Autor Téma: CAGIVA W16 manual nebo info o olejích co se do ní lejou  (Přečteno 5549 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Guest

  • Host
CAGIVA W16 manual nebo info o olejích co se do ní lejou
« kdy: Čtvrtek, 11/05/2006, 21:23 »
nazdarek lidi potrebuju zjistit co se leje za olej do cagivy W16 diky za info p?ípadn? bych uvítal i manuál na tento stroj diky :-)

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
CAGIVA W16 manual nebo info o olejích co se do ní lejou
« Odpověď #1 kdy: Čtvrtek, 11/05/2006, 21:55 »
Mno Cagiva doporucuje Agip 4T Super Racing, ale dle meho je to zbytecnost. Ja bych do toho nalil Motul 5100 10W40, daval jsem to po cca 25tis. km do Canyona 600, coz je vlastne ten samy motor a zadny problem. Brumlalo si to hezky.
Jinak servisni manual na W16 najdes v sekci "Dokumenty".
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
CAGIVA W16 manual nebo info o olejích co se do ní lejou
« Odpověď #2 kdy: Pátek, 12/05/2006, 16:02 »
Slušnej a znalej prodejce olej? má katalogy a tam ti najde, co doporu?uje výrobce.
U C500/600 to je 10W40, ale rozhodn? NEEE auta?skej!!!!
BMW F650 CS '04

Guest

  • Host
CAGIVA W16 manual nebo info o olejích co se do ní lejou
« Odpověď #3 kdy: Pátek, 12/05/2006, 22:14 »
jj super d?kuji :) ješt? jeden dotaz mam takovy na?atý spojkový lanko a neorigo pá?ku spojky (puvodn? ma bejt domino myslim) spojka jde strašn? stuha ....jinak nejakej server kde maj ceny náhradních díl? a cenu toho spojkovyho lanka d?kuji :)

Offline Choze

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 927
CAGIVA W16 manual nebo info o olejích co se do ní lejou
« Odpověď #4 kdy: Sobota, 13/05/2006, 00:34 »
M?lo by tam jít lanko z Jawy, m? tam šlo po m?nší úprav?
Omyl pánové, do Canyona má p?ijít 20W50, ale dávám tam 10W40...
Yamaha FZ6S-S2 2007  45 200km (Canyon 500 '99 44 400km prodáno duben 2007)

Guest

  • Host
CAGIVA W16 manual nebo info o olejích co se do ní lejou
« Odpověď #5 kdy: Sobota, 13/05/2006, 11:01 »
jasn? diky ješt? mam problem s tou spojkou že když se ma?ká tak jde upln? strašn? ztuha ale jako fakt hodn? ztuha ale když se vrací tak upln? bez odporu lanko jsem vymontoval a to chodí plynule takže bych ?ek že lankem to neni tak nevím co s tím ....jo a ješt? kolik se vejde toho moto oleje do motoru ?? ...jinak zatim fakt diky za pomoc mam tu motorku pár dní a sem spokojenej jede to moc p?kn? :-)

Offline Pastell

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 494
  • Pohlaví: Mužské
  • Ducati S2R 1000
CAGIVA W16 manual nebo info o olejích co se do ní lejou
« Odpověď #6 kdy: Sobota, 13/05/2006, 12:08 »
Citace: Capri
jasn? diky ješt? mam problem s tou spojkou že když se ma?ká tak jde upln? strašn? ztuha ale jako fakt hodn? ztuha ale když se vrací tak upln? bez odporu lanko jsem vymontoval a to chodí plynule takže bych ?ek že lankem to neni tak nevím co s tím ....jo a ješt? kolik se vejde toho moto oleje do motoru ?? ...jinak zatim fakt diky za pomoc mam tu motorku pár dní a sem spokojenej jede to moc p?kn? :-)
Nové lanko na Canyona stojí n?jak 3600 ,protože se prodává jako komplet.Takže tam hot jawacke.Mám stejný problém jako ty a už jsem tak sezonu odjezdil (zvykneš si).M?ním lanka tak 3x do roka a vždy vozím dv? náhradní.Jinak odkud jsi? Nejsi z okolí Ostravy :)
ho visto,ho preso,comperare ... per amore ...Ducati

Guest

  • Host
CAGIVA W16 manual nebo info o olejích co se do ní lejou
« Odpověď #7 kdy: Neděle, 14/05/2006, 16:32 »
jasn? myslel jsem si to že bude nejak megadrahy....jinak nejsem jsem z prahy a tu motorku mam pár dní :) jsem spokojen jen ta spojka chjo chjo boli m? z ni docela hodn? ruka jak je tvrda vubec nechapu pro?...

