Autor Téma: Z Motorkáře vodák  (Přečteno 4058 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Spider

  • Sponzor CC 2013
  • Pokročilý
  • *****
  • Příspěvků: 90
  • Pohlaví: Mužské
  • Honda Varadero XL1000
Z Motorkáře vodák
« kdy: Středa, 15/12/2010, 10:18 »
Přátelé, kamarádi, napadla mě hříšná myšlenka. V létě jezdívám coby rekreant sjíždět nějakou tu řeku a tak mě po debatě se Špaťasem napadlo, otázat se zde i Vás, jestli jsou mezi Vámi vodáci a byla by nějaká možnost se třeba domluvit a zajistit si zapůjčení lodí a naplánovat nějakou tu vodácku výpravu :-) Zatím jsem jel jen Vltavu, Moravu, Otavu a Ohři, ale co se týče zábavy a dobrodružství, vítězí Vltava. Sjíždění vychází cca na 4-5 dní, podle délky úseku a četnosti návštěv restauračních zařízení. Problém je spíše s objednáváním lodí, neboť se to musí dít i půl roku dopředu, tzn. mít jistotu, že si budete moci vzít v práci volno. Má to svá úskalí, ale zážitky stojí za to. Táži se Vás tedy, co si o tomto nápadu myslíte :-)
« Poslední změna: Středa, 15/12/2010, 10:42 od Spider »

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Z Motorkáře vodák
« Odpověď #1 kdy: Středa, 15/12/2010, 12:08 »
Hele myšlenka docela dobrá, ale jak chceš tady v našem spolku něcoplánovat na půl roku dopředu, když nemáš jistotu ani dva dny před srazem, že ti to někdo odřekne.  ;D ;D ;D Já jel Vltavu už asi 6x a jako prdel masakrální no  ;D takže můžu vřele doporučit.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Spider

  • Sponzor CC 2013
  • Pokročilý
  • *****
  • Příspěvků: 90
  • Pohlaví: Mužské
  • Honda Varadero XL1000
Re: Z Motorkáře vodák 2011
« Odpověď #2 kdy: Středa, 15/12/2010, 12:44 »
Tohle problém je, ale když se stanoví termín dost dopředu, tak by si lidi mohli plánovat další věci s ohledem na tuto věc :-) Dokonce i výroba dětí lze vymyslet tak, aby se nenarodily v ten měsíc, co by se jelo :-D Akceptovat se dá pouze omluva typu "Nestihl jsem se naučit plavat"  ;D Ale myslím si, že sranda by na vodě určitě byla .-)

Offline pigeon

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 248
  • Pohlaví: Mužské
Re: Z Motorkáře vodák
« Odpověď #3 kdy: Středa, 15/12/2010, 14:03 »
Tak to bych byl taky pro. Jen teda nevim, jestli zrovna tu Vltavu? Tam už je to jak na Václaváku, před jezama fronta na hodinu apod. Naposled když jsme ji jeli, tak jsme tomu přezdívali Humanitární katastrofa  ;D. Ale zase je fakt, že po cestě i přímo na řece chlastacích příležitostí nepočítaně :-)

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Z Motorkáře vodák
« Odpověď #4 kdy: Středa, 15/12/2010, 14:27 »
a nebo si muzeme pronajmout parnik a jet od Prelouce az do Hamburku  ;D ;D ;D
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Spider

  • Sponzor CC 2013
  • Pokročilý
  • *****
  • Příspěvků: 90
  • Pohlaví: Mužské
  • Honda Varadero XL1000
Re: Z Motorkáře vodák
« Odpověď #5 kdy: Středa, 15/12/2010, 15:24 »
Vltava je opravdu "vytížená" lidma, ale co se týče jezů atd, je nejzábavnější, ale pokud byste věděli o něčem jiném, tak sem s tím. Jel jsem i Ohře, ked jsou myslím menší kempy, ale zato se dá kosuek od jednoho dojít do K. Varů :-)

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Re: Z Motorkáře vodák
« Odpověď #6 kdy: Čtvrtek, 16/12/2010, 09:32 »
JHa osobne se primlouvam ze bychs e zucastnil ale vzal byhc jen neco kratsiho na prodlouzenby vikend cca ctvrtek sraz patek sobota nedele jet... cos e tyce ucasti je to jednoduchy kdo to potvrdi zaplati zalohu na lodku a to ho uz donuti vazne jet a zaridit si to...
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline Lukasrd169

