2184 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Pigi

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 269
  • Pohlaví: Mužské
  • Yamaha TDM 900 ABS
Pravý sklo na světlo (canyon 600)
« kdy: Středa, 13/08/2008, 00:00 »
Jestli se to někomu doma válí tak se nabízim jako kupec  :)
Když jsem byl mladej tak jsem byl hrozně namyšlenej, ale teď  - teď už nemám  žádnou chybu !

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Pravý sklo na světlo (canyon 600)
« Odpověď #1 kdy: Středa, 13/08/2008, 10:51 »
čéče...mysliš si, že je to rozdělený na dvě části? není to náhodou jeden kus? je to sice již dlouho co jsem to rozebíral, ale tenkrát mě to přišlo, že to sklo tam je nějak divně zalitý nebo nějak přitemovaný a že by se to snad ani zvlášť sehnat nedalo tyjo...hele nevim no...
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Pigi

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 269
  • Pohlaví: Mužské
  • Yamaha TDM 900 ABS
Re: Pravý sklo na světlo (canyon 600)
« Odpověď #2 kdy: Středa, 13/08/2008, 14:59 »
je to jako jeden kus,ale když má člověk štěstí jako já tak se to sehnat dá  :) ,teď ještě trochu toho štěstí až to budu měnit a jsem vysmátej
Když jsem byl mladej tak jsem byl hrozně namyšlenej, ale teď  - teď už nemám  žádnou chybu !

Offline Pigi

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 269
  • Pohlaví: Mužské
  • Yamaha TDM 900 ABS
Re: Pravý sklo na světlo (canyon 600)
« Odpověď #3 kdy: Středa, 13/08/2008, 15:49 »
Tak ted bych si nejrači nafackoval jak se řiká samochvála smrdí když jsem to nes za schodů ta mi to spadlo,takže shánim dál a stačí mi jen to pravé sklo,- tak doufám že se někomu po bouračce ještě doma válí  :-\
Když jsem byl mladej tak jsem byl hrozně namyšlenej, ale teď  - teď už nemám  žádnou chybu !

Offline pigeon

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 248
  • Pohlaví: Mužské
Re: Pravý sklo na světlo (canyon 600)
« Odpověď #4 kdy: Středa, 13/08/2008, 23:15 »
................ když jsem to nes za schodů ta mi to spadlo,takže shánim dál.................

Tak to je teda pech jak sviňa.  :o

Bohužel nemám.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Pravý sklo na světlo (canyon 600)
« Odpověď #5 kdy: Středa, 13/08/2008, 23:41 »
dej si tam místo toho werku baterku na kolo a bude to mít efekt stejnej... ;D ;D ;D
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Pigi

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 269
  • Pohlaví: Mužské
  • Yamaha TDM 900 ABS
Re: Pravý sklo na světlo (canyon 600)
« Odpověď #6 kdy: Čtvrtek, 14/08/2008, 06:26 »
vono jenom popraskalo tak jsem koupil lepidlo na sklo a trochu to podmáznul tak to snad bude držet
Když jsem byl mladej tak jsem byl hrozně namyšlenej, ale teď  - teď už nemám  žádnou chybu !

Offline faraon

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 33
Re: Pravý sklo na světlo (canyon 600)
« Odpověď #7 kdy: Pondělí, 18/08/2008, 19:51 »
ak sa nemylim tak mam to ktore nieje na cocke .... takze ak potrebujes to co chyba na fotke ktoru si dal tak nepomozem ak to druhe tak ho mam ...

Offline Pigi

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 269
  • Pohlaví: Mužské
  • Yamaha TDM 900 ABS
Re: Pravý sklo na světlo (canyon 600)
« Odpověď #8 kdy: Středa, 20/08/2008, 17:02 »
ak sa nemylim tak mam to ktore nieje na cocke .... takze ak potrebujes to co chyba na fotke ktoru si dal tak nepomozem ak to druhe tak ho mam ...
ahoj potřebuju to na dálkové světlo tak by to mělo bejt ono ted jsem na dovolený tak mi napiš co za něj chceš a odkud jsi jestli se nějak domluvíme tak pokud to bude nějak přicestě tak bych se stavil ted jsem v Rožnově pod Radhoštěm a v sobotu se vracim na Prahu zatim dík ahoj
Teď jsem si všim že máš sk v emailu jsem na dovolený u sk hranic tak pokud to nebude přez celý slovensko klidně si udělám vílet
« Poslední změna: Středa, 20/08/2008, 17:06 od Pigi »
Když jsem byl mladej tak jsem byl hrozně namyšlenej, ale teď  - teď už nemám  žádnou chybu !

Offline faraon

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 33
Re: Pravý sklo na světlo (canyon 600)
« Odpověď #9 kdy: Pátek, 22/08/2008, 09:13 »
caues som z nitry , tak ked chces tak si pridi pren :-)  je to to co nieje na cocke , cize dialkove .... a cena hmm tazko povedat pravdupovediac nemam ani potuchy idealna by bola vymena za nejaky plast ak by si mal navyse napriklad my chybaju tie plasty co su na nadrzi zboku tie male co zakrivaju skrutky , spodny pod motorom mam poskodeny ... pripadne potrebujem prednu brzdovu packu .... no ak by si nemal nic z toho tak co povies trebars na 500 sk ?

Offline Pigi

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 269
  • Pohlaví: Mužské
  • Yamaha TDM 900 ABS
Re: Pravý sklo na světlo (canyon 600)
« Odpověď #10 kdy: Středa, 27/08/2008, 09:54 »
Ahoj Bohužel jsem se už nedostal k internetu (přestala tam fungovat wifina) Tak to čtu až teď plasty žádný nemám ta cena by šla já tam zkusim dát to co mi spadlo a uvidim jak to bude vypadat pak se ti ještě ozvu,ty máš to sklo vyndaný nebo je to ještě v tom plastu ?
Když jsem byl mladej tak jsem byl hrozně namyšlenej, ale teď  - teď už nemám  žádnou chybu !

Offline faraon

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 33
Re: Pravý sklo na světlo (canyon 600)
« Odpověď #11 kdy: Středa, 27/08/2008, 18:22 »
je este v plaste , ale nemyslim zeby bol pre mna nejaky velky problem to vybrat s tadial.... ak budes mat zaujem  ozvy sa najlepsie ked napises rovno na mail...

Offline Pigi

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 269
  • Pohlaví: Mužské
  • Yamaha TDM 900 ABS
Re: Pravý sklo na světlo (canyon 600)
« Odpověď #12 kdy: Středa, 27/08/2008, 18:35 »
Dobrá zatim dík já se ti pak ozvu
Když jsem byl mladej tak jsem byl hrozně namyšlenej, ale teď  - teď už nemám  žádnou chybu !