Autor Téma: světlo na Canyona - namísto skla plexi  (Přečteno 2178 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Pavlusha

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 158
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=76847
světlo na Canyona - namísto skla plexi
« kdy: Čtvrtek, 16/02/2012, 21:20 »
Zdarec.Dnes jsem se hrabal v nabídkách motorek a narazil jsem na Cánoy,kde má týpek nahrazené skla v př. světle plexi.Myslí,že je to dobré řešení u problému se sháněním světel.Kontakt na týpka je Email: stepan.daniel@gmail.com
Nevím,zda to někde koupil,nebo samovýroba.Taky možná mu to někde udělali na zakázku.

v příloze je fotka toho světla

Offline Šáňo

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 19
  • Pohlaví: Mužské
Re:světlo na Canyona - namísto skla plexi
« Odpověď #1 kdy: Sobota, 10/03/2012, 21:22 »
Jo čejče také jsem mu volal jeto tak 14 dní on jí prodává ale skla --plexi mu někdo dělal.Také se o to pokouším  :P dnes jsem odlil formu  :D  a zítra pokud vyschne zkusím udělat sklo u čočky  ;D a pokud to pujde tak musím sehnat někoho kdo má zase dálku sklo a dohodnout se sním o zapujčení abych vyrobil obě skla.Jinač jsem sehnal šoumena v Praze ale ten chce za obě skla v plastu 2500 - 3000 Kč

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Re:světlo na Canyona - namísto skla plexi
« Odpověď #2 kdy: Úterý, 20/03/2012, 10:07 »
Jak to odeljvas?
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline Šáňo

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 19
  • Pohlaví: Mužské
Re:světlo na Canyona - namísto skla plexi
« Odpověď #3 kdy: Úterý, 20/03/2012, 15:58 »
Do sádry ale nepovedlo se :'( jelikož jsou tam moc velké zlomy.Tak se mě povedlo alespoň naohejbat pěkně předek a boky dodělám a přilepím - navařím ;D tak jsem zvědav jak to dopadne :P :P :P

Offline Pavlusha

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 158
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=76847
Re:světlo na Canyona - namísto skla plexi
« Odpověď #4 kdy: Úterý, 03/04/2012, 12:34 »
Myslím si,že i za ty 2500Kč obě skla se daj.Nové vyjde tak skoro 4x tolik a jeď si pro ně do Taliánska.Světlo starší vychází na stejno a sežeň je někde.Z bouraček je to vždy s jedním dobrým,když se zadaří a je po nich poprask.Já měl jedno světlo do fóra a po prodání Canoe jsem je udal.Jen se po něm zaprášilo.Tak držím palce k dobrýmu výsledku.Konečně by někdo prolomil problem se světlem na Canoy.