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 502
  • Pohlaví: Mužské
Re: Z Motorkáře vodák
« Odpověď #7 kdy: Čtvrtek, 16/12/2010, 11:04 »
Hmmm to zni zajimave .. konecen poradna prilezitost se s nekym z vas poradne udelat .. treba s godzim by to bylo zajimave .. ale to by mse misto kanoe potrebovali remorker
RIVER 500,Ducati MONSTER 900 S ... Nejvíce na živu se cítím tváří tvář smrti.

Offline Spider

  • Sponzor CC 2013
  • Pokročilý
  • *****
  • Příspěvků: 90
  • Pohlaví: Mužské
  • Honda Varadero XL1000
Re: Z Motorkáře vodák
« Odpověď #8 kdy: Čtvrtek, 16/12/2010, 11:23 »
Zaplacení zálohy na půjčení lodí je samozřejmostí, jinak by nám je ani nerezervovali. Krátit výlet na pátek - neděli by šlo asi taky, ale to by se muselo asi fakt na tu Vltavu, nepamatuju si, že by na Otavě, nebo Ohři bylo tolik kempů za sebou, páč to by se muselo vyjet ráno a fakt jet na vodě až do pozdního odpoledne asi :-) Na druhou stranu, možná, že by se nás nesešlo tolik lidí a pár lodí by se dalo objednat později, než s půlročním předstihem ;-)

Offline jenda

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 411
  • Pohlaví: Mužské
  • R1 Pyčo!
Re: Z Motorkáře vodák
« Odpověď #9 kdy: Čtvrtek, 16/12/2010, 14:14 »
Osobně bych se velice rád zúčastnil, jenže zatim nevím vůbec jak bude letos vše probíhat, končim ve škole a měl bych nastoupit do práce, takže se nemůžu uvázat dopředu. Uvidíme.
Jawa 21, Simson SR50, Cagiva Elefant 125 (trhač asfaltu), MZ 125 SM, Honda CB600 F Hornet, Yamaha YZF R1

Offline Spider

  • Sponzor CC 2013
  • Pokročilý
  • *****
  • Příspěvků: 90
  • Pohlaví: Mužské
  • Honda Varadero XL1000
Re: Z Motorkáře vodák
« Odpověď #10 kdy: Pátek, 17/12/2010, 09:01 »
Viděl bych to následovně. Určitě se najde pár lidí, kteří by si takto spestřili některý víkend a protože to určitě nebude velká skupina, snad by nebyl takový problém si pak sehnat nějakou tu loď. Uvidíme, každopádně jsem rád, že zde jsou kladné ohlasy :-)

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Z Motorkáře vodák
« Odpověď #11 kdy: Pátek, 17/12/2010, 10:39 »
podle mě zatim řešíte něco, co se stejně vyřeší samo, takže bych to neřešil... ;D
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Spider

  • Sponzor CC 2013
  • Pokročilý
  • *****
  • Příspěvků: 90
  • Pohlaví: Mužské
  • Honda Varadero XL1000
Re: Z Motorkáře vodák
« Odpověď #12 kdy: Pátek, 17/12/2010, 11:12 »
podle mě zatim řešíte něco, co se stejně vyřeší samo, takže bych to neřešil... ;D
No hele, kdyby se chtělo něco podniknout ve větším počtu, tak rezervace lodí je nutná fakt hoooooodně dopředu, páč pak se můžeš vozit po šlajsnách leda tak na nafukovacím lehátku ;D A mě i zajímá, jeslti se najdou vůbec nějací lidi, kteří by jeli, a které by se mohlo případně koncem jara kontaktovat :)

Offline Choze

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 927
Re: Z Motorkáře vodák
« Odpověď #13 kdy: Neděle, 19/12/2010, 12:34 »
Až to bude aktuální, rádi se přihlásíme, zaplatíme a pojedem... Dobrej nápad
Yamaha FZ6S-S2 2007  45 200km (Canyon 500 '99 44 400km prodáno duben 2007)