Autor Téma: DVA roky od zalozeni Cagiva Clubu!  (Přečteno 2087 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
DVA roky od zalozeni Cagiva Clubu!
« kdy: Středa, 17/05/2006, 22:22 »
Zdravim Vas pratele jedne stopy. Blizi se druhe vyroci zalozeni CC a tim padem vykroceni do tretiho roku fungovani CC. Prvni rok byl ve znameni dohadovani se o srazech :). Nakonec se "az" v druhem roce podnikly dva vetsi sraziky (Wilsona a Vyzlovka) timto bych chtel podekovat organizatorum kteri za to vse mohli! Takze diky Mikusaku a Oldine za dobre zorganizovane akce. Doufam, ze letos (v tretim roce CC) se akce vyvedou alespon stejne dobre jako v minulych letech.

Jsem rad, ze se na mych (vlastne bych mel rikat nasich) strankach schazi lide, co jsou ochotni si navzajem pomoci. Myslim ze neni nasim cilem stat se nejakym velkym, vetsim, znamejsim, uznavanejsim nebo dokonce snad tim padem treba i zatracovanym a klubem. Podle mecho a troufam si rici ze i vetsiny clenu CC je to prijatelnejsi tak ja fungujeme ted. Dvere pro nove cleny jsou sice jiz delsi dobu zavrene a nikdo vlastne presne nevi proc, (asi bych to mel vedet ja, ale me se neptejte). Verim, ze klic se v nejblizsich dnech urcite najde.

Zamyslete se nad tim, k cemu Vam tyto stranky a lide sdruzijici se kolem nich jsou. Verim, ze to tady smysl a budoucnost ma. A pokud mate nejake vyhrady ke me a memu pristupu tak nevahejte a napiste mi to.

Vykrocme vsichni tim spravnym smerem do tretiho roku s Cagiva Clubem!

Kdo chce muze to oslavit treba na Brodaku, kte se to vse zacalo! Info TADY.


Historicke foto:



S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
DVA roky od zalozeni Cagiva Clubu!
« Odpověď #1 kdy: Středa, 17/05/2006, 22:26 »
Ja jedu.Oslavime to spolu pavle.
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline Paolo

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 406
  • Pohlaví: Mužské
DVA roky od zalozeni Cagiva Clubu!
« Odpověď #2 kdy: Středa, 17/05/2006, 23:27 »
Taky bych se p?ijel podívat na Bro?ák, ale bohužel pracovní vytížení mi to nedovolí. Takže až ta letní akce.:(
Suzuki DL 650 V-Strom, dříve Cagiva Canyon 500
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože může přijít blb, který neví, že to nejde a udělá to.

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
DVA roky od zalozeni Cagiva Clubu!
« Odpověď #3 kdy: Středa, 17/05/2006, 23:35 »
Gratulace k narozeninám :-)))

Jinak si myslím, že nejv?tší hodnota CC je v tom,  co se nachází prív? na tomhle webu, tedy informace a lidé kolem :-)
BMW F650 CS '04

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
DVA roky od zalozeni Cagiva Clubu!
« Odpověď #4 kdy: Čtvrtek, 18/05/2006, 00:30 »
Taky gratuluju pánové a moc to tu chválím... Myslím, že je nás víc, co nám spole?enství r?zných osobností a hlavn? p?átel Cagivy a jedné stopy v?bec, né jednou dosti pomohlo v r?zných problémech! Je to tu fajn, super lidi a t?ším se, že vás v ?ervnové akci poznám osobn?, nebo alespo? v?tšinu... D?ív mi to bohužel nevyjde, nebo? jsem stále na nemocenské a jsem limitován vycházkama... Tak to po?ádn? oslavte! :)
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
DVA roky od zalozeni Cagiva Clubu!
« Odpověď #5 kdy: Čtvrtek, 18/05/2006, 06:43 »
tak to vypadá na repete? Já se tam ukážu na sto procent
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
DVA roky od zalozeni Cagiva Clubu!
« Odpověď #6 kdy: Čtvrtek, 18/05/2006, 07:54 »
Tak já doufám, že se to po?ádn? oslaví tou letní akcí, kde se nás z?ejm? sejde hodn?, podstatn? víc, než na Wilsonce a Vyžlovce, takže skládám hold Špa?asov? organizaci.
Sice nep?ijedu jako ka?oná?, ale jako plechovká?, ale rád se uvidím s t?mi, co znám a poznám ty, co znám jen odsud.
Sám za sebe musím ?íct, že nalezení t?chhle stránek a tohodle klubu mi v mém motoza?átku na ka?once hodn? pomohlo - jednak informacemi, radami, zkušenostmi, ale hlavn? p?átelským p?ijetím do téhle party.
Takže vzkaz pro zakladatele - DOB?E JSTE UD?LALI !!!
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
DVA roky od zalozeni Cagiva Clubu!
« Odpověď #7 kdy: Sobota, 20/05/2006, 11:30 »
Moje ?e? Oldo, s tím taky po?ítám, že se to tam po?ádn? oslaví....! :)
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
DVA roky od zalozeni Cagiva Clubu!
« Odpověď #8 kdy: Sobota, 20/05/2006, 12:01 »
jak vzpomínám jak vzpomínám, tak už si ani nevzpomenu, ?í to byl v?bec nápad???
Hayabusa 1,3 MPi