Autor Téma: Ztratil jsem klí?ky  (Přečteno 2804 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Guest

  • Host
Ztratil jsem klí?ky
« kdy: Čtvrtek, 31/03/2005, 06:53 »
Zdravím všechny.V?era se mi stala nep?íjemná v?c.Vykradli mi auto.Mimo jiných cenností jsem p?išel i o klí?ky od svého V-Raptora:mad: Bohužel jediné.Nevíte n?kdo,jak tuhle situaci vy?ešit?P?edem díky.

B?e a

  • Host
Ztratil jsem klí?ky
« Odpověď #1 kdy: Čtvrtek, 31/03/2005, 07:59 »
Ahoj Špage?áku, já pracuju v autobranži a vím, že když se tohle stane u auta, sta?í dodat jakýkoli zámek (t?eba ví?ko nádrže) specializovaný firm? a oni podle stavítek zámku nabrousí zcela nový klí?. Doporu?uji proto, pokud má tv?j Raptor n?co jako zámek p?ilby nebo sedla, tenhle zámek vymontovat (bude to snazší než demontovat spínací sk?í?ku) a dodat ho firm? která tuhle službu d?lá. nevím z jakého m?sta jsi, ale kontakty na takové firmy najdeš na netu. Obecn? je to schopna ud?lat každá druhá firma co brousí klí?e (zkus t?eba "Renezance"). Hodn? št?stí. B?e?a

Guest

  • Host
Ztratil jsem klí?ky
« Odpověď #2 kdy: Čtvrtek, 31/03/2005, 09:54 »
Díky moc B?é?o.Jsem z Prahy,tak tady ur?it? n?co objevím.

B?e a

  • Host
Ztratil jsem klí?ky
« Odpověď #3 kdy: Čtvrtek, 31/03/2005, 15:22 »
Ahoj Špage?áku, tak to ti poradím. Vždycky jsem s tím problémem jezdil bu? do Renezance na Moskevské ulici ve Vršovicích. (Je to vedle toho sportu) nebo do firmy v takové té šikmé ulici od Nuselského divadla nahoru sm?rem jakoby pod nuselský most.Tam um?j skoro všechno.Tam ti ud?laj i klí?ek od zem?koule. B?e?a

andy

  • Host
Ztratil jsem klí?ky
« Odpověď #4 kdy: Čtvrtek, 31/03/2005, 16:45 »
Ta druhá firma se jmenuje RICHTER a ulice K?esomyslova. A kousek vedle, v Sekaninov? možná uvidíš stát p?ed firmou RAFO Canyona. Klidn? se zastav ;)

Guest

  • Host
Ztratil jsem klí?ky
« Odpověď #5 kdy: Čtvrtek, 31/03/2005, 21:48 »
Díky moc kluci.Zámek jsem vymontoval p?ímo ze spína?ky.Šlo to v poho.Zítra jedu do Nuslí,tak dám v?d?t,jak jsem dopad.