Autor Téma: Fotky z Ostašského Cagivatreffnu od Ice&Cindy a PavlaH9&kobliha  (Přečteno 7585 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Pastell

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 494
  • Pohlaví: Mužské
  • Ducati S2R 1000
Fotky z Ostašského Cagivatreffnu od Ice&Cindy a PavlaH9&kobliha
« Odpověď #45 kdy: Sobota, 05/08/2006, 18:02 »
Citace: StanleyM
Hele bando skon?ete to. Já si ni?eho nevšiml co by bylo mimo normál. A to už d?lám skorem šest let ve firm? se sídlem v Praze. Chuji jsou všude a docela mn? sere, že v pátek 100m od našeho domu, kde denn? vyjíždím 3x s autem a taky na moto se rozmáznul frajer ve 150km/h a už se neprobral (p?ipomínám v obci je padesátka). Byl na t?i nebo ?ty?i kusy, už nevím, každý to vypráví jinak. Já tam jezdím už osum let autem 50km/h, pá? tam není chodník a maminy vozí po okraji ko?árek s d?ckama. To jen na okraj, že to mám trochu t?žší když si chci vyjet na canyonu. Každý na mne hledí jak tak neurvalce nabo v lepším p?ípad? na dárce dalších orgán?. Pohled ve?ejnosti na motorká?e je kv?li takovýmhle krypl?m velmi špatný. Srandi?ky, opi?ky a popichova?ky pat?í ke klukovinám. D?láme se si srandu s druhých, ale musíme um?t i ze sebe, a vo tom to je. Tak parádní a bezproblémovou vyjíž?ku na  srazu jsem ješt? nezažil jako byla minule. Parta skv?lých kluk?, kte?í si neustále m?li co ?íci. Takže myslím, že není co ?ešit na tom od kud kdo je. Zdar a jezd?te bezpe?n? a? se zase sejdem.
Slyšel jsem,že dostal defekt tak nevim.
ho visto,ho preso,comperare ... per amore ...Ducati

Offline muscus

  • Bandit 650 K8, Canyon 500 r.v. 00
  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Pohlaví: Mužské
Fotky z Ostašského Cagivatreffnu od Ice&Cindy a PavlaH9&kobliha
« Odpověď #46 kdy: Neděle, 06/08/2006, 12:12 »
Prdlajs defekt,p?edjížd?l a rychle se vracel,p?es p?íkopu