Autor Téma: firma CAGIVA s.r.o.  (Přečteno 9846 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Ondra

  • Host
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #15 kdy: Sobota, 17/04/2004, 23:57 »
to anonym:  p?e?ti si po?ádn? co jsem tady psal o pár ?ádk? vý?. Tam se jednak do?te?, ?e o Motoráji jsem tady u? mluvil- to je to jediný místo v Praze, kde je Canyon. A nic se tady nepí?e o tom, ?e v ?echách není jediný Canyon, ale o tom, ?e jich je málo a ?e za m?síc by nemusel být ani jeden.

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #16 kdy: Pondělí, 19/04/2004, 14:21 »
ja na canyona presedlal z aprilie sr50-skutrik a uplne v pohode ale je fakt ze jsme predtim jezdil dlouho na jinejch mootrkach fichtl mustang babeta mz a spol
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Ondra

  • Host
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #17 kdy: Pondělí, 19/04/2004, 23:16 »
Tak motorka u? mi stojí v gará?i, jede se na ní fakt skv?le. Cht?l bych se zeptal jak vypínáte motor. Jestli rovnou vypnete zapalování klí?kem nebo pou?íjete ten spína? co je na pravý stran?. A je?t? jedna v?c. V Cagiv? mi ?ekli, ?e první garan?ní prohlídka je po 1000 Km, ale n?kdo tady nedávno psal, ?e to má být p?i 500 km. Tak co z toho je správn?? Díky za odpov??

Ahoj

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #18 kdy: Úterý, 20/04/2004, 07:41 »
Vypínám to tím spina?em. Jinak to CDI mi dali u? nový a v?etn? nové olov?né baterie, p?edních desti?ek a toho trochu jinýho CDI to stálo 6000,-.  Má to te? trochu ?achav?j?í zvuk a výrazn?j?í citlivost na ubrání plynu. P?íjde mi to trochu hor?í v ni??ích rychlostech ne? p?edtím, naopak na dálnici to má men?í vybrace p?i rychlostech nad 100 a do 140 to leze o poznání ochotn?ji.

Bavil jsem se s mechanikem - u tohoto typu zatím nejvíc vym??uje volnob??ky - to pova?uje za typickou závadu. Jinak lze to b??n? zp?evodovat p?es ?et?zovku  do rychla nebo do pomala - cenov? do 4000,-.

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #19 kdy: Úterý, 20/04/2004, 12:39 »
Jinak lze to b??n? zp?evodovat p?es ?et?zovku do rychla nebo do pomala - cenov? do 4000,-.

No tak to bych mohl vyzkou?et,prot?e m? u? asi ?et?zovka odel?la :(.asi po 20tis. km.Asi jezdim jak prase.Kole?ka PBR a ?et?z IRIS.A je to v ?iti.Staral jsem se o to podle mýho pekn? :)
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #20 kdy: Úterý, 20/04/2004, 12:42 »
Tak motorka u? mi stojí v gará?i, jede se na ní fakt skv?le. Cht?l bych se zeptal jak vypínáte motor. Jestli rovnou vypnete zapalování klí?kem nebo pou?íjete ten spína? co je na pravý stran?. A je?t? jedna v?c. V Cagiv? mi ?ekli, ?e první garan?ní prohlídka je po 1000 Km, ale n?kdo tady nedávno psal, ?e to má být p?i 500 km. Tak co z toho je správn?? Díky za odpov??

Tak to ti gratuluju,nakonec to dopadle celkem rychle.
Taky to vypinam spinacem,ale jak nekdo tady radil tak az tak 20-30 vterin po zastaveni masiny.Pak totiz volnobezka neudela takovou tu divnou ranu.Zatim me to tak funguje.Ale ja mam vlastne 6ku,ale je to stejny.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #21 kdy: Úterý, 20/04/2004, 16:17 »
ja to vypinam klickem ale asi zacnu spinacem.jinak to zprevodovani me vyhovuje akorat to paty kolecko je fakt takovy onaky jelikoz se zato musi tahat aby to je lo a necukalo-ale to ni nejak moc nevadi:-)

sejraci kdo vi co u tebe znamena slovo :podle mýho pekn? :)
ne nic proti ale tohle jsou proste veci ktery odchazej a je to asi o stesti jakou clovek chytne kvalitu ale kamos mi rikal ze je mnohem lepsi na enduro kupovat retez jako na supersporta ten pak vydrzi prej dvojnasob-ale nevim jak na canyonoj on to ma na africe
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #22 kdy: Úterý, 20/04/2004, 17:03 »
sejraci kdo vi co u tebe znamena slovo :podle mýho pekn? :)
ne nic proti ale tohle jsou proste veci ktery odchazej a je to asi o stesti jakou clovek chytne kvalitu ale kamos mi rikal ze je mnohem lepsi na enduro kupovat retez jako na supersporta ten pak vydrzi prej dvojnasob-ale nevim jak na canyonoj on to ma na africe


