Autor Téma: Kawasaki Versys  (Přečteno 16221 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Kawasaki Versys
« Odpověď #60 kdy: Sobota, 21/06/2008, 10:42 »
Hele nevim jaká je objemová hmotnost benzínu, ale pochybuju, že jeden litr váží jedno kilo, je to přece lehčí než voda ne? Takže to bude ještě lehčí. Jináč hele...woni ty šmejdi v těch časákách občas píšou takový sr...čky, že je to na blití  vůbec ti rádo-by hustý profesionálové v motohousu a podobnejch blbárnách....Někdy se třeba stane, že ti prohoděj tabulky atd...JInak hele...vono jestli má motorka o deset kg víc či mín je naprosto jedno...jako hele...třeba Varan...všichni šmejdi, co nemaj sílu na to nadávaj, že je to moc těžký, ale když na tom jedež, tak je to oukej a kdo má trochu páry, tak nemá problém...Jenom lidi co tomu záviděj životnost atd... tak na tu motorku akorát nadávaj...
JInak Topola odstrojovat nehodlám...to fakt neee čéče... ;D ale někde se to dá třeba sehnat... ;D
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Anti

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 210
  • Pohlaví: Mužské
  • Elefant...vodou chlazený...
Re: Kawasaki Versys
« Odpověď #61 kdy: Sobota, 21/06/2008, 12:42 »
Varan je teda Extrém,má psaných 236Kg suchou,podle nepřesného časáku 262 s plnou.To už je "čoproidní" váha.Na cestování to zas takový problém není,ale na diskuzi motorkářů byl chlap,co to má na špuntech,a prej s tím lítá po motokrosové trati,což je teda náhul.Holt,kdo umí,ten umí...
Samozřejmě mě taky v mém pátrání zaujmul,ale za první jsem se toho lekl ze stejného důvodu jak u V-Stroma,a za druhé Hondu fakt ne.Ta tu znaméná to co VW,a já premianty nerad.
S tím odstrojením,o tom jsem uvažoval už v případě Elefanta.Malou masku,malou nádrž,a velký enduro jak fík.On Elefant,když sundáš tu nádrž a pevnou kapotáž,je docela štíhlý stroj.A pokud bych nechal udělat třeba hliníkovou podsedlovku a vyměnil ten šílený výfuk,bylo dost kil opticky a fakticky pryč.
Tak jak píšeš,na cesťáku se nějaký to kilo ztratí,naopak,alespoň je ta  mašina stabilní a sedí.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Kawasaki Versys
« Odpověď #62 kdy: Sobota, 21/06/2008, 20:13 »
Hele nevim proč dělat z cestovního stroje stroj do terénu...na to jsou snad uplně jiný mašiny ne? Nevim ale mě třeba fazer co jsem měl před topolem připadá daleko hůř manipulovatelnej, nežli topol, varedero atd... Ale co si tak myslim, že když nejseš nějakej extrémě vychrtlej anorektik, tak jestli něco má o dvacet míň nebo víc je uplně jedno... ;)
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Mica

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 136
  • Pohlaví: Mužské
  • Honda CBF 600 S
Re: Kawasaki Versys
« Odpověď #63 kdy: Sobota, 21/06/2008, 22:09 »
Hele, Godzi, proč jsi dával toho fazera z domu? Jenom se ptám, mám pomalu strach se na něco zeptat, když jsem rozpoutal svým tématem takovou bouřlivou diskuzi.
Jezdíval jsem na Cagiva Canyon 500

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Kawasaki Versys
« Odpověď #64 kdy: Neděle, 22/06/2008, 10:49 »
prrrddd....neboj se nic....

Hele vono je to takový čochtadlo na prdlačku pro mě. Jako nejelo to špatně, ale já potřebuju něco, na čem si projedu i pole atd...páč jsem tendleten...že jo...farmář...takže, po lesu, po poli, po cestě a ono jaxi s fazerem to moc dobře nejde. KOlikrát se mě stalo, že jsem dřel svodama... a na poli to taky moc jistý nebylo...Takže proto...
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Anti

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 210
  • Pohlaví: Mužské
  • Elefant...vodou chlazený...
Re: Kawasaki Versys
« Odpověď #65 kdy: Neděle, 22/06/2008, 10:50 »
Diskuze je diskuze.Nebýt rozdílných názorů,tak by ses zeptal prvního člověka a jeho názor vzal za směrodatný...Ale to by pak nebylo z čeho vybírat,protože by stačil jeden typ mašiny a všichni by byli spokojení...

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Kawasaki Versys
« Odpověď #66 kdy: Neděle, 22/06/2008, 20:02 »
Jo přesně tak, nebejt rejpalů jako já, tak ještě jezdíme na Jawách  ;D   ;D  ;D  ;D a čucháme smrad z trabantů.... :o  :o
Hayabusa 1,3 MPi