Autor Téma: firma CAGIVA s.r.o.  (Přečteno 9847 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Guest

  • Host
firma CAGIVA s.r.o.
« kdy: Čtvrtek, 08/04/2004, 01:31 »
Ahoj, uva?uji o koupi novýho Canyona. Ale p?ístup firmy Cagiva se sídlem v Praze, je p?i nejmen?ím zvlá?tní. V?e za?alo u? na leto?ní výstav? motocykl?, kde mi nebyli schopni odpov?d?t ani na jednoduché otázky ohledn? leasingu. Z toho d?vodu jsem se sna?il je 2x kontaktoval, alespo? prost?ednictvím emailu, ale bohu?el bez jakekoliv odpov??i.  U? jsem z toho docela otrávenej a nechápu jednání této firmy, která by p?eci m?la být ráda, ?e si u ní chce n?kdo n?co koupit. v??ím tomu, ?e kdybych takhle kontaktoval nap?. Suzuki, o které jsem také uva?oval a jak to tak vypadá tak zase za?nu, ?e odpov?? dostanu b?hem pár dn?. No ale na druhou stranu se asi nem??u moc divit, u? jen kv?li tomu, ?e jejich webový stránky byly teprve nedávno aktualizovány po více ne? roce. To vypovídá o kvalit? této firmy. Nevím jestli n?kdo z Vás má z touto firmou n?jaké zku?enosti, ale jako výhradní dovozce Cagivy, jí tedy d?lá moc hezkou reklamu. Canyona jsem si p?ál, ji? v dob? kdy se za?ali d?lat první modely, ale jak  to nakonec dopadne to sám nevím.  M?jte se fajn a budu rád kdy? se k tomu vyjád?íte.

Ondra

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #1 kdy: Čtvrtek, 08/04/2004, 08:17 »
Jsou to Italové!!! Jsou divný!!! Maj plnou hubu spaget a proto se s tebou nebav?j.
Tedka vazn?. Je to fakt divny. Zkus se zeptat u n?jakýho prodejce, ty jsou podle m? o hodn? vst?ícn?j?í ne? ty machyrci v Praglu. Ja jsem z vych. ?ech. Jestli jsi taky z tohoto kraje, tak zkus Moto007 v Solnici.
Jinak p?eju hodn? zdaru a hezky velikonoce.
Hayabusa 1,3 MPi

Guest

  • Host
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #2 kdy: Čtvrtek, 08/04/2004, 08:17 »
Zkus kontaktovat prodejce v míst? svého bydli?t? a na importéra se vy....
P?ehled dealer? najde? tady
http://www.cagiva.cz/dealeri.php
Boris

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #3 kdy: Čtvrtek, 08/04/2004, 08:28 »
Dobrej napad!!!
Souhlasim. Tihle deale?i budou vde?ny za ka?dej k?eft.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #4 kdy: Čtvrtek, 08/04/2004, 13:49 »
P?ístup vý?e uvedené firmy k zákazník?m je opravdu záhadný.Zatím jsem na n? nesly?el moc chvály,spí?e ?ádnou.O internetových stránkách u? jsem se tu n?kolikrát zmi?oval.Te? se mi na nich líbí jak mají u motocykl? ozna?eno nap?. "Motor: ?ty?dobý H2O" :-)) je?t? jsem to nikde nevid?l a je to pro m? p?inejmen?ím zajímavé.Ale te? m? celkem pot??ily v dubnovém vydání ?asopisu SUPERMOTO m?li t?i plakáty :-).To ?e firma má v názvu "Cagiva" pro n? asi nic neznamená.Mo?ná kdyby jste projevily zájem nap? o motocykl MV Agusta F4 1000 S1+1 tak by to s nima mohlo mo?ná tro?ku hnout,ale nevim nevim.Canyon? jezdí pom?rn? dost,dalo by se ?íci ?e je to úsp??ný motocykl.N?kde jsem sly?el ?e se tento rok dová?í jen do ?eské republiky a ?e výroba byla u? pozastavená,ale nevim jestli se tom? dá v??it.Nejspí? Canyonky pro nás skládají z díl? na sklad?.Kdy? se mrknete do výpisu z obchodního rejst?íku tak tam naleznete dv? spole?nosti se stejným sídlem a to:CAGIVA  spol. s r.o. (26.03.1992) a CAGIVA BOHEMIA, s.r.o (06.01.1998).Celý výpis je vcelku zajímavý.V?ak se mrkn?te na www.justice.cz a tam u? se k tomu n?jak dopracujete.