Guest

  • Host
CAGIVA W16 manual nebo info o olejích co se do ní lejou
« Odpověď #8 kdy: Neděle, 14/05/2006, 17:55 »
Citace: Pastell
Citace: Capri
jasn? diky ješt? mam problem s tou spojkou že když se ma?ká tak jde upln? strašn? ztuha ale jako fakt hodn? ztuha ale když se vrací tak upln? bez odporu lanko jsem vymontoval a to chodí plynule takže bych ?ek že lankem to neni tak nevím co s tím ....jo a ješt? kolik se vejde toho moto oleje do motoru ?? ...jinak zatim fakt diky za pomoc mam tu motorku pár dní a sem spokojenej jede to moc p?kn? :-)
Nové lanko na Canyona stojí n?jak 3600 ,protože se prodává jako komplet.Takže tam hot jawacke.Mám stejný problém jako ty a už jsem tak sezonu odjezdil (zvykneš si).M?ním lanka tak 3x do roka a vždy vozím dv? náhradní.Jinak odkud jsi? Nejsi z okolí Ostravy :)
nemáš ICQ ?

Offline Choze

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 927
CAGIVA W16 manual nebo info o olejích co se do ní lejou
« Odpověď #9 kdy: Neděle, 14/05/2006, 18:12 »
Já mám Jawácký lanko už 10.000km a po?ád v poho
Jen je trochu ten?í než originál,...
Yamaha FZ6S-S2 2007  45 200km (Canyon 500 '99 44 400km prodáno duben 2007)

Guest

  • Host
CAGIVA W16 manual nebo info o olejích co se do ní lejou
« Odpověď #10 kdy: Neděle, 14/05/2006, 18:32 »
jj ja to taky tak ud?lam jen fakt nechapu pro? je to lanko tak hafec drahy a co k n?mu všecko dostaneš za ty prachy ? pá?ku lamely pružiny a celej segment spojky ne to je nehorázná svin*rna akorát vokrádaj lidi zidi jedni :-(

Guest

  • Host
CAGIVA W16 manual nebo info o olejích co se do ní lejou
« Odpověď #11 kdy: Čtvrtek, 01/06/2006, 17:01 »
Jaký máte názor na startování W16? Mám strašné problémy se startérem - když je trošku opot?ebovaný nebo je slabší baterka motorka už nestartuje - jak ?ešíte tenhle problém? Mám startér po generálce a motor stejn? neuto?í, jsem už zoufalej - rok kv?li tomu nejezdím. M?j servisman se bude pokoušet ud?lat dekompresor pro startování.

Offline Pastell

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 494
  • Pohlaví: Mužské
  • Ducati S2R 1000
CAGIVA W16 manual nebo info o olejích co se do ní lejou
« Odpověď #12 kdy: Čtvrtek, 01/06/2006, 17:37 »
Citace: Capri
Citace: Pastell
Citace: Capri
jasn? diky ješt? mam problem s tou spojkou že když se ma?ká tak jde upln? strašn? ztuha ale jako fakt hodn? ztuha ale když se vrací tak upln? bez odporu lanko jsem vymontoval a to chodí plynule takže bych ?ek že lankem to neni tak nevím co s tím ....jo a ješt? kolik se vejde toho moto oleje do motoru ?? ...jinak zatim fakt diky za pomoc mam tu motorku pár dní a sem spokojenej jede to moc p?kn? :-)
Nové lanko na Canyona stojí n?jak 3600 ,protože se prodává jako komplet.Takže tam hot jawacke.Mám stejný problém jako ty a už jsem tak sezonu odjezdil (zvykneš si).M?ním lanka tak 3x do roka a vždy vozím dv? náhradní.Jinak odkud jsi? Nejsi z okolí Ostravy :)
nemáš ICQ ?
224-410-773
ho visto,ho preso,comperare ... per amore ...Ducati