Autor Téma: Fotky z Ostašského Cagivatreffnu od Ice&Cindy a PavlaH9&kobliha  (Přečteno 7583 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline h2o

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
    • http://www.motogang.ovachat.cz
Fotky z Ostašského Cagivatreffnu od Ice&Cindy a PavlaH9&kobliha
« Odpověď #30 kdy: Středa, 28/06/2006, 09:49 »
Hasta banána. Sice jste už psali, že je toto téma uzav?ené, ale stejn? si ješt? dovolím podotknout jednu v?c - nerozlišuji lidi na Pražáky a Ostraváky, nebo na Pražáky a mimopražské, ale na pohodové a ... ty druhé. A myslím, že na sraze jsme si všichni dokázali, že pat?íme mezi ty pohodá?e a že spolu dokážeme v pohod? vycházet. Dám p?íklad - kdyby sebou nedejbože n?kdo fláknul, tak myslím, že mu mašinu zvedá první ?lov?k, co bude nejblíž a nebude se dívat jakou má SPZ,ne? Takže se všici m?jte a t?ším se na další srazík. H2O
Suzuki DR-BIG 750 :)

Offline Paolo

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 406
  • Pohlaví: Mužské
Fotky z Ostašského Cagivatreffnu od Ice&Cindy a PavlaH9&kobliha
« Odpověď #31 kdy: Středa, 28/06/2006, 22:46 »
To H2O: moc hezky si to vystihl,  není k tomu co dodat.
Suzuki DL 650 V-Strom, dříve Cagiva Canyon 500
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože může přijít blb, který neví, že to nejde a udělá to.

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Fotky z Ostašského Cagivatreffnu od Ice&Cindy a PavlaH9&kobliha
« Odpověď #32 kdy: Čtvrtek, 29/06/2006, 06:44 »
moje ?e? kámo
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline muscus

  • Bandit 650 K8, Canyon 500 r.v. 00
  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Pohlaví: Mužské
Fotky z Ostašského Cagivatreffnu od Ice&Cindy a PavlaH9&kobliha
« Odpověď #33 kdy: Čtvrtek, 29/06/2006, 14:42 »
No ješt? ,že jste  to téma Ostrava a Praha už uzav?eli.Jen ti co byli po celou dobu v Ostaši u ohn? ví ,že toto téma bylo probíráno jen na urovni pro? tato ryvalita v?bec vznikla.Ten kdo zaslechl jen útržky ve?erní debaty u ohn? se myln? domnívá-l,že z??astn?ná ostravská výprava má výhrady v??i Praze.Vše se bralo s úsm?vem a vtipem.

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Fotky z Ostašského Cagivatreffnu od Ice&Cindy a PavlaH9&kobliha
« Odpověď #34 kdy: Pátek, 30/06/2006, 09:29 »
Citace: muscus
No ješt? ,že jste  to téma Ostrava a Praha už uzav?eli.Jen ti co byli po celou dobu v Ostaši u ohn? ví ,že toto téma bylo probíráno jen na urovni pro? tato ryvalita v?bec vznikla.Ten kdo zaslechl jen útržky ve?erní debaty u ohn? se myln? domnívá-l,že z??astn?ná ostravská výprava má výhrady v??i Praze.Vše se bralo s úsm?vem a vtipem.
Já u ohn? v?bec nebyl. O ten nešlo. Jak jsem se tu do?etl, bylo všechno jen žertem. Tak jsme se zasmáli! No a uvidíme p?íšt?...
A všechno je jinak... Mik.

Offline Doležal František

  • Čestný člen CC
  • Pokročilý
  • ****
  • Příspěvků: 94
    • http://doktorbig@seznam.cz
Fotky z Ostašského Cagivatreffnu od Ice&Cindy a PavlaH9&kobliha
« Odpověď #35 kdy: Pátek, 30/06/2006, 19:58 »
To nebylo na ni?í u?et byla to takova sranda.O mlouvam se ze to n?kt??í vzali špatn?.U taboraku to zn?lo jako sranda a všichni to snad brali aspon ty co  tam byly.M usim Vam ?ici že se mi vubec necht?lo zp?t do kolejí a bylo todocela smutne,když jsem Vam vyd?l zada a blikající brzdová sv?tla.J ešt? jednou seb omlouvám.
Suzuki Dl 1000 V-STROM

Offline Doležal František

  • Čestný člen CC
  • Pokročilý
  • ****
  • Příspěvků: 94
    • http://doktorbig@seznam.cz
Fotky z Ostašského Cagivatreffnu od Ice&Cindy a PavlaH9&kobliha
« Odpověď #36 kdy: Pátek, 30/06/2006, 20:28 »
Tak jsem tady znova neda mi to cht?l jsem to dovézt na další srazek,ale nevím jestli bude nejaký zajem tak se optám a doufam ze mi odpovíte. Sraz m? tak nadchl ze mam v plánu již spíše v po?.realizaci vyrobit takový pam.sokl z mramoru ze symbolem Cagivy pop?.Suzuki s datem srazu.Az vyrobim ofotím a poslu.
Suzuki Dl 1000 V-STROM