Ur?it? se obra» na n?jakého dealera tam se do?ká? vst?ícn?j?ího jednání a zájmu.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #5 kdy: Čtvrtek, 08/04/2004, 15:05 »
Napi? odkud jsi, m??eme pak radit konkrétn?. V Brn? je dobrá Ducati Motors nebo TSS v ?eské u Brna. Co se Prahy týká, zkusil bych ten Brandýsek - byla s nima domluva i po telefonu.  Jinak na p?ístup CAGIVY jsem zatím taky moc chvály nesly?el - je to ale asi v na?ich lidech ve vedení oficiálního zástupce pro ?R.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #6 kdy: Čtvrtek, 08/04/2004, 15:33 »
to sejrac:
Je opravdu fakt s tim Canyonem???
Nebo to je:"Jedna babka povidala"???
Hayabusa 1,3 MPi

Guest

  • Host
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #7 kdy: Čtvrtek, 08/04/2004, 23:41 »
V?era jsem zapomn?l napsat, ?e jsem z Prahy, tak?e Brno i Východní ?echy jsou dost z ruky.  Koukal jsem i na ostatní prodejce v Praze a byl jsem se podívat v Motoráji ale tam cht?ji min 30% akontaci a to je na m? moc, narozdíl od firmy CAGIVA, kde jim sta?í pouze 15%, co? by mi vyhovovalo nejlépe.  Také jsem byl ve firm? JP moto, ale tam zase není Cagiva ani jedna.(alespo? na sklad?)Zkusím je?t? ten Brandýsek u Kladna, ten prý je docela dobrý podle toho co se tady psalo. Jinak souhlasím se Sejracem, ?e kdybych cht?l koupit tu MV Augustu, tak to by byl z jejich strany asi jiný p?ístup.
 Zatím se m?jte fajn, hezké velikonoce a pak napí?i jak to dopado.

Ondra

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #8 kdy: Úterý, 13/04/2004, 15:30 »
Jestli ses z praglu tak zkus motorobert v brandysku u kladna
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Guest

  • Host
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #9 kdy: Úterý, 13/04/2004, 22:07 »
Ahoj, tak nakonec jsem si tu motorku objednal p?ímo u Cagivy, m?l bych ji mít p?í?tí týden. Musel jsem si pospí?it, proto?e v celý Praze je prý jen jeden Canyon a za m?síc, kdy jsem ji cht?l p?vodn? kupovat, by u? nemusela být v ?echách jediná motorka. Pro tu mojí jedou a? do Strakonic, oni sami u? ?ádnou nemají. Dal?í dodávku canyon? ?ekají nejd?íve v ?ervenci, jestli v?bec, mo?ná  a? v zá?í.  To by m? zajímalo kdo si tu motorku koupí po sezon?. D?vodem je prý to, ?e v Itálii je je?t? nevyrobily.  Zatím ahoj

Ondra

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #10 kdy: Čtvrtek, 15/04/2004, 13:37 »
debilove-uz se na tebe tesime az vyrazis tak co jedes taky na srazek?
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Guest

  • Host
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #11 kdy: Čtvrtek, 15/04/2004, 23:37 »
to spatas: jestli se s ní do té doby nau?ím po?ádn? jezdit( p?ed tím jsem m?l MZ 150 a to je p?eci jen velký skok), tak bych jel.

Ondra

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #12 kdy: Pátek, 16/04/2004, 00:06 »
Na Canyona si lehce zvyknes ja na nej sedlal ze Simsona a za tyden jsem se uz docela umel vejit do zatacky.

Jo a zaregistruj se :-)
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #13 kdy: Pátek, 16/04/2004, 19:44 »
Na n?j si zvyknes hnedka. Je to takovej lepsi fichtl na silnici a trochu i do terenu.
Hayabusa 1,3 MPi

Guest

  • Host
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #14 kdy: Sobota, 17/04/2004, 12:16 »
canyona noveho vcetne helmy jako darek koupis v Motoraji a jedinej v Cechach teda fakt neni