Autor Téma: firma CAGIVA s.r.o.  (Přečteno 9847 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #30 kdy: Sobota, 24/04/2004, 11:49 »
ono popravde receno kdyz se clovek takhle rozhoduje tak ja osobne bych asi volil hodne investovat do obleceni a vseobecne do obchrany pred padem apak bych radsi sel trebas do toho canyona jelikoz uz je to nacini s kterym se da pracovat a kdyz si kluk bude myslet ze ma masinu prtoze ma novou javinu  a bude chctit nekoho predjizdet napriklad zatahne  za plyn a zjisti ze to vlastne az zas tak nejede a nedej buh to nestihne popripade zase nekde neco nedobrzdi jelikoz na jawe uprimne receno ty brzdy nic moc tak bych sel radsi tere vim ze maximalka neni zas tak vysoka aby se na tom zabil(nerikam ze 160km/h na zabiti nestaci)ale zas kdyz bude potrebovat jet tak to jede a hlavne to nefunguje na fazi nahodnejch vybuchu-a brzdi to rekl bych solidne.tak nevim no ale na nejakej cas tajawa taky neni spatna volba ale za ty prachy bych doi toho urcite nesel jo a jen tak mimochodem canyon je skvele ovladatelnej a ja si na nej zvyk hned po par hodinach jizdy.
zatim zdar spatas
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Guest

  • Host
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #31 kdy: Neděle, 25/04/2004, 17:54 »
No zatím má sm?lu, je omezenej v?kem, na Canyona m??e a? od 21 let :-(

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #32 kdy: Neděle, 25/04/2004, 18:55 »
Nevim,ale na 600ku muze ne?Ta mam psano 24kW.Tedy alespon ta moje.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Guest

  • Host
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #33 kdy: Pondělí, 26/04/2004, 11:41 »
Ja se koukal, ?e to má výkon 40k, co? je myslím 32 kW, tak jsme o tom dál neuva?ovali :-( Ale líbí se m? moc...

Offline Darkness

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 536
  • Pohlaví: Mužské
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #34 kdy: Pondělí, 26/04/2004, 12:09 »
Tak bych jen rad dodal, ze ja jsem u CAGIVA, s.r.o. kupoval noveho Canyona loni na jare a s panem majitelem jsem se malem soudil. Slo v jadru o blbost (zarucni oprava prevodovky), ale jejich pristup me tak trosku vytocil a tak jsem se zacal trosku zajimat o zakony, vzal si pravnika atd. Mel jsem s panem Medvedem i osobni sezeni, ale jeho arogance byla az neuveritelna. Ve finale jsem z toho na radu sveho pravnika vycouval (proste jsem vymekl :-))). No kazdopadne bych uz bral CAGIVA, s.r.o. jako posledni moznost ;-)
Suzuki DL 650 V-STROM (Týna :) )
bejvalky: Kawasaki ZZR 600, Cagiva Canyon 500, Jawa 350-634, Jawa 350-639, Simson S51 enduro, Gilera skutr

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #35 kdy: Pondělí, 26/04/2004, 15:12 »
jen tak mimochodem k tomu vykonu muze na to od 18 jelikoz je to sice omezeny 25 kw ale taky tam je pomer hmotnost/vykon a to splnuje sice jen tak tak ale splnuje!:-)
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Ondra

  • Host
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #36 kdy: Pondělí, 26/04/2004, 21:34 »
To Darkness: Tak jsem rád, ?e jsi mi potvrdil to, co jsem si myslel a to co jsem sem také psal. Co se týká jejich p?ístupu tak to jsem tady rozebíral u? n?kolikrát a bohu?el koukám, ?e nejsem jediný kdo má s touto firmou ?patné zku?enosti. Jen doufám, ?e u nich nikdy nebudu muset nic reklamovat.

Daniel

  • Host
firma CAGIVA s.r.o.
« Odpověď #37 kdy: Pondělí, 26/04/2004, 22:23 »
Zdravím.
Já to taky zkou?el Cagiva s.r.o., ale hned jsem to vzdal.Ten p?ístup byl odstra?ující.Ca?ona jsem koupil v Motoráji a jsem spokojenej.Jinak se zají?dí 1000km a pak je první vým?na oleje.Sedí to i podle servisní kní?ky,v pátek tam jedu a pak si to rozdám s ca?onkem kone?n? na férovku.