No znamena to ze kvalitne a s laskou.
Ja vim ze to odchazi,nevim co bych po tom chtel.Stvou me ty penize za to kdyz se toho budu asi chtit zbavit.Ja jsem ale poctivak a nechci to nekomu prodat kdyz to neni v cajku.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #23 kdy: Úterý, 20/04/2004, 17:11 »
to stou poctivosti o tobe vsichni dobre vime a kdo to nevi tak mu to muzu z vlastni zkusenosti dosvecit:-)
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Ondra

  • Host
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #24 kdy: Středa, 21/04/2004, 23:19 »
Tak dnes se mi rozbilo ovládáni na otvíráni sedla. Lanko je uchycený v n?jakým plastu a ten prasknul. To brzo - po t?ech dnech.  Tak?e místo toho, abych si dneska po?ádn? u?il motorky, kdy? bylo tak hezky, tak jsem se celý den sna?il sundat sedlo. Opravdu zá?itek. V?echny ty mizerný plasty jsou mimo jiné uchycený i pod sedlem, tak?e nebylo v?bec mo?ný se z jakékoliv strany dostat k tomu mechanismu. No nakonec po celodenním usílí, kdy u? jsem vsteky mládil do v?eho co mi p?i?lo pod ruku, se mi to poda?ilo otev?ít pomocí ?roubováku a kladiva. U? se te?ím a? pojedu do Cagivy a omlátím jim to tam o hlavu. Celej ten mechanismus otvírání byl zni?enej, tak?e jsem si pom?rn? slo?it? ud?lal jiný, který, troufám si ?íct, vydr?í mnohem více ne? ten plast co tam byl. Na záv?r bych je?t? cht?l ?íct, ?e jsem to sedlo otvíral p?esn? tak jak mi ?ekli v Cagiv?, tak?e rozhodn? se to nestalo mojí vinou. Nejspí? to ovládání bylo po t?ch t?ech dnech, co tu motorku mám, u? moc unavený. Samoz?ejm?, ?e první co m? napadlo bylo, ?e s tím zajedu do Cagivy a» to tam opraví, kdy? je to nová motorka, ale m?l jsem obavu z toho, ?e by tam taky mohla n?kolik týdn? být, ne? by to n?kdo v?bec ud?lal.

Tak zatím se m?jte moc fajn a doufám, ?e to bylo to jediný negativní, co m? v souvislosti s Canyonem potkalo.

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #25 kdy: Čtvrtek, 22/04/2004, 13:34 »
nechci te strasit ale je to italie a stou si jeste vyhrajes rika ti neco pojem DODO?-dodelej doma:-)
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Ondra

  • Host
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #26 kdy: Čtvrtek, 22/04/2004, 23:34 »
to spatas: hm, tak to se mám na co t??it.

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #27 kdy: Pátek, 23/04/2004, 13:45 »
¨neboj se ono to zas tak hrozny neni
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Guest

  • Host
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #28 kdy: Pátek, 23/04/2004, 14:12 »
P?ed m?sicem jsem klukovi kupoval Jawu 125 sport (ve Znojm?) a tam m? prodava? ?íkal ?e má dost ?patný zku?enosti s Jawou a ty nejlep?í s Cagivou. M?l tam vystavenýho Canyona a dost jsem nad ním slintal... No ?asem (a? se mladej zajezdí) uvidíme ;-)

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #29 kdy: Sobota, 24/04/2004, 07:13 »
P?ed m?sicem jsem klukovi kupoval Jawu 125 sport (ve Znojm?) a tam m? prodava? ?íkal ?e má dost ?patný zku?enosti s Jawou a ty nejlep?í s Cagivou. M?l tam vystavenýho Canyona a dost jsem nad ním slintal... No ?asem (a? se mladej zajezdí) uvidíme ;-)

On by se ur?it? "zajezdil" i na Canyonu :)))
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<