Offline Pastell

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 494
  • Pohlaví: Mužské
  • Ducati S2R 1000
Fotky z Ostašského Cagivatreffnu od Ice&Cindy a PavlaH9&kobliha
« Odpověď #37 kdy: Sobota, 01/07/2006, 07:33 »
Citace: doktorbig
Tak jsem tady znova neda mi to cht?l jsem to dovézt na další srazek,ale nevím jestli bude nejaký zajem tak se optám a doufam ze mi odpovíte. Sraz m? tak nadchl ze mam v plánu již spíše v po?.realizaci vyrobit takový pam.sokl z mramoru ze symbolem Cagivy pop?.Suzuki s datem srazu.Az vyrobim ofotím a poslu.
Klidn? p?ijet!!! :)
ho visto,ho preso,comperare ... per amore ...Ducati

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Fotky z Ostašského Cagivatreffnu od Ice&Cindy a PavlaH9&kobliha
« Odpověď #38 kdy: Sobota, 01/07/2006, 10:13 »
Citace: doktorbig
To nebylo na ni?í u?et byla to takova sranda.O mlouvam se ze to n?kt??í vzali špatn?.U taboraku to zn?lo jako sranda a všichni to snad brali aspon ty co  tam byly.M usim Vam ?ici že se mi vubec necht?lo zp?t do kolejí a bylo todocela smutne,když jsem Vam vyd?l zada a blikající brzdová sv?tla.J ešt? jednou seb omlouvám.
Není za co se omlouvat a t?ším se na dalším sraze na vid?nou! :cool:
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline StanleyM

  • Pokročilý
  • **
  • Příspěvků: 83
  • Pohlaví: Mužské
  • Intruder 1500
Fotky z Ostašského Cagivatreffnu od Ice&Cindy a PavlaH9&kobliha
« Odpověď #39 kdy: Středa, 02/08/2006, 00:01 »
Hele bando skon?ete to. Já si ni?eho nevšiml co by bylo mimo normál. A to už d?lám skorem šest let ve firm? se sídlem v Praze. Chuji jsou všude a docela mn? sere, že v pátek 100m od našeho domu, kde denn? vyjíždím 3x s autem a taky na moto se rozmáznul frajer ve 150km/h a už se neprobral (p?ipomínám v obci je padesátka). Byl na t?i nebo ?ty?i kusy, už nevím, každý to vypráví jinak. Já tam jezdím už osum let autem 50km/h, pá? tam není chodník a maminy vozí po okraji ko?árek s d?ckama. To jen na okraj, že to mám trochu t?žší když si chci vyjet na canyonu. Každý na mne hledí jak tak neurvalce nabo v lepším p?ípad? na dárce dalších orgán?. Pohled ve?ejnosti na motorká?e je kv?li takovýmhle krypl?m velmi špatný. Srandi?ky, opi?ky a popichova?ky pat?í ke klukovinám. D?láme se si srandu s druhých, ale musíme um?t i ze sebe, a vo tom to je. Tak parádní a bezproblémovou vyjíž?ku na  srazu jsem ješt? nezažil jako byla minule. Parta skv?lých kluk?, kte?í si neustále m?li co ?íci. Takže myslím, že není co ?ešit na tom od kud kdo je. Zdar a jezd?te bezpe?n? a? se zase sejdem.
Red eagle 80

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Fotky z Ostašského Cagivatreffnu od Ice&Cindy a PavlaH9&kobliha
« Odpověď #40 kdy: Středa, 02/08/2006, 07:55 »
moje slova... není k tomu co dodat!
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Fotky z Ostašského Cagivatreffnu od Ice&Cindy a PavlaH9&kobliha
« Odpověď #41 kdy: Středa, 02/08/2006, 09:47 »
rekl jsi to pekne
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline muscus

  • Bandit 650 K8, Canyon 500 r.v. 00
  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Pohlaví: Mužské
Fotky z Ostašského Cagivatreffnu od Ice&Cindy a PavlaH9&kobliha
« Odpověď #42 kdy: Středa, 02/08/2006, 11:07 »
Stanlez napsal jsi to výstižn? a p?esn?.Jó ten maník co tak špatn? skon?il si tu mašinu puj?il na výkend,že ji vyzkouší a koupí.   ............Tragédie.

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Fotky z Ostašského Cagivatreffnu od Ice&Cindy a PavlaH9&kobliha
« Odpověď #43 kdy: Čtvrtek, 03/08/2006, 01:38 »
Citace: muscus
Stanlez napsal jsi to výstižn? a p?esn?.Jó ten maník co tak špatn? skon?il si tu mašinu puj?il na výkend,že ji vyzkouší a koupí.   ............Tragédie.
taky jsem o tom slyšel.... tomu ?íkám osud... :(
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Fotky z Ostašského Cagivatreffnu od Ice&Cindy a PavlaH9&kobliha
« Odpověď #44 kdy: Čtvrtek, 03/08/2006, 12:19 »
Já tomu ?íkám nedostatek inteligence...
A všechno je jinak... Mik.