Autor Téma: Canyon 1996 po nastartovani chcipne  (Přečteno 1272 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ferkov

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
Canyon 1996 po nastartovani chcipne
« kdy: Středa, 10/08/2011, 21:44 »
AHojky, privezljsem si Canyona z DE a jeste jsem se nesvezl a uz mam problem. Studenej nastartuju hned na otoceni motoru, otacky jsou tesne pod 2000. vlezu na nej zmacku spojku dam za 1 a najednou cvaknuti motor stoji. chci ho nastartovat a strili do vyfuku nejde po chvili trapeni opet naskoci necham ho na volnobech a za chvili zase ten zvuk jako by strelil obracene a chcipne.. a opet nejde nastartovat.... zajimavy je, ze kdyz ho nenecham na volnobeh, nastartuji studenej trochu ho drzim na otackach tak se rozjedu bez problemu a pri jizde uz se mi zda normal.. kde by mohl byt problem?? dekuji
« Poslední změna: Středa, 10/08/2011, 22:14 od ferkov »

Offline pigeon

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 248
  • Pohlaví: Mužské
Re: Canyon 1996 po nastartovani chcipne
« Odpověď #1 kdy: Čtvrtek, 11/08/2011, 07:29 »
Zkus nejdřív zkontrolovat sytič, jestli je uplně zavřený.

Offline ferkov

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
Re: Canyon 1996 po nastartovani chcipne
« Odpověď #2 kdy: Čtvrtek, 11/08/2011, 08:02 »
No vypadá to, že je sytič v pořádku, nemůže to být nějaký problém s tím klínkem na magnetu jak jsem tu někde četl'? ale je zajímavý, že když vystydne chytí hned napoprvé. dělá to jen na volnoběh, když klesne pod nějakou mez např při tom zařazení jedničky..

doomik

  • Host
Re: Canyon 1996 po nastartovani chcipne
« Odpověď #3 kdy: Pátek, 12/08/2011, 07:05 »
Mozna by jsi mohl opravdu zkontrolovat karburator, jestli neni pricpana volnobezna tryska, vzdusnik
ci cely kanalek volnobehu.

Offline drtic

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 482
  • Pohlaví: Mužské
Re: Canyon 1996 po nastartovani chcipne
« Odpověď #4 kdy: Úterý, 30/08/2011, 21:33 »
Viděl bych to taky jako Doominik na ten karbec. Ještě bys mohl zkontrolovat tu gumenůůů přírubu co je mezi karbecem a válcem motoru zda není prasklá.
Není nad požitek z jízdy s nadbytkem kroutícího momentu